Özel Yüzyıl Hastanesi Gebze

Özel Yüzyıl Hastanesi Gebze'de Doğum Paketi alın, Devlet Desteği ile %20 kar edin, Muayenelerde sadece 15TL katılım ödeyin.

Özel Yüzyıl Hastanesi Gebze

Özel Yüzyıl Hastanesi Gebze,1996 yılında, İstanbul Anadolu yakası ve İzmit merkez ilçesi arasında, stratejik bir konumda çocuk sağlığı ve hastalıklarından kadın hastalıkları ve doğuma, beyin ve sinir cerrahisinden genel cerrahiye tam donanımlı olarak tüm bölümlerde hizmet vermektedir.

Özel Yüzyıl Hastanesi Gebze 3 ameliyathane,49 servis, 21 erişkin yoğun bakım, 22 yenidoğan yoğun bakım ve 21 çocuk yoğun bakım olmak üzere toplam 113 yatak kapasitesine sahiptir. Tamamlayıcı ve Özel Sağlık Sigortaları ile anlaşmalı olan hastanemizde Doğum Sağlık Sigortanızı ve Bebek/Çocuk Sağlık Sigortanızı kullanabilirsiniz.

Hamileyken Sağlık Sigortasına İhtiyacınız Var mı?

Sağlık sigortası, tüm aile bireyleri için satın alınabilen bir sigorta türüdür. Poliçe kapsamına göre yaralanma veya hastalıktan kaynaklanan sağlık sorunlarının tedavisini kapsar. Sadece hastalık ve yaralanma durumu için değil artık sigorta şirketleri hamileler için de farklı poliçeler sunmaktadır. Ortalama 40 haftalık süren gebelik süreciniz için Doğum Sağlık Sigortası satın alabilir, gebelik masraflarınızı ekonomik hala getirebilirsiniz. Hamilelik sonrası farklı sigorta tekliflerine öncelik vererek bebeğiniz ve tüm aileniz için sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz.

 • Hamileliğiniz süresince olduğunuz muayeneler sigorta tarafından karışlanır.
 • Muayene sonrası hekimlerin istedikleri testler, tahliller ve tetkikler sigorta kapsamındadır.
 • Özel Yüzyıl Hastanesi Gebze’ deki Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanları arasından sizinle ilgilenmesini istediğiniz doktoru kendiniz seçebilirsiniz.
 • Doğum eyleminizle ilgili tüm masraflar sigorta dahilinde olduğu için size ek ödemeler çıkmaz.
 • 2 geceye kadar hastane yatışınız ve refakatçi giderleriniz poliçeniz dahilimdedir.
 • Bebeğinizin kattaki ilk muayenesi, topuk kanı gibi rutin bakımları SGK tarafından karşılanır ve ek ücret ödemezsiniz.
 • Vergi avantajından faydalanarak poliçenizi %15 ila %40 oranında daha uygun rakamlara mal edebilirsiniz.

Detaylı Sağlık Sigortaları bilgisi için bizi arayın. 0(850) 346 1130

Hamile Kalmadan Önce Doğum Paketi Almalı Mıyım?

Hamilelik Öncesi Doğum Paketleri çocuk sahibi olmayı planlayan fakat henüz hamile olmayan anne adaylarımız tarafından tercih edilen bir sigorta türüdür. Bu paket sayesinde hamileliğinizin başlangıcından itibaren doğum paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Daha önce yaptırmış olduğunuz herhangi bir sağlık sigortanız var ise bu sigortanıza ek bir şekilde doğum teminatı ekleyebilirsiniz. Tüm bunlar hamileliğiniz boyunca doğum muayenelerinizin, testlerinizin, tahlillerinizin, tetkiklerinizin, beklenmedik hastane yatışlarınızın ve doğum eyleminizin sigorta ile karşılanması demektir.

Özel Yüzyıl Hastanesi Gebze’ nin  alanlarında uzman tecrübeli kadın hastalıkları ve doğum doktorlarıyla birlikte hamilelik sürecinizi ve deneyiminizi rahat bir şekilde tamamlarsınız. Hamileyken sürekli hastane harcamalarınızı düşünmek zorunda kalmazsınız.

Çocuk Sağlık Sigortası Kapsamı

Çocuklar için yapılan sağlık sigortaları hem ebeveynlerle birlikte yapılır hem de ayrı bir şekilde sadece çocuğun sigortalandığı paketlerimiz de mevcuttur.

 • Bu sigortaya sahip çocukların yıl içerisinde ortalama10 kez doktor muayene hakkı vardır.
 • Bu muayenelerde yalnızca 15 TL SGK katılım payı ödenmektedir.
 • Yapılması gereken testler ve tahliller sigorta tarafından karşılanır.
 • Yatışın gerektiği durumlarda yatış limitsiz bir şekilde ve tamamen karşılanır.
 • Çocuk Sağlık Sigortalarında da %20 devlet desteği bulunmaktadır, ve bu tip sigorta paketlerimiz de taksitle ödenebilmektedir.

Mevcut Hastalıklar Sigortası Nedir? Şartları Nelerdir?

Tamamlayıcı Sağlık Sigortalarında genel bilgi ve algı, poliçeyi satın aldığınız tarihten sonra oluşabilecek hastalanma ya da kaza durumunda sağlık sigortanızı kullanacağınız yönündedir. 0-65 yaş arası sağlık sigortası sahip olabiliyorken artık 80 yaşa kadar sağlık sigortası satın alabileceğinizi biliyor muydunuz?

Geçmişten gelen tüm hastalıklarınızın dahil olduğu planda, size özel hazırlanan poliçenizde fiyat ve detaylı içerik bilgisi almak için uzman sağlık ekibimiz ile iletişime geçin. Siz de her yaşta sigortalı olun. Sağlığınızı sigortalatın! 0(850) 346 1130

Sağlık Sigortalarında Vergi Avantajı

Sağlık Sigortalarının bir diğer avantajı da Devlet Desteği ( Vergi Avantajı) dir. Kamu yada özel sektör çalışanları ile işverenleri dahil edebildiğimiz ,geliri üzerinden vergi ödeyen herkes sağlık sigortalarında Devlet Desteğinden yararlanabilir.

Gelirinize göre ödediğiniz poliçe tutarının %15 ila %40 ı arasındaki oranı vergi avantajı olarak geri ödeme şeklinde alabilirsiniz. Poliçenizi işyerinizde muhasebe birimine vererek, bu destekten hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Kendiniz, çocuklarınız ve diğer aile bireyleriniz için yaptırmak istediğiniz sigortalarda gelir durumunuza göre %15 ile %40 arasında devlet desteği alır ve sigortanızı oldukça uygun bir fiyata getirirsiniz. Kamu çalışanları, özel sektör çalışanları, iş verenler, vergi ödeyen herkes bu devlet desteğinden yararlanabilirler.

Soru Sor
Whatsapp
Özel Yüzyıl Hastanesi Gebze Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by