Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Aile Paketi

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Aile Paketi ile ailenize uygun sağlık sigortasına sahip olun. 20'den fazla sigorta şirketinden teklifler için Bizi Arayın. 0(850) 346 1130

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Aile Paketi

Özellikle pandemi süreci sağlık sigortalarında önemli bir farkındalık yarattı. Özel hastanelerde sağlık hizmeti almak isteyen aileler, ekonomik olarak da zorlanmayacakları tamamlayıcı sağlık sigortası tercih ederek hem ekonomik hem de konfor içinde sağlık hizmeti almanın mutluluğunu yaşıyor. Ortalama olarak 0-60 yaş arasında yapılabilen tamamlayıcı sağlık sigortası, şirketler özelinde aile indirimi de sağlıyor.

SGK’lı kişilerin anlaşmalı özel hastanelerde ayakta tedavide sadece 15 TL katılım payı ödemesi ile muayene olabildiği tamamlayıcı sağlık sigortası, yatarak tedavilerde bir üst limit belirlemeden olası hastane yatış durumunda sağlık giderlerini %100 karşılıyor. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Aile Paketi)

Kendiniz, eşiniz ve çocuklarının için yaptırabileceğiniz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Aile Paketi, yaşadığınız il,yaş ve cinsiyet kriterlerine göre fiyatlandırılıyor. Cade farkı olmadan taksitler şeklinde öedeyebildiğiniz tamamlayıcı sağlık sigortası poliçesini, çalıştığınız kurumun muhasebe birimine ileterek vergi avantajından da faydalanabiliyorsunuz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Aile Paketi Fiyatı

SGK ile anlaşmalı özel hastanelerde, tercih ettiğiniz sigorta şirketinin anlaşmasının olması durumunda tamamlayıcı sağlık sigortasını kullanabilirsiniz. Yılda ortalama 10 muayene hakkı bulunan tamamlayıcı sağlık sigortaları ile, normalde birkaç kez sigortasız olarak özel hastanelere yapacağınız ödeme tutarında 1 yıl boyunca sağlık hizmeti alabilirsiniz. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Aile Paketi)

20’den fazla anlaşmalı sigorta şirketinden size ve ailenize en uygun tamamlayıcı sağlık sigortası teklifleri için hemen uzman sağlık ekibimiz ile İletişime Geçin. 0850 346 1130

Sigorta şirketlerine göre %10, %20 oranında uygulanan artı indirimlerle Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Aile Paketi daha da uygun rakamlara mal olmaktadır. Ayrıca geliri üzerinden vergi ödeyen herkes, kendisi ve ailesi için yaptırdığı sağlık sigortalarında devletin de desteklediği vergi avantajından faydalanabilir. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Aile Paketi)

Gelir İdaresi Başkanlığının ilgili bildirisi ile tamamlayıcı sağlık sigortalarında gelirinize göre %40’a varan vergi avantajından yararlanırsınız. Sadece kendiniz için değil, eşiniz ve çocuklarının için de kendi sosyal güvenceniz üzerinden sağlık sigortası yaptırabilir ve ödediğiniz poliçe tutarı oranında geri ödeme alabilirsiniz.

Bebek İçin Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Bebek için tamamlayıcı sağlık sigortası günümüzde birçok sağlık sigortası şirketi tarafından yapılmaktadır. Anne adayının hamilelikte sahip olduğu sağlık sigortasına doğum sonrasında eklenebilen bebek özel sağlık sigortasından farklı olarak, bebek için tamamlayıcı sağlık sigortası bebeğin tek başına da sigortalı olabildiği bir sigorta türüdür.

Sgk ile anlaşmalı özel hastanelerde kullanılabilir ve bebeğin özellikle doğumundan sonraki ilk yılı, sıklıkla gideceği rutin doktor kontrollerinde size ekonomik olarak fayda sağlayacaktır. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Aile Paketi)

Bebek İçin Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile;

  • Doktor muayenelerinde sadece 15 TL olan SGK katılım payı ödemesi gerçekleştirirsiniz.
  • Her muayenenin kendisini takip eden 10 gün içinde kontrol süreci hakkı vardır. Bu 10 gün içinde hastaneye gideşleriniz ilk gittiğiniz muayene hakkınızın içinde sayılır ve artı 15 TL ödemezsiniz.
  • SGK’nın karşıladığı bebeğin rutin ilk yıl devlet tarafından karşılanan aşılarını tercih ettiğiniz anlaşmalı özel hastanede yaptırabilirsiniz.
  • Şirketlere göre değişen ek teminatlar ile bebek için tamamlayıcı sağlık sigortası ile sünneti anlaşmalı özel hastanelerde yaptırabilirsiniz. Bilgi için Bizi Arayın. 0(850) 346 1130
  • Olası hastalık ya da ani kaza durumunda yatarak tedavi teminatı ile bebeğinizin hastane yatışlarında ek/fark ücret ödemesi yapmazsınız.
  • Oda ve 1 kişi refakatçi gideri %100 karşılanır.
  • Devlet desteği ile vergi avantajından faydalanabilirsiniz. Bunun için gelirinizden vergi kesintisi yapılıyor olması yeterlidir.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Aile Paketi Devlet Desteği

Çocuklarınız ve diğer aile bireyleriniz adına yaptıracağınız sağlık sigortalarında %15-%40 arasında değişen oranlarda vergi avantajından yaralanabilirsiniz. Kamu ve özel sektör çalışanlarından, iş verenlere, iş verenlerden gelir üzerinden vergi ödeyen herkese bu vergi avantajından yaralanabilir. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Aile Paketi)

Gelirinize göre ödediğiniz poliçe tutarının %15 ila %40’ı arasındaki oranı vergi avantajı olarak geri ödeme şeklinde alabilirsiniz. Poliçenizi işyerinizde muhasebe birimine vererek, bu destekten hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Aile Paketi)

Tüm sağlık sigortalarında devlet desteğinden faydalanabilirsiniz. Bebeğiniz/çocuğunuz için Çocuk Sağlık Sigortası yaptırarak,sağlığının geleceğini güvence altına alabilirsiniz. Olası kaza, hastalık durumlarında sigortanız masraflarınızı karşılayacak, siz de çocuğunuzun sağlığının huzurunu yaşayacaksınız. Çocuk Sağlık Sigortaları ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için uzman sağlık ekibimiz ile iletişime geçin. 20’den fazla anlaşmalı sigorta şirketi içinden bütçenize en uygun ve içeriği en avantajlı sağlık sigortasını seçin. 0(850) 346 1130

Soru Sor
Whatsapp
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Aile Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by