Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile siz de sağlığınızı güvence altına alın. Üstelik %40'a varan devlet desteği ile. Detaylı bilgi için Bizi Arayın. 0(850) 346 1130 

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Axa tamamlayıcı sağlık sigortası, ürün özel ve genel koşulları kapsamında SGK ile anlaşmalı özel hastanelerde alacakları sağlık hizmeti için, sigortalının ödediği tarife farkını kapsayan sağlık sigortasıdır. Sağlığım Tamam Sağlık Sigortası olarak geçen ürün, 0-65 yaş arası, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ve SGK’lı bireylerce kullanılabilir. (Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?

SGK ile anlaşmalı olan kurumların aynı zamanda Axa Sigorta ile, ürün özelinde de anlaşmalı olması şartı vardır.

Tamamlayıcı sağlık sigortaları ile;

  • Anlaşmalı özel hastanelerin muayenelerinde yalnızca 15 TL katılım payı ödersiniz.
  • Doktorunuzun isteyeceği SGK karşılığı olan test ve tahliller Axa tamamlayıcı sağlık sigortası ile karşılanır.
  • Yatarak tedavi teminatı ile ameliyat, oda, refakatçi giderleri Axa tamamlayıcı sağlık sigortası ile %100 karşılanır.
  • SGK ile anlaşmalı bölümlerde muayene haklarınızı kullanırsınız.
  • Doktorunuzun unvanı dolayısı ile ek ücret ödemesi yapmazsınız.
  • Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile ödediğiniz poliçe tutarının, gelirinize oranla %15 ile %40 ı arasındaki tutarı, devlet desteği ile vergi avantajı olarak geri almış olursunuz.

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ayakta Tedavi Teminatı

c ile ayakta tedavilerde yılda 10 muayene hakkı bulunmaktadır. Özel ve genel şartlar çerçevesinde doktor muayeneleri, laboratuvar hizmetleri, görüntüleme ve tanı hizmetleri, ileri tanı yöntemleri ve fizik tedavi giderleri Axa tamamlayıcı sağlık sigortası ile %100 karşılanır.

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yatarak Tedavi Teminatı

Axa tamamlayıcı sağlık sigortası ile yatarak tedavilerde özel ve genel şartlar çerçevesinde bir üst sınır bulunmamaktadır. Olası, sonradan gelişen hastalık ve ani kaza durumlarında cerrahi ve dahili yatışlar, yoğun bakım, kemoterapi, radyoterapi, diyaliz, kroner anjiyografi ve küçük müdahale giderleri, standart tek kişilik özel oda, yemek ve refakatçi giderleri, Axa tamamlayıcı sağlık sigortası ile %100 karşılanır. (Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile Vergi Avantajı

Axa tamamlayıcı sağlık sigortası’nın bir diğer avantajı da Devlet Desteği ( Vergi Avantajı) dir. Kamu çalışanları, özel sektör çalışanları ve işverenlerin de dahil olabildiği, geliri üzerinden vergi ödeyen herkes Axa tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırarak Devlet Desteğinden yararlanabilir. (Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Gelirinize göre ödediğiniz poliçe tutarının %15 ile %40 ı arasındaki oranı vergi avantajı olarak geri ödeme şeklinde alabilirsiniz. Axa tamamlayıcı sağlık sigortası poliçesini işyerinizde muhasebe birimine vererek, bu destekten hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Kendiniz, çocuklarınız ve diğer aile bireyleriniz için yaptırmak istediğiniz sigortalarda gelir durumunuza göre %15 ile %40 arasında devlet desteği alır ve Axa tamamlayıcı sağlık sigortası’nı daha da uygun bir fiyata mal etmiş olursunuz.. Kamu çalışanları, özