Türk Nippon Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Türk Nippon Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile anlaşmalı özel hastanelerde ekonomik rakamlara tedavi olun. Teklif almak için uzman sağlık ekibimiz ile Hemen İletişime Geçin. 0(850) 346 1130

Türk Nippon Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Türk Nippon Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile SGK (Sosyal Güvelik Kurumu) ile anlaşmalı özel hastanelerde, Türk Nippon Sigorta A.Ş. ile yapılmış özel şartlar dahilinde,ek fark ücret ödemeden sağlık giderlerinizi ekonomik rakamlara mal edebilirsiniz. 0-59 yaş arası bireylerin faydalanabildiği Türk Nippon Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, diğer tamamlayıcı sağlık sigortalarında olduğu gibi SGK (Sosyal Güvelik Kurumu) kaydı olan kişiler için yapılabilmektedir. (Türk Nippon Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

SGK(Sosyal Güvelik Kurumu)’lı çalışanın kendisi, eşi ve çocukları istin satın alabileceği Türk Nippon Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, sigortalının yaşı, yaşadığı il gibi kriterler çerçevesinde ücretlendirilir. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yaş Sınırı)

Türk Nippon Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile, yalnız yatarak tedavi teminatı sahibi olabileceğiniz gibi, olası kaza ya da hastalık durumlarında kullanmak üzere ayakta tedavi teminatının da içinde olduğu bir tamamlayıcı sağlık sigortası almanızı sağlar. (Türk Nippon Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yaş Sınırı

Tamamlayıcı sağlık sigortası yaş sınırı, sigorta şirketleri arasında değişiklik gösterir. Genel olarak 0-60 yaş arasında faydalanılan tamamlayıcı sağlık sigortalarında bazı sigorta şirketleri yeni doğan bebeği hemen sigortalı yaparken bazı sigorta şirketleri bekleme süreleri ile teminatlarını oluşturabilmektedir. (Türk Nippon Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Genel sağlık sigortası kapsamında gençler, 18 yaşına kadar ebeveynlerinin sağlık güvencelerinden yararlanabilmektedir. Lise ve dengi okullardan mezun olan öğrenciler için maksimum yaş 20, üniversite mezunları için maksimum yaş 25’tir. Ayrıca öğrenciler, mezun oldukları tarihten itibaren 2 yıl boyunca prim ödemeden ücretsiz sağlık hizmetlerinden yararlanabilirler. Ancak yaş sınırı aşılmamalıdır. Genç bir üniversite mezunu 24 yaşında ise sadece 1 yıl primsiz sağlık hizmeti alabilir, 25 yaşına geldiğinde prim ödemek zorundadır. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yaş Sınırı)

0-18 yaş arası sağlık sigortalarında çocuklar ebeveylerinin sosyal güvenceleri üzerinden sigortalanabilmektedir. Ebeveyni olmadan bebeğin tek başına sağlık sigortalı yapılabildiği Tek Başına Çocuk Sağlık Sigortası hakkında detaylı bilgi almak için uzman sağlık ekibimiz ile Hemen İletişime Geçin. 0(850) 346 1130

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ücretleri

Pandemi süreci ile birlikte tamamlayıcı sağlık sigortasına olan talepteki artış, sigortacıları farklı ürün içerikleri arayışına soktu. Bu süreçte hastalıkların teminat altına alınmasında büyük sorumluluk üstlenen sigorta şirketleri, artan talebe yeni ürün ve kampanyalarıyla cevap verdiler. Diğer yandan, pandemi konusunda öne çıkan ve büyük endişe yaratan sağlık sigortalarındaki maliyet yükselişinin, pandemi süreci stabilleştikçe düzenli hale gelmesi bekleniyor. (Türk Nippon Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Sigortalının yaşına ve yaşadığı şehre göre değişen tamamlayıcı sağlık sigortası ücretleri, taksitle ödeme kolaylığı ile poliçeleri ekonomik şartlara uyarlıyor. Bazı sağlık sigortası şirketleri kişiselleştirilmiş ürünler, geniş hastane ağları ve birçok ek hizmet ile diğer sağlık sigortası şirketerinden öne çıkmaya çalışırken, bazı sağlık sigortası şirketleri de sigortalılarının yararına, en uygun fiyat ile yarışa dahil oluyor. Bu uygun fiyatlı sağlık sigortası yarışı, sigortalılara fayda sağlıyor. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ücretleri)

20’den fazla anlaşmalı sigorta şirketinden, size uygun tamamlayıcı sağlık sigortası ücretlerini seçebileceğiniz teklifler için Hemen Bizi Arayın. 0(850) 346 1130 (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yaş Sınırı)

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ömür Boyu Yenileme Garantisi

Pandemide önemini daha iyi anladığımız sağlığımız için, sağlık sigortası sahibi olmak daha da önem kazandı. Özel hastanelerde sağlık  harcamaları maliyetleri giderek artmakta olsa da, ekonomik rakamlara sağlık hizmeti almak oldukça avantajlı. Sadece pandemi dönemi için değil, olası kaza ve hastalık durumları için sahip olamamız gereken tamamlayıcı sağlık sigortası, devamlılığı açısından da önemli. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ücretleri)

Sigorta şirketlerine göre değişen, ortalama 3 yıl aynı sigorta şirketinde sigortalı olmak koşulu ile Ömür Boyu Yenileme Garantisine sahip olup, ilerleyen dönemlerde ortaya çıkan hastalıklarınızı şimdiden teminat altına almanız mümkün. Ayrıca bekleme süresi olmadan hemen Ömür Boyu Yenileme Garantisi veren şirketlerin de bulunduğunu söylemeliyiz. (Türk Nippon Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Ayrıntılı bilgi için uzman sağlık ekibimizi arayabilir, size uygun sağlık sigortası için Teklif Alabilirsiniz. 0(850) 346 1130

Soru Sor
Whatsapp
Türk Nippon Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by