Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum Paketi Axa

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum Paketi Axa ile kadın doğum bölümü muayenelerinde 15 TL ödeyin, %40'a varan vergi avantajından faydalanın. 0(850) 346 1130

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum Paketi Axa

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum Paketi Axa, kendisi ya da eşi için 18-50 yaş arasındaki kadınların faydalanabileceği, Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’na doğum paketi teminatının eklenmesiyle sahip olunur. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum Paketi Axa’da doğum teminatından yararlanabilmek için, Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’na doğum paketi eklendikten sonra 12 ay sürenin geçmiş olması gerekmektedir. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum Paketi Axa)

Doğum paketi teminatının dahil olduğu Tamamlayıcı Sağlık Sigortası hamilelikle ilgili rutin hamilelik kontrollerini ve olası olumsuz durumların tedavisini karşılamaktadır. (dış gebelik gibi)

Yıllık rutin 10 muayene hakkını, anlaşmalı özel hastane ağı içerinde dilediğiniz hastanede kullanabilirsiniz. Hamilelik rutin test ve tetkikleri, SGK kapsamında Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum Paketi Axa’ya dahildir. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum Paketi Axa ile kadın doğum bölümü muayenelerinde 15 TL katılım payı ödemesi dışında ek ödeme yapmazsınız. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum Paketi Axa)

Normal doğum, sezaryen doğum ve hamilelik komplikasyonları ile ilgili yatarak yapılan tüm tedavilere ait sağlık giderleri (düşük, düşük tehdidi), tıbbi gereklilik durumunda kürtaj giderleri, poliçede belirtilen limit ve ödeme yüzdesi çerçevesinde Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum Paketi Axa ile karşılanır.

Var olan Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortanıza doğum teminatı ekletmek için uzman sağlık ekibimizi Hemen Arayın. 0(850) 346 1130

Doğumdan bebeğin ilk muayenesi, koruyucu aşısı, gerekmesinde yenidoğan yoğun bakım giderleri SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) kapsamında karşılanır. Ebeveynler özel hastanelerde ek/fark ücret ödemezler. Bebeğinizin dünyaya gelmesi ile, onun da sağlığını güvence altına almak için sağlık sigortası yaptırmanızı öneririz. Çocuk sağlık sigortası ile, bebeğinizin doğumundan kısa bir süre sonra sağlık sigortası sahibi olabilir ve rutin kontrollerini anlaşmalı özel hastanelerde ekonomik rakamlara yaptırabilirsiniz. Tamamlayıcı sağlık sigortası ve Özel sağlık sigortası seçenekleri hakkında detaylı bilgi için Bizi Arayın. 0(850) 346 1130

Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hangi Hastanelerde Geçerli?

Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ile anlaşmalı özel hastanelerden alınan hizmetleri karşılığı ödenecek fark ücretlerini karşılayan bir sağlık sigortasıdır. Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sayesinde, Özel Sağlık Sigortasından farklı olarak çok daha ekonomik bir poliçe tutarı ile anlaşmalı özel hastanelerde sağlık hizmeti almış olursunuz.

İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin birçok şehrinde anlaşmalı özel sağlık kuruluşu ile anlaşması olan  Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası teklifinizi uzman sağlık ekimizden alabilirsiniz.

Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Kurumlar

Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası içinde 3 farklı plan barındırır.

Sağlığım Tamam

Türkiye’deki SGK ve Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile anlaşmalı olan özel hastanelerde geçerlidir. Yılda 10 muayene hakkı olan Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Sağlığım Tamam poliçesi, yatarak tedavide bir üst limit belirtmez ve katılım payı yoktur.

Sağlığım Tamam – B Plan

Ankara’daki SGK ve Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile anlaşmalı olan özel hastanelerde geçerli. Yılda 10 muayene hakkı olan Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Sağlığım Tamam poliçesi, yatarak tedavide bir üst limit belirtmez ve katılım payı yoktur.

Sağlığım Tamam – Tutumlu

İstanbul’daki SGK ve Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile anlaşmalı olan özel hastanelerde geçerli. Yılda 5 muayene hakkı olan Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Sağlığım Tamam poliçesi, yatarak tedavide bir üst limit belirtmez ve katılım payı yoktur.

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Diş paketi

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Diş Paketi, diş hekimi muayenesi, detertraj ve diş röntgen filmini (periapikal veya panoramik) içermektedir. Asistans hizmet olarak geçen diş paketi, anlaşmalı kurum ve kuruluşlarda kullanılmaktadır. Asistans hizmetlerden faydalanmadan önce  Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası müşteri hizmetlerinden randevu almayı unutmayın. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum Paketi Axa)

Size uygun  Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası teklifi için Bizi Arayın. 0(850) 346 1130

Sigorta Partner AŞ. olarak, 20’den fazla şirket ve 700’ün üzerinde memnun sigortalı yorumu ile size sağlık hizmeti sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sağlık sigortası sürecinde tanıştığımız sigortalılarımızın diğer sigorta branşlarındaki ihtiyaçlarına, oto kaza branşında (Kasko, Trafik Sigortaları) içinde olması gereken teminatlar ve hizmet verdiğimiz yirmiden fazla sigorta şirketi arasından en iyi fiyatla poliçe sunmaya çalışıyoruz. Detaylı bilgi için uzman sağlık ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. 0(850) 346 1130

Soru Sor
Whatsapp
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum Paketi Axa Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by