Özel Gebze Medar Hastanesi Doğum Sigortası

Özel Gebze Medar Hastanesi 'nde Tamamlayıcı Sağlık + Doğum Teminatı ile 15TL'ye muayene olun. Tahlillere fark ödemeyin

Özel Gebze Medar Hastanesi ‘Sağlığınız El Üstünde’ sloganıyla siz hamile anne adaylarının doğum sağlık sigortası kullanımında tercih ettiği hastanelerdendir.

Özel Gebze Medar Hastanesi Hakkında

Türkiye’nin en büyük sanayi bölgesinin kalbinde yer alan, İstanbul’a 20dakikalık  ve Sabiha Gökçen Havaalanı’na ise 15 dakikalık mesafede bulunan Gebze Medar Hastanesi bölgesinin en çok tercih edilen hastaneleri arasında yer almaktadır.

Kocaeli’nin en güvenilir hastanelerinden biri olan Özel Gebze Medar Hastanesi’nin bünyesinde başarılı hekimlerle çalışır. Bu hastane aynı zamanda sigortalılarımızın gitmeyi tercih ettiği anlaşmalı kurumlarımızdan biridir. Özel Gebze Medar Hastanesi’nin en başarılı bölümlerinden biri de kadın hastalıkları ve doğum ve pediatri (çocuk hastalıkları) bölümüdür. Sigortalılarımız tarafından sık sık tercih edilen bu bölüm, SGK ile yararlanma şansınızın olduğu Tamamlayıcı Sağlık Sigortası dahilindedir.

Yaptıracağınız bu sağlık sigorta ile Özel Gebze Medar Hastanesi’nde;

 • Sadece 15 TL katılım payını ödeyerek,ek ücret ödemeksizin muayene olabilirsiniz.
 • Muayenenin hakkınız içinde doktotunuzun isteyeceği SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) kapsamındaki  tahlil ve tetkikler sigortamız dahilindedir ve tamamı karşılanır.
 • Ameliyat olmanız ve hastaneye yatışınızın gerektiği durumlarda tüm masraflar sigortamızca karşılanmaktadır.

Vergi avantajı ile devlet desteği alarak sigortanızı %15 – %40 arasında bir oranda daha uygun bir şekilde elde edebilirsiniz. Bu destek sayesinde yaptıracağınız sigortayı cüzi bir miktara indirmeniz mümkündür. Sigorta şirketimizin sunduğu bir başka avantaj işe şirketimiz bünyesinden yaptırdığınız sigortalarınızı taksitlendirerek ödeyebilirsiniz. Oldukça kısa bir sürede ve kolayca tüm bu bahsedilenleri yapmanız durumunda özel hastanelerde fark ücreti ödemenize gerek kalmaz.

Özel Gebze Medar Hastanesi’nde Doğum İçin Demir Hayat İki Can Doğum Sigortası Paketi

İki Can Doğum Sigortası hamileliğin başlangıcından itibaren yapılabilen bir sigorta türüdür. İki Can Doğum Sigortası dahilinde hamile sigortalılarımızın tüm ihtiyaçları sigortamız tarafından karşılanmaktadır. Tüm anne adaylarına önerilen bu sigorta %20 devlet desteklidir.

Hamilelik Öncesi Doğum Paketleri

Hamilelik süreci başlamamış anne adayı sigortalılarımız bekleme süresi olmadan doğum paketlerimizden yararlanabilirler. Henüz hamile olmayan fakat bebek planlayan anne adaylarına bekleme süresi olmayan oldukça kapsamlı bir sağlık sigortası sunmaktayız. Sağlık sigortanıza ek olarak doğum teminatı eklemeniz halinde gebelik süresince kadın doğum muayeneleriniz, tahlilleriniz, doğumunuza kadar olan sürede gerçekleşebilecek olan beklenmeyen hastane yatışları, doğumunuz sigortamız kapmasında karşılanmaktadır. Yapacağınız ek ödemeleri kafanıza takmadan “elinizden geldiğince” rahat bir hamilelik deneyimi yaşayın.

