Bekleme Süresiz Doğum Sigortası

Bekleme Süresiz Doğum Sigortası Kapsamı ve Fiyatları

Bekleme Süresiz Doğum Sigortası

Hamilelik süreci henüz başlamamış olan ve…

Çok kısa sürede bebek planlayan ailelerimiz için istisnasız, en iyi fiyat avantajı ve genişletilmiş kapsamı ile sağlık sigortası + Bekleme süresiz Doğum Teminatınızı hemen alabilirsiniz. Üstelik hamilelik sürecinizin başlaması için Bekleme süresi olmadan. Bekleme Süresiz Doğum Sigortası için hemen bilgi alabilirsiniz. 

Bekleme Süresiz Doğum Sigortası Fiyatları

Hamilelik planları yapmaya başladığınızda, çevrenizdeki arkadaşlarınızla fikir alışverişi artabilir, yakın zamanda, hayırlı olsun dilekleri için birkaç hastane ziyareti… Belki de, telefon. Bunların hepsi size, artık bebek sahibi olma zamanınızın geldiğini, planlama vaktinin içinde olduğunuzu gösteren ve algılarınızın artık bu yöne daha dikkatle baktığı zamanları işaret eder.

Arkadaşlarınızla yaptığınız sohbetlerinde, doktor isimleri, tavsiyeleri konuşulur. (..ki, bu sohbetlerde hiçkimse kendi doktoru için olumsuz bir şeyler söylemez. Siz’in de onunla aynı doktora gitmeniz arkadaşınızı mutlu edecektir. Peki bu, sizin beklentilerinizi gözden geçirirsek… Sizce, objektif bir değerlendirme ve tavsiye mi? )

Muayene ücretleri, yapılacak tahliller, doğum için ödeyeceğiniz para, elbetteki doğum ve doğum sonrası için yapmanız gereken hazırlıklar…  Ekonomik olarakta, hazırlık gerektirecektir.

Peki, bunlarla karşı karşıya kalmayı bekleyip…  Aslında oldukça da planlı olan bu kırk haftanın ve getireceği harcamaların.. Yinede size son dakikada sürpriz olmasını mı bekleyeceksiniz? Yoksa birlikte birkaç küçük adımla, bekleme sürelerine gerek olmayacak bir planlamayı, basitçe konuşsak mı?

Doğum Harcamalarınız İçin Biraz Planlama Öneriyoruz.

Özel Hastanelerin Yaklaşık Fiyatları

2020 yılı fiyatlarına bakarak, SGK anlaşması olmayan özel bir hastanede doğum sürecinizin 12-14bin TL gibi rakamlara maal olabileceğini söyleyebiliriz.

SGK Anlaşmalı Özel Hastanelerin fiyatları ise, SGK desteğini de dikkate alarak 7500-9000TL aralığında olacaktır. Elbette, size yakın oluşu, belki iyi bir doktor ismi veya vereceği fiyatlarla tercih ettiğiniz hastane konusunda, biraz daha semt hastanelerini veya diğer bir ifade ile; Daha küçük ölçekli sağlık kurumlarını tercih ederseniz. Doğum için hastanelerden alabileceğiniz fiyatların bu kez, 4500-6500TL aralığında olacağını dikkate almalısınız.

Hamileyken Yapabileceğiniz Doğum Sağlık Sigortaları

2010 yılında başladığımız hamileyken doğum sağlık sigortası projelerimiz 10. yılını geride bırakırken, her yıl 18binden fazla hamile anne adayımıza; Hamileyken de muayeneler, tahliller ve doğum için doğum sağlık sigortası yapabilecekleri müjdesini veriyoruz. Yukarıda, özel hastanelerin yaklaşık fiyatlarını dikkate alarak, oldukça uygun fiyatlar ve üstüne, vergi avantajıyla %20 oranında Devlet Desteği de alabilirsiniz. Böylece HAMİLEYKEN DOĞUM SAĞLIK SİGORTASI bir hastaneden alabileceğiniz doğum fiyatına kıyasla,  çok daha uygun bir fiyata  doğum sağlık sigortası yaptırmakla kalmayacak… Devlet desteği ile maliyetlerinizi ortalama %20 oranında bir kez daha azaltabilirsiniz.

Hamilelikten Hemen Önce Doğum Sağlık Sigortası ise Oldukça Avantajlıdır

Hamileyken yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, size oldukça önemli faydalar sağlayabilir.. Fakat henüz hamilelik süreciniz başlamamış ve yakın zamanda da bebek planlıyorsanız…. Şu anda ne kadar avantajlı bir dönemde olduğunuzu, bunların teker teker faydalarını buradan aktarmak pek kolay değil. Bu makaleyi okurken… Dilerseniz 0850 346 11 30 ‘dan telefonla hemen bilgi de alabilirsiniz.

Bekleme Süresiz Doğum Sigortası Avantajları

 • Hamilelik planı yaptığınız dönemde hemen satın alabilirsiniz.
 • Gebeliğin başlaması için bir bekleme süresi uygulanmaz ve sizi stresten kurtarır.
 • Aslında 1 yıllık bir sağlık sigortası almış olursunuz. Muayene ve tahlillerinizle %100 karşılanan yatış ,ameliyat teminatınızı… Başka bölümlerde de kullanabilirsiniz.
 • Hamile olduğunuzu öğrendiğinizde hiçbir bildirim ve işleme gerek kalmadan istediğiniz anlaşmalı hastaneye ve doktora gider, takibe başlarsınız.
 • Size sadece  1 ilde değil, ülke genelinde çok geniş bir anlaşmalı hastane ağı sunar
 • Muayenelerde sadece 15TL SGK katılımı ödemek yeterlidir.
 • Muayeneler beraberinde yapılması gereken SGK’lı test ve tetkiklerden çıkan ve geçmişte sizin ödemeniz gereken farkları sigorta şirketi %100 karşılar. Siz fark ücret ödemezsiniz.
 • Gebelik sürecinizde, muayene, tahliller ve doğum için yaptıracağınız Bekleme Süresiz Doğum Sağlık Sigortası bu harcamalarınızı karşılarken ….
 • Gözden kaçırdığınız önemli bir teminatla da sizin yanınızdadır. Doğuma kadar beklenmeyen sebeplerle gereken ek yatışlar limitsiz ve %100’ü karşılanmak üzere sağlık sigortası kapsamındadır. (Sadece bu bile, hamilelikten hemen önce satın almanız için  başlı başına bir sebeptir)
 • Sağlık Sigortası ödemelerinizi vade farkı olmadan kredi kartınızla taksitle de ödeyebilirsiniz.
 • Özel Hastanelerin doğum için verebileceği fiyatlara göre, neredeyse %50-55 oranla daha ekonomiktir.
 • Bu fiyat avantajına ilaveten sağlık sigortaları vergi avantajı ile yaklaşık %20 oranında bir desteğiniz daha var. Bilgi almak için geç kalmayın. Hemen Şimdi Detaylı bilgi isteyin.

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Soru Sor
Whatsapp
Bekleme Süresiz Doğum Sigortası Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by