Medicana Bahçelievler Hastanesi

Medicana Bahçelievler Hastanesi, tecrübeli uzman kadrosuyla Tamamlayıcı Sağlık Sigortanızı kullanabileceğiniz SGK anlaşmalı bir hastanedir.(0850) 346 11 30

Medicana Bahçelievler Hastanesi

Medicana Bahçelievler Hastanesi,

İstanbul’un Bağcılar ilçesinde bulunan, Medicana Hastaneler Grubunun 14 hastanesinden biridir. Avrupa yakasında bulunan hastane, kadın doğum bölümü, çocuk sağlığı ve hastalıkları bölümleri ile sigortalılarımızın sıklıkla tercih ettiği özel hastanelerimiz arasındadır.

Hamilesiniz ve doğum teminatlı bir Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ( TSS) yaptırdınız.. Bu sayede sadece 15 TL SGK katılımı ödeyerek muayene olabilirsiniz.

Bünyesinde Türkiye’nin alanında en ünlü hekimleriyle çalışmaya gayret eden Medicana Bahçelievler Hastanesi sigortalılarımızın o bölgede en çok tercih ettiği hastanelerden biridir. Medicana Bahçelievler Hastanesi’nin en başarılı bölümleri arasında kadın hastalıkları ve doğum ve pediatri (çocuk sağlığı) bölümü gelir. SGK ile yararlanabileceğiniz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası dahilinde olan Medicana Bahçelievler Hastanesi’nde sigorta ile;

 • Sadece 15 TL SGK katılım payı ödersiniz, muayene farkı ödemeden muayene olabilirsiniz.
 • Muayene sonunda olmanız gereken tahliller, tetkikler ve testler sigortanız ile karşılanmaktadır.
 • Hastane yatışı ve ameliyat olması durumunda masraflarınızın %100 ü sigortanız tarafından karşılanır.
 • Doktor seçiminde bulunabilir, dilerseniz süre içerisinde hekim değişikliği yapabilirsiniz.

Neden Medicana Bahçelievler Hastanesi’nde Doğum Paketi Yaptırmalıyım?

Hamilelikle alakalı sigortalar üçe ayrılır;

 • Hamilelikten önce yapılanlar
 • Gebeliğin başlangıcından sonra yaptırılanlar
 • Sadece doğum paketleri

Hamilelik Öncesi Doğum Paketi

Medicana Bahçelievler Hastanesi’nin alanında uzman hekimlerden oluşan kadın hastalıkları ve doğum bölümü hamilelik sürecinizin daha rahat geçmesini sağlar.

Henüz hamile değilseniz ama anne adayı olmayı planlıyorsanız bu paketi yaptırmanız şiddetle önerilir çünkü bekleme süresi olmadan doğum paketi ayrılarını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hamileyken Yaptırılan Doğum Paketleri

 • Gebeliğiniz boyunca olacağınız muayenelerde 15 TL SGK katılımı ücreti ödersiniz, testler, tahliller ve tetkikler tamamen sigorta tarafından karşılanır.
 • Gebeliğiniz süresince Medicana Bahçelievler Hastanesi’nin SGK ile anlaşması olan diğer bölümlerinde de aynı şekilde muayene olma hakkınız vardır.
 • Diğer sağlık sigortamız gibi bu sigortamız da devlet desteklidir. %20 devlet destekli olan bu sigorta paketini vade farkı olmadan taksitle kolayca karşılayabilirsiniz

Sadece Doğum Paketi

Sadece Doğum Paketi, doğumunuza haftalar hatta günler kala dahi sahip olabileceğiniz bir sağlık avantajıdır. İleri hamilelik haftasına mı sahipsiniz… Hemen bizi arayın.. 0850 346 1130

Devlet Desteği / Vergi Avantajı

Kendiniz, çocuklarınız ve diğer aile bireyleriniz için yaptırmak istediğiniz sigortalarda gelir durumunuza göre %15 ile %40 arasında devlet desteği alır ve sigortanızı oldukça uygun bir fiyata getirirsiniz. Kamu çalışanları, özel sektör çalışanları, iş verenler, vergi ödeyen herkes bu devlet desteğinden yararlanabilirler. Devlet desteği hakkında daha çok bilgi alabilmek için (0850) 346 11 30 numarasını arayın.

Ömür Boyu Yenileme Garantisi Sahibi Olun, Sağlığınız Güvende Olsun!

Ömür Boyu Yenileme Garantisi (ÖBYG) erken yaşlarda yaptırılması gereken sigorta paketlerinden birisidir. Hem erken yaşlarda yaptırılabilen hem de aynı sigorta şirketinde 3 – 4 yıl kalmanız durumunda hak kazandığınız ÖBYG ile sigortalı olmanın avantajlarının keyfini çıkartabilirsiniz.

Tanısı konulmuş hastalıklarınız hiçbir yerde sigorta kapsamına alınmaz. Tam da bu yüzden erken yaşlarda sigortalı olmak büyük bir önem taşır çünkü tanısı konulmuş hastalıklarınız yoktur veya çok daha azdır. Bu da her sağlık sorununuzun sigorta kapsamına alınacağı anlamına gelmektedir. Normal sigortalarda sonradan çıkabilecek olan hastalıklar için ek ücret ödemeniz gerekirken ÖBYG ile böyle bir durum söz konusu değildir. Saydığımız tüm nedenlerden dolayı ÖBYG şiddetle tüm sigortalılarımıza önerilir.

Doğum Sonrası Çocuğumu Sigortalı Yaptırmam Gerekir Mi?

Ne kadar erken sigorta yaptırırsanız, o kadar az hastalık teşhisiniz olur ve bu durumda sigorta kapsamına giren hastalık sayısı oldukça artar, bu yüzden herkese genç yaştan itibaren sigorta yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Sigortalılarımız arasında yer alan ve Medicana Bahçelievler Hastanesi’nde doğum yapan ebeveynlerin neredeyse tamamı çocuklarını da bu hastanede sigortalı yapıyorlar.

Çocuk Sağlık Sigortası Nedir?

Yeni doğan bebek ve 18 yaş altı çocuklara yapılan sağlık sigortalarıdır.

 • Bu sigortayı SGK ile anlaşmalı her hastanede kullanabilirsiniz. Bu hastanelerden birini seçip, seçtiğiniz hastanenin pediatri bölümünden muayene olabilirsiniz. Muayenelerinizde sadece 15 TL katılım ücreti ödersiniz, muayene sonrası yapılması gereken testler, tahliller, tetkikler tamamen sigortamız tarafından karşılanır.
 • Çocuk Sağlık Sigortası ile yıl içinde çocuğunuzu 10 kez doktor muayenesine götürebilirsiniz. Hastane yatışı veya ameliyat gerektiği durumlarda sigortamız tüm masrafları karşılar
 • Bahsedilen sigortaların yıllık primlerini taksitle ödeyebilirsiniz.
 • Bu sigortalardan yararlanmanız durumunda sadece pediatri bölümünde değil SGK ile anlaşmalı tüm bölümlerde muayene olabilirsiniz.
Soru Sor
Whatsapp
Medicana Bahçelievler Hastanesi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by