Hamileyken Yaptırabileceğiniz Doğum Paketleri

Birçok anne adayı hamile olduktan sonra doğumla alakalı sigortaları ve doğum paketlerini araştırmaya başlarlar. Yani henüz geç kalmış değilsiniz. Her sene sigortamıza başvuran 20.000’den fazla anne adayı hamile olduktan sonra ekibimizle iletişime geçiyor.

Hamileyken Yapılan Doğum Paketlerinin Avantajları Nelerdir?

 • Muayenelerinizi yalnızca 15 TL SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) katılımı ödeyerek gerçekleştirebilirsiniz.
 • SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) kapsamındaki gebelikle alakalı test ve tetkikler sigortamızca karşılanmaktadır.
 • Sezaryen / normal doğum sigortamız kapsamında tamamen karşılanmaktadır.
 • Doktor, ameliyathane, anestezi, oda ve refakatçiyle alakalı masrafları tamamen sigortamız kapsamındadır.
 • Bu paketle birlikte gelen muayene haklarınızı Özel Gebze Medar Hastanesi’nin diğer SGK’lı bölümlerinde kullanabilirsiniz.
 • Ödemelerinizi taksit şeklinde yapabilirsiniz.
 • Yaptıracağınız sağlık sigortanın %20’si devlet desteklidir. Bu da uygun bir ücrete sağlık sigortanızı yaptırabileceğiniz, gebe takibi ve doğum harcamalarınızı düşünmek zorunda olmayacağınız anlamına gelir.

Sağlık Sigortası Yaptırmalısınız Çünkü…

Özel hastanelerde yaptıracağınız muayeneler, testler, tetkikler hastaneye gitme şikayetinize göre değişiklik gösterir. Bu değişiklikler ödemeniz gereken miktarı arttırabilir.

 • Sağlık Sigortası yaptırarak beklenmeyen sağlık harcamalarına hazırlıksız yakalanmazsınız.
 • Muayeneleriniz yalnıza 15 TL SGK katılımı ödeyerek gerçekleştirebilirsiniz.
 • Gerekli görüldüğü takdirde doktor ve hastane değiştirme şansınızı korursunuz.
 • E-devlet yoluyla sağlık sigortanızın takibini kolayca yapabilirsiniz.
 • Devlet desteği ile sigortamızdan cüzi bir miktara yararlanabilirsiniz.

Bebeğinize Tek Başına Sağlık Sigortası Yaptırın

Özel Gebze Medar Hastanesi’nde doğum yapan sigortalı annelerimiz genelde çocuklarını da bu hastanede sigortalatmayı tercih ediyorlar.

Sadece çocuğunuzu sigortalatabileceğiniz gibi sizinle birlikte sigortalı olmasını sağlayacak paketlerimizle ilgili ayrıntıları (0850) 346 11 30 numaralı hattı arayarak öğrenebilirsiniz.

Bebek Sağlık Sigortası Neleri Sağlar?

 • Çocuklara yıl içerisinde 10 doktor muayenesi.
 • Testler ve tahliller sigorta dahilindedir.
 • Hastane yatışı
 • Taksitle ödenebilen Çocuk Sağlık Sigortaları da %20 devlet desteklidir.

Devlet Desteği / Vergi Avantajı Nedir?

Çocuklarınız ve diğer aile bireyleriniz adına yaptıracağınız sağlık sigortalarımızda %15 – %40 arasında olan vergi avantajından yaralanabilirsiniz. Kamu ve özel sektör çalışanlarından, iş verenlere, iş verenlerden gelir üzerinden vergi ödeyen herkese bu vergi avantajından yaralanabilir.

Soru Sor
Whatsapp
Özel Gebze Medar Hastanesi Doğum Sigortası Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by