NN Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

NN Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile kişiye özel tamamlayıcı sağlık sigortası teklifi almak için uzman sağlık ekibimizi Hemen Arayın. 0(850) 346 1130

NN Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

NN Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Desteğin Bizden, Bir Arada tamamlayıcı sağlık sigortası isimleriyle tamamlayıcı sağlık sigortası hizmeti vermektedir. Anlaşmalı özel hastanelerde, SGK katılım payı ödemesi ile, SGK farkı ödemeden sağlık hizmeti almanızı sağlayan NN Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, 18-59 yaş arasında kullanılabilmektedir. 0-24 yaş arasındaki bieyler de aile sigortasına eklenebilmektedir. Yatarak tedavi teminatı ve yatarak tedavi teminatı+ayakta tedavi teminatı olarak 2 planda sahip olabileceğiniz NN Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yılda 8 ya da 10 ayakta muayene hakkı sunar. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teklif Al)

  • Ayakta Tedavi Teminatı
    Ayakta tedavi teminatı, NN Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası başlangıç tarihinden sonra gerçekleşebilecek olası rahatsızlıklarda kullanmak üzere; doktor muayene, laboratuvar hizmetleri, görüntüleme ve ileri tanı yöntemleri ile fizik tedavi teminatlarını içerir.
  • Yatarak Tedavi Teminatı
    Yatarak tedavi teminatı, NN Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası başlangıç tarihinden sonra gerçekleşebilecek olası rahatsızlıklarda, tıbben gerekli olan cerrahi ya da dahili yatışlar, yoğun bakım, kemoterapi, radyoterapi, diyaliz, koroner anjiografi giderleri ile beklenmedik ani kaza gibi durumlarda acil sağlık giderleri ile küçük müdahale giderlerini poliçe özel ve genel şartları dahilinde kapsar.

NN Tamamlayıcı Sağlık Sigortasından Kimler Faydalanabilir?

SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu)’lı olma durumları aktif olan T.C. vatandaşları ve yabancı uyruklu kişiler, tamamlayıcı sağlık sigortasından yararlanabilir. 18-59 yaş sınırı koşulu olan bu sağlık sigortasına, 0-24 yaş arası bireyler aile sağlık sigortası ile dahil edilebilir. Geçmişten gelen rahatsızlıklar, tamamlayıcı sağlık sigortasında kapsam dışıdır.

NN Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’ndan faydalanabilmek için sağlık hizmeti alacağınız hastanenin, bölümün ve doktorun SGK ile anlaşmalı olmalıdır. Ayrıca NN Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası‘nın anlaşmalı özel hastaneleri arasındaki hastane tercihinde ve süre içinde değişikliğinde bulunabilirsiniz. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teklif Al)

Ayrıca aynı sağlık sigortası şirketinde 3-4 yıl (süre sigorta şirketine göre değişim gösterir) sigortalı kalarak ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi) sahibi olabilirsiniz.

Erken yaşlarda sigortalı olmanızın en büyük avantajı ÖBYG(Ömür Boyu Yenileme Garantisi)’dir. Tanısı konulmuş hastalıklarınızın azlığından dolayı sonradan çıkabilecek olan hastalıklarınız için ek ücret ödemek durumunda kalmazsınız. Poliçeniz giderlerinizin %100’ünü karşılarken sizler de ÖBYG(Ömür Boyu Yenileme Garantisi)’nin ayrıcalıklarından yaralanın.

Emeklilere Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Geçmiş hastalıklar sigortası olarak da bilinen Emeklilere Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yalnızca bir sigorta şirketi tarafından sigortalılarına sağlık hizmeti vermektedir. 65 yaş üstü bireylerin de başvuru yapabildiği Emeklilere Tamamlayıcı Sağlık Sigortası 0-80 yaş arası kişilerin faydalanabildiği bir sağlık sigortası türüdür. (Emeklilere Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Yatarak tedavi teminatı için 3 ay (90 gün) bekleme süresi olan Emeklilere Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, kişiye özel, kişinin tanısı konmuş hastalıkları ve olası rahatsızlıkları değerlendirilerek fiyatlandırılmaktadır. (Emeklilere Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Emeklilere Tamamlayıcı Sağlık Sigortası hakkında detaylı bilgi ve kişiye özel Teklif Almak İçin uzman sağlık ekibimizi Hemen Arayın. 0(850) 346 1130

NN Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Vergi Avantajı

NN Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası bir diğer avantajı da Devlet Desteği ( Vergi Avantajı) dir. Kamu çalışanları, özel sektör çalışanları ve işverenlerin de dahil olabildiği, geliri üzerinden vergi ödeyen herkes sağlık sigortalarında Devlet Desteğinden yararlanabilir.

Gelirinize göre ödediğiniz poliçe tutarının %15 ile %40’ı arasındaki oranı vergi avantajı olarak geri ödeme şeklinde alabilirsiniz. Sağlık sigortası poliçesini işyerinizde muhasebe birimine vererek, bu destekten hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. (Emeklilere Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Kendiniz, çocuklarınız ve diğer aile bireyleriniz için yaptırmak istediğiniz sigortalarda gelir durumunuza göre %15 ile %40 arasında devlet desteği alır ve sigortanızı oldukça uygun bir fiyata mal etmiş olursunuz. Kamu çalışanları, özel sektör çalışanları ile iş verenler.. Vergi ödeyen herkes bu devlet desteğinden yararlanabilirler. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teklif Al)

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teklif Al

Sigorta Partner AŞ. olarak, 20’den fazla şirket ve 700’ün üzerinde memnun sigortalı yorumu ile size sağlık hizmeti sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sağlık sigortası sürecinde tanıştığımız sigortalılarımızın diğer sigorta branşlarındaki ihtiyaçlarına, oto kaza branşında (Kasko, Trafik Sigortaları) içinde olması gereken teminatlar ve hizmet verdiğimiz yirmiden fazla sigorta şirketi arasından en iyi fiyatla poliçe sunmaya çalışıyoruz. Detaylı bilgi için uzman sağlık ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teklif Almak için Bizi Arayın. 0(850) 346 1130

Bütçenizi zorlamadan, size ve ailenize uygun tamamlayıcı sağlık sigortası teklifleri için hemen bizi arayın. 0(850) 346 1130 

Soru Sor
Whatsapp
NN Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by