Liv Hospital ile Anlaşmalı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Şirketleri

Liv Hospital ile Anlaşmalı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçeleri ile 15 TL'ye muayene olur, %40'a varan vergi avantajından yararlanırsınız. Detaylı bilgi için; 0(850) 346 1130

Liv Hospital ile Anlaşmalı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Şirketleri – Poliçeleri

Liv Hospital, Türkiye’de ve yurt dışında bir çok hastanesi bulunan, hasta, hasta yakını ve çalışanlarının memnuniyetini ve haklarını ön planda tutan, tamamlayıcı sağlık sigortaları ile anlaşmalı bir hastaneler grubudur. İstanbul, Ankara, Samsun ve Gaziantep’te şubeleri bulunan Liv Hospital ileri teknolojik uygulamalar ile tanı ve tedaviden öncü uygulamalarda bulunmayı hedeflemektedir. (Liv Hospital ile Anlaşmalı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Şirketleri)

Çocuk sağlığı ve hastalıkları bölümünden, kadın hastalıkları ve doğuma, nörolojiden kardiyolojiye bir çok branşta Liv Hospital Anlaşmalı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile hizmet vermektedir. (Liv Hospital ile Anlaşmalı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Şirketleri)

Tamamlayıcı sağlık sigortası SGK ile anlaşmalı bölümlerde kullanılabilen bir sağlık sigortası türüdür. Liv Hospital SGK ile anlaşmalı tüm bölümlerde tamamlayıcı sağlık sigortası kullanılabilir.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Çocuklar İçin

Tamamlayıcı sağlık sigortası, hamilelik süreci başlamadan, şirketlere göre değişen bekleme süreleri ile anne adaylarına ekoomik rakamlarda özel hastanelerde hailelik süreci geçirme doğum yapma imkanı sunrmaktadır. Bunun yanı sıra dilerseniz hamilelik süreci başladıktan sonra da bir tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olabilirsiniz. Doğum Sağlık sigortası ile hamilelik rutin kontrollerinizi istediğiniz anlaşmalı özel hastanede olurken, bebeğiniz için de tamamlayıcı sağlık sigortanız ile Ömür Boyu Yenimele Garntisinin kapılarını açarsınız. (Liv Hospital ile Anlaşmalı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Şirketleri)

Doğum Sağlık Sigortası detaylı bilgisi için bizi arayın. 0(850) 346 1130

Özellikle doğum sonrası bebeğiniz hayatının ilk yılında rutin olarak hemen hemen her ay kontrol muayenelereine gitmesi gerekir. Bu rutin muayenelerde yapılması gereken bazı testler ve tahliller mevcuttur. Çocuk sağlık sigortası ile sağlık giderlerinizi oldukça uygun rakamlara mal edersiniz. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Çocuklar İçin)

Çocuk Sağlık Sigortası ile ;

  • Bir yıl içinde kullanabileceğiniz -şirketlere göre değişen- 10 kez doktor muayenesi hakkınız olur ve bu muayenelerde yalnızca 15 TL SGK katılımı ödersiniz. (Liv Hospital Anlaşmalı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)
  • Muayenenin ardından çocuk doktoru tarafından istenen testler, tahliller ve tetkikler sağlık sigortası kapsamındadır, SGK kapsamındaki test ve tetkikler için ek bir ücret ödemenize gerek kalmaz. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Çocuklar İçin)
  • Çocuğunuzun hastaneye yatması ve/veya ameliyat olması durumlarda yatarak tedavi teminatı limitsiz bir şekilde sağlık sigortası tarafından karşılanır. (Liv Hospital Anlaşmalı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)
  • İstediğiniz ilde, istediğiniz anlaşmalı özel hastanede sağlık sigortası kullanabilirsiniz. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Sünnet)
  • SGK anlaşmalı tüm bölümlerde muayene hakkınızı kullanırsınız. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Çocuklar İçin)
  • Çocuk Sağlık Sigortaları %20’si devlet tarafından karşılanır ve devlet desteklidir.
  • Prim ödemenizi dilerseniz taksitle yapabilirsiniz. (Liv Hospital Anlaşmalı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Ebeveyn olmadan bebeğinize tek başına çocuk sağlık sigortası yaptırabileceğiniz gibi, kendi var olan sağlık sigortanıza da ekletebilirsiniz.

Tamamlayıcı sağlık sigortası SGK anlaşmalı özel hastanelerde kullanılabilen bir sigorta türüdür. Dilerseniz Özel sağlık sigortası ile bebeğinizinya daçocuğunuzun muayenesinde SGK anlaşması olmayan özel hastaneleri ve özel muayenehane hekimlerini tercih edebilirsiniz. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Çocuklar İçin)

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Sünnet

Tamamlayıcı sağlık sigortası poliçeleri  sünneti karşılamaz.

Liv Hospital ile Anlaşmalı Sigorta Şirketleri  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası  Vergi Avantajı

Liv Hospital’da SGK ile anlaşmalı bölümlerde ve doktorlarda kullanılabilen tamamlayıcı sağlık sigortasının bir diğer yararı ise vergi avantajıdır. Vergi avantajı, tamamlayıcı sağlık sigortası yaptıran kişilerin devlet tarafından desteklemesi ile gelirleri üzerinden %40’a varan oranlarda maddi kar ede etmelerini sağlayan bir avantajdır. (Liv Hospital Anlaşmalı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Özel sektör çalışanı ya da kamu çalışanı ayrımı yapmaksızın geliri üzerinden vergi ödeyen herkesin faydalanabildiği tamamlayıcı sağlık sigortası vergi avantajı, ödediğiniz sağlık sigortası poliçesinin %15 ile %40’lık kısmını geri almanızı sağlar. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Çocuklar İçin)

Çalıştığınız kurumun muhasebe birimine, tamamlayıcı sağlık sigortası poliçenizi iletmeniz yeterli olacaktır. Gelir idaresi başkanlığının  yazılı metni ile yasal bir hak olan devlet desteği ile vergi avantajından, geliri üzerinden vergi ödeyen herkes faydalanabilmektedir. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Sünnet)

Sigorta Partner AŞ. olarak, 20’den fazla şirket ve 700’ün üzerinde memnun sigortalı yorumu ile size sağlık hizmeti sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sağlık sigortası sürecinde tanıştığımız sigortalılarımızın diğer sigorta branşlarındaki ihtiyaçlarına, oto kaza branşında (Kasko, Trafik Sigortaları) içinde olması gereken teminatlar ve hizmet verdiğimiz 20’den fazla anlaşmalı sigorta şirketi arasından en iyi fiyatla poliçe sunmaya çalışıyoruz. Detaylı bilgi için uzman sağlık ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.  Bizi Arayın. 0(850) 346 1130

Soru Sor
Whatsapp
Liv Hospital ile Anlaşmalı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Şirketleri Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by