Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Lazer Göz Ameliyatını Karşılar Mı?

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Lazer Göz Ameliyatını Karşılar Mı? Tamamlayıcı Sigorta teinatları için uzman sağlık ekibimizi Hemen Arayın. 0(850) 346 1130

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Lazer Göz Ameliyatını Karşılar Mı?

Tamamlayıcı sağlık sigortası ile olası hastalıklarını teminat altına almış olursunuz. Tamamlayıcı sağlık sigortası yapıldıktan sonra ortaya çıkacak hastalıklar, rahatsızlıklar ve ani, beklenmedik kaza gibi durumlarda poliçeniz sağlık giderlerini karşılar. Ancak tamamlayıcı sağlık sigortasında SGK kapsamı şartı vardır. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Lazer Göz Ameliyatını Karşılar Mı?)

SGK kapsamı şartı, SGK kapmsaında olmayan sağlık giderlerinin tamamlayıcı sağlık sigortası ile karşılanmasına olanak sağlamaz. Tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK ile anlaşması olan özel hastanelerde, SGK ile anlaşmalı bölümlerde, SGK ile anlaşmalı hekimler tercih edilerek sağlık hizmeti almanızı sağlar. Sigorta şirketiniz SGK ile anlaşmalı test, tahlil, doktor gibi giderlerin farkınız özel hastanelere sizin adınıza öder. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Psikiyatri)

Lazer göz ameliyatı SGK kapsamında bir ameliyat olmadığı için Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Lazer Göz Ameliyatını karşılamamaktadır. Rutin göz muayenesi ve poliçe başlangıç tarihinden sonra gelişen durumlarda göz ameliyatı olmanız gerekiyorsa tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı kurumlarda bu sağlık giderlerini karşılayacaktır. Ancak lazer göz ameliyatı bu teminatlar içinde yer almaz. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Lazer Göz Ameliyatını Karşılar Mı?)

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Psikiyatri Hizmetini Karşılar Mı?

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ayakta ve yatarak tedavileri teminat altına almıştır. SGK ile anlaşmalı bölümlerde kullanılabilen bilen tamamlayıcı sağlık sigortası psikiatri bölümünde kullanılamamaktadır. Bazı sigorta şirketleri ek teminat olarak psikolojik danışmanlı hizmetini özel şartlar dahilinde, yılda limitli olarak anlaşmalı kurumlarda kullanmak üzere sigortalıların hizmetine sunmaktadır. Ancak psikiatri bölümü için bu teminatlar mümkün değildir. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Lazer Göz Ameliyatını Karşılar Mı?)

Tamamlayıcı sağlık sigortasından farklı olarak, bazı özel sağlık sigortası yapan sigorta şirketleri anlaşmalı hekim ve kurumları ile psikiatri hizmetini teminatları içinde bulundurmaktadır. Özel sağlık sigortası hakkında detaylı bilgiyi uzman sağlık ekibimizden Hemen Alın. 0(850) 346 1130 (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Psikiyatri)

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hangi İşlemleri Karşılar?

Tamamlayıcı sağlık sigortası teminatları sigora şirketlerine göre belirlenmektedir. Genel olarak 5510 sayılı Kanunun 64 üncü maddesinde sayılan estetik tedaviler, geleneksel, tamamlayıcı ve alternatif tıp uygulamaları gibi sağlık hizmetleri kapsam dışında bulunmaktadır.  SGK nın kapsamında olmayan hiçbir tedavi tamamlayıcı sağlık sigortası ile karşılanmamaktadır. Ayrıca sigortalının ilk kez tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamına alınmasından önce geçirdiği rahatsızlıklar da kapsam dışında tutulmaktadır. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Lazer Göz Ameliyatını Karşılar Mı?)

Sadece bir sigorta şirketi tamamlayıcı sağlık sigortası ürününde geçmişten gelen rahatsızlıkları sağlık sigortası teminatlarına dahil etmektedir. Geçmiş hastalıklar sağlık sigortası teklifi için uzman sağlık ekibimiz ile Hemen İletişime Geçin. 0(850) 346 1130 (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Psikiyatri)

Geçmiş Hastalıkları Kapsayan Sigorta Nedir?

Tamamlayıcı sağlık sigortası genellikle bir kişinin poliçenin başlangıç tarihinden sonra ortaya çıkan hastalıklarını kapsamaz. Zaman içinde sigortalıların genel talepleri ile geçmiş hastalıkları kapsayan sağlık sigortası bir ihtiyaç haline gelmiştir.
Geçmiş Hastalıklar sağlık sigortası ile SGK’nın Medula sistemine kaydedilen ve teminat başlangıç ​​tarihinden önce tespit edilen tüm hastalıklar, sigortanın genel ve özel şartlarında poliçe sigortasına dahildir. Ayrıca, teşhis, tedavi ve gerekirse ameliyat için anlaşmalı özel hastanelerde geçmiş hastalık sigortası yaptırmayı da seçebilirsiniz. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Lazer Göz Ameliyatını Karşılar Mı?)

0-80 yaş arasında yapılabilen Geçmişten gelen hastalıkları kapsayan sigorta tek bir sigorta şirketi tarafından sigortalıların hizmetine sunulmuştur. Medical Park Hastaneler Grubunun, geçmişten gelen hastalıkları kapsayan sigorta ile anlaşmalı olan hastanelerinde kullnılabilmektedir. Özel ve genel şartlar dahilinde sigortalılık döneminden önce tanısı konmuş hastalıklarınız ve öyküsü geçmişe dayanan ancak sigortalılık döneimden sonra ortaya çıkan rahatsızlarınız sağlık sigortası teminatları içine alınmış olur. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Lazer Göz Ameliyatını Karşılar Mı?)

Tamamlayıcı sağlık sigortasının SGK’lı olma şartı, Geçmiş Hastalıklar Sigortası‘nda da geçerlidir. Ayakta tedavilerde muayeneye yalnızca  15 TL SGK katılım payı ödemesi gerçekleştirirsiniz. SGK anlaşmalı tüm bölümlerde kullanılabilen Geçmiş Hastalıklar Sigortası ile doktorunuzu kendiniz seçersiniz. SGK ile anlaşmalı doktorlar arasında terih ve süre içinde değişiklik yapma hakkınız vardır. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Psikiyatri)

Sigorta Partner AŞ. olarak, 20’den fazla şirket ve 700’ün üzerinde memnun sigortalı yorumu ile size sağlık hizmeti sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sağlık sigortası sürecinde tanıştığımız sigortalılarımızın diğer sigorta branşlarındaki ihtiyaçlarına, oto kaza branşında (Kasko, Trafik Sigortaları) içinde olması gereken teminatlar ve hizmet verdiğimiz yirmiden fazla sigorta şirketi arasından en iyi fiyatla poliçe sunmaya çalışıyoruz. Detaylı bilgi için uzman sağlık ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Bizi Arayın. 0(850) 346 1130

Soru Sor
Whatsapp
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Lazer Göz Ameliyatını Karşılar Mı? Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by