Medical Park Keçiören Hastanesi (VM MEDICALPARK)

Medical Park Keçiören Hastanesi'nde Geçerli Doğum Sağlık Sigortası

Medical Park Keçiören Hastanesi (VM MEDICALPARK) ‘ta Geçerli Doğum Sağlık Sigortası

Medical Park, Ankara’da Batıkent’te hizmet veren hastanesinden sonra, kısa süre önce VM Medical Park Ankara (Keçiören) Hastanesi ile, hizmet vermeye başladı. Hastanenin Keçiören gibi büyük bir ilçede olması ile çevre semtler için önemli bir sağlık kurumu özelliğindedir.

Hamile anne adaylarımızın, daha önce hamilelik süreçlerinde, aylık rutin kontroller ve doğumları için merkezdeki özel hastanelere ulaşmak zorunda olmalarına bakarakta; VM Medical Park Ankara Hastanesi, yüksek standartlarda sağlık hizmeti sunan bir ulusal hastane grubuyken, bir semt hastanesi olma avantajını da kaybetmedi.

Kadın doğum doktorlarındaki randevularınız ve hamilelik sürecinizde takibiniz için ; Medical Park Hastanesi’nde geçerli, hamileyken yapabildiğiniz doğum sağlık sigortalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Böylece, gebeli teminatları yanında avantajlı fiyatı ve ortalama %20 Devlet desteği de, sadece doğum sağlık sigortalarında…

Medical Park Keçiören Hastanesi

Medical Park Keçiören Hastanesi , Ankara’nın en büyük ilçelerinden biri olan Keçiören’de MEDICAL PARK markası ile hasta kabulüne başlamaya hazırlanıyor. Ankara’da ilk hastanesi ile Batıkent’te hizmet vermeye başlayan MLP grubu, Medical Park markası ile Ankara’daki ikinci hastanesi ile Keçiören’de hizmet vermeye hazırlanıyor.

Medical Park Keçiören Hastanesi ‘nin, Keçiören Belediye binası karşısında,  FTZ Alışveriş Merkezi’nin hemen yanında, 2019 yılı şubat ayında hizmet vermeye başlayan Özel Medisis Hastanesi’nin bulunduğu binada hizmet vermeye başlayacağı 2020 mart ayında duyuruldu. Ülkemizde birçok ilde hizmet veren grubun yeni hastanesinin açılışı ile, ilçede ve yakın semtlerdeki vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayacak yüksek standartlarda sağlık hizmeti alabilecek olması, şimdiden beklentileri yükseltti.

Medical Park Batıkent Hastanesi’ne Etimesgut, Yenimahalle ve çevre ilçelerle birlikte… Batıkent, Eryaman, Çayyolu gibi çevre semtlerden gelen hasta sayısı kadar; Etlik ve Keçiören’den gelen hasta sayısı hiç de azımsanacak gibi değildi. Medical Park Keçiören Hastanesi ‘nin yakın zamanda hizmet vermeye başlaması ile; SGK anlaşmalı özel bir hastane olarak, çok sayıda sigorta şirketine mensup tamamlayıcı sağlık sigortası kullanan sigortalılara, özel anlaşmalarla hizmet sundukları çok sayıda kamu kurumu çalışanına, bir adım daha yakın olacak.

Medical Park Keçiören Hastanesi Muayene Ücretleri

Medical Park Grubu Hastaneleri,  SGK anlaşmalı özel hastane statüsünde hizmet sunduğu için, Medical Park Keçiören Hastanesi (VM MEDICALPARK)   yine SGK anlaşması ile hizmet  veriyor. Böylece, sizlere sunduğumuz, çok sayıda sigorta şirketinin farklı tamamlayıcı sağlık sigortası planları arasından sizin için en avantajlısını tercih ederek; Medical Park Keçiören Hastanesi ‘nde sadece 15TL SGK katılımı ödeyerek sağlık hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca (TSS) tamamlayıcı sağlık sigortasında muayenelerinizle birlikte yapılması gereken SGK kapsamındaki test ve tahliller limitsiz ve ücretsizdir.

Sadece 15TL ödeyerek sağlık hizmeti almak için; TSS Hakkında Detaylı Bilgi Alın

Medical Park Keçiören Hastanesi Doktorları

Medical Park Keçiören Hastanesi ‘nin , grubun yeni hastanede de, hizmet kalitesinden ödün vermeyeceği ve bölgede oldukça iddialı olan bir hastane olarak varlık gösteriyor. Bunu sağlamak için de, konusunda uzman, deneyim sahibi ve markalaşmış hekimlerle çalışacağı, bu konuda fark yaratacağı bekleniyor.

Medical Park Keçiören Hastanesi (VM MEDICALPARK)  Çocuk Bölümü

Hastanenin tüm bölümlerde SGK anlaşması ile hizmet vereceği beklenirken; (TSS) Tamamlayıcı Sağlık Sigortalarının size sağlayacağı avantajlı koşullarla Medical Park Keçiören Hastanesi ‘nde;

 • Sadece 15TL Sgk katılımı ile çocuklarınız muayene olabilir.
 • SGK kapsamında yapılması gereken test ve tahliller limitsiz ve ücretsizdir.
 • TSS yıl boyunca geçerlidir. Ödemelerinizi taksitle kolaylıkla yapabilirsiniz.
 • Sadece 15TL ödeyerek sağlık hizmeti almak için yaptırabileceğiniz bir Tamamlayıcı Sigorta için %15 ile %40 oranları arasında değişen devlet desteği alırsınız.
 • Yatış ve ameliyat gerektiren beklenmeyen durumlar yine %100 ve limitsiz olarak tamamlayıcı sağlık sigortası ile karşılanır.

Siz’de geç kalmadan, hemen Çocuk Tamamlayıcı Sağlık Sigortası hakkında Bilgi Alın.

Medical Park Keçiören Hastanesi (VM MEDICALPARK)’ta geçerli  Doğum Sağlık Sigortası Paketi

Medical Park Hastanelerinde geçerli doğum sağlık sigortanızı,

Doğum Sağlık Sigortası Avantajları Nedir?

 • Hamilelik öncesinde yada
 • Hamileyken de hemen başvuru yapabilirsiniz. 
 • Muayeneleriniz, rutin tahlil-tetkikler ve doğumunuzu sağlık sigortası şirketi karşılar.
 • Siz avantajlı fiyatlarla doğum sağlık sigortası alabilir ve taksitle de ödeyebilirsiniz.
 • Sadece doğum sağlık sigortalarına özel olarak,  sağlık sigortası için ödeyeceğiniz paranın %15’i ile %40’ı arasında kalan önemli bir bölümü için devlet desteği alırsınız.
 • Anlaşmalı özel hastanelerimiz arasında değişiklik yapabilirsiniz.
 • Hastane değiştirebileceğiniz gibi İstediğiniz doktor ile takibe başlarsınız.
 • Oda, refakatçi, doktor, hastane yatış gibi ek masraflarınız olmaz.
 • (SDP) Sağlık Destek Paketi ile, gebelik sürecinizde, doğuma kadar olası hastane yatışlarınız SDP tarafından %100 karşılanır.

Detaylar için Ayrıca;  www.TamamlayicisaglikSigortasi.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Medical Park Ankara Hastanesi Tanıtım Filmi

Şirketimiz SİGORTA PARTNER AŞ hakkında bilgi almak, değerlendirme ve yorumları incelemek için lütfen bağımsız google yorumlarına göz atın 

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın;

Soru Sor
Whatsapp
Medical Park Keçiören Hastanesi (VM MEDICALPARK) Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by