Vm Medical Park Keçiören

Vm Medical Park Keçiören Ankara Hastanesi (0312) 911 11 39

Vm Medical Park Keçiören Ankara Hastanesi  

Vm Medical Park Keçiören Hastanesi, daha önce çok sayıda sigortalımızın yerine aşina olduğu konumuyla, Keçiören FTZ Plazanın hemen yanındadır. Daha önceleri MEDISIS Hastanesi ismiyle hizmet veren sağlık kompleksi, MEDICAL PARK Grubu hastaneleri arasına katıldı ve bölgesinde sgk anlaşmalı en büyük hastane olarak hizmet vermeye devam ediyor.

SGK beraberinde Sigorta şirketleri ile anlaşmaları sayesinde yirmiden fazla sigorta şirketimiz ile, çok sayıda sigortalımız tamamlayıcı sağlık sigortaları ve özel sağlık sigortaları ile anlaşmalı kurumumuzdan hizmet alıyor.

Tıklayın. BİLGİ VE FİYAT ALIN

Vm Medical Park Keçiören’de İstediğiniz Bölümde 15TL’ye Muayene Olabilirsiniz. Nasıl Mı?

Tamamlayıcı sağlık sigortaları çok avantajlıdır. Ekonomik yıllık primleri karşılığında 8-10 arasındaki yıllık muayene haklarınız kapsamında SGK’lı bölümlerde fark ücret ödemeden, sadece 15TL Sgk katılımı ile muayene olursunuz. (Üstelik doktorunuzun ünvanı, hizmet verdiği bölüm yada branş fark etmeksiniz. )

  • Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü
  • Pediatri (Çocuk Hastalıkları Bölümü)
  • Dahiliye ve daha bir çok bölümde sadece 15TL’ye muayene olun. Tahlillerinizde de, ek ücretler ödemeyin.

Vm Medical Park Keçiören’de Gebe Takibi ve Doğum

Öncelikle; Yakın zamanda gebelik planı yapan ailelerimize; Hamilelikten hemen önce yapabildiğimiz ve “bekleme süresiz doğum teminatlı sağlık sigortalarımızı” öneriyoruz. Muayenelerden tahlillere, doğuma kadar beklenmeyen yatış giderlerine, doğum ve anestezi giderlerinden refakatçi ve oda-konaklama giderlerine kadar oldukça kapsamlı olan bu sağlık sigortalarına doğumdan sonra bebeğinizi de dahil edebiliyorsunuz.

Tıklayın. BİLGİ VE FİYAT ALIN

Hamilelik haberini almış, doktor ve hastane arayışı devam eden anne adaylarımıza ise; Hamileyken Yapılabilen Doğum Sigortası Paketlerini almalarını öneriyoruz.

Soru Sor
Whatsapp
Vm Medical Park Keçiören Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by