Sompo Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Kurumlar

Sompo Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Kurumlar hakkında detaylı bilgi yazamızda. Uygun primlerle sağlık sigortası bilgisi için Bizi Arayın. 0(850) 346 1130

Sompo Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Kurumlar

Sompo Tamamlayıcı Sağlık Sigortası anlaşmalı özel hastanelerde kullanabildiğiniz, ek/fark ücret ödemeden sağlık hizmeti almanızı sağlayan bir sağlık sigortası ürünüdür. Yalnızca yatarak tedavi teminatlı sağlık sigortası satın alabileceğiniz gibi yatarak tedavi teminatı+ayakta tedavi teminatı da satın alabilirsiniz. (Sompo Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Kurumlar)

Sompo Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Sompo Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yatarak tedavi teminatı ile, özel ve genel şartlar çerçevesinde;

 1. Cerrahi ve dâhili yatışlar
 2. Yoğun bakım
 3. Kemoterapi
 4. Radyoterapi
 5. Diyaliz
 6. Küçük müdahale
 7. Koroner anjiyografi
 8. Standart tek kişilik özel oda, yemek ve refakatçi giderleri
 9. Ameliyat sonrası fizik tedavi
 10. Evde bakım (Poliçe limitleri dahilinde)
 11. Suni uzuv (Poliçe limitleri dahilinde)
 12. Yardımcı tıbbi malzeme (Poliçe limitleri dahilinde) %100 karşılanır.

Sompo Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ayakta tedavi teminatı ile anlaşmalı özel hastanelerde 1 yıl içinde kullanabileceğiniz 10 muayene hakkınız olur. Muayenelerde sadece 15 TL SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) katılım payı ödemesi yaparsınız. Doktor muayene, laboratuvar, radyoloji,iİleri tanı yöntemleri ve fizik tedavi giderleri için ek/fark ücret ödemesi yapmazsınız. (Sompo Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Kurumlar)

Sompo Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ek Hizmetler

Sompo Tamamlayıcı Sağlık Sigortası; Sompo Sigorta Sağlık Danışma Hattı, Ambulans Koordinasyon Hizmeti, Ücretsiz Diş Tedavi Paketi ve Ücretsiz Check-Up hizmeti ile sigortalılarına artı hizmetler sunmaktadır. (Sompo Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Kurumlar)

Sompo Tamamlayıcı Sağlık Doğum Paketi Sigortası

Sompo Tamamlayıcı Sağlık Doğum Paket Sigortası ile  Medicana Hastanelerinde doğum hizmetinden faydalanabilirsiniz. Hamilelik süreciniz başladıktan sonra sahip olabileceğiniz Sompo Tamamlayıcı Sağlık Doğum Paketi Sigortasının herhangi bir bekleme süresi yoktur. Hamilelikte rutin doktor muayeneleriniz ve özel ve genel şartlar dahilinde hamilelik süresi boyunca rutin test ve tahlil işlemlerinde; hastane cari fiyatları üzerinden % 20 İndirim avantajı Medicana Sağlık Grubu hastanelerde sağlık sigortası kapsamındadır. Doğumda hastane yatış, ameliyat ve küçük müdehale işlemleri ile, tek kişilik standart oda, yemek ve tek kişi refakatçi gideri Sompo Tamamlayıcı Sağlık Doğum Paket Sigortası içinde yer alır. Ayrıca doğum sonrası 1 yıl boyunca Çocuk Polikliniği Ayakta Tedavi hizmetlerinde hastane cari fiyatları üzerinden % 20 indirim avantajından faydalanılabilmektedir. (Sompo Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Kurumlar)

Sompo Tamamlayıcı Sağlık Doğum Paket Sigortası’nı muayeneler ve doğum eyleminiz için satın alabilirken, dilerseniz yalnızca doğum eyleminiz için satın alabilirsiniz.

Bulunduğunuz ilde, size uygun Sompo Tamamlayıcı Sağlık Doğum Paket Sigortası fiyat bilgisi ve teklifi için Hemen Bizi Arayın. 0(850) 346 1130 (Sompo Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Kurumlar)

Sompo Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Sompo Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler, SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ile anlaşması olan Sompo Sigorta ile anlaşmalı özel hastaneleri kapsar. Sompo Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler’de SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) katılım payı olan 15 TL dışında ek/fark ücret ödemesi yapılmaz. Doktor muayene hakkının içinde yapılan test ve tahliller sağlık sigortası ile karşılanır. Türkiye genelindeki Sompo Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler arasında değişiklik yapabilir, SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) anlaşmalı bölüm doktorlarından dilediğiniz seçebilirsiniz.  (Sompo Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler)

Sompo Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler bilgisi için uzman sağlık ekibimizle İletişime Geçin.0(850) 346 1130

Sompo Japan Tamamlayıcı Sağlık Anlaşmalı Hastaneler Ankara

Sompo Japan Tamamlayıcı Sağlık Anlaşmalı Hastaneler Ankara’da 20’den fazla özel hastanede kullanılmaktadır. Sompo Japan Tamamlayıcı Sağlık ile aynı hastane ağı içerisinde bulunan hastanelerden seçim yapabilir ve tedavilerinizi burada istediğiniz hekimle gerçekleştirebilirsiniz. Seçeceğiniz hekimin uzmanlık derecesi ödemeniz gereken tutarın miktarını değiştirmez. (Sompo Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Kurumlar)

Sompo Japan Tamamlayıcı Sağlık Anlaşmalı Hastaneler’de olası hastane yatışlarınız sağlık sigortası ile %100 karşılanır. Geçmişten gelmeyen rahatsızlıklarda Sompo Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, sağlık giderlerinizi özel hastanelerde karşılarken siz de sağlık sigortası sahibi olmanın avantajını yaşarsınız. (Sompo Japan Tamamlayıcı Sağlık Anlaşmalı Hastaneler Ankara)

Ödediğiniz poliçe tutarının, gelirinize oranla ortalama %20’sini devlet desteği ile vergi avantajı olarak geri alabilirsiniz. Çalıştığınız kurumun muhasebe birimine Sompo Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçenizi vermeniz yeterlidir. İşyeri sahipleri içinde geçerli olan sağlık sigortaları vergi avantajından geliri üzerinden vergi ödeyen herkes faydalanabilir. Devlet desteğinin yanı sıra yıllım primlerinizi taksitle de ödeyebilirsiniz. (Sompo Japan Tamamlayıcı Sağlık Anlaşmalı Hastaneler Ankara)

Sağlık sigortaları ile yıllık rutin kontrollerde olası hastalıklarınızın önüne geçersiniz. Uygun rakamlar ile, taksitle ödeme olanağı ile size uygun sağlık sigortası hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizi arayın. (0850) 346 1130 

Soru Sor
Whatsapp
Sompo Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Kurumlar Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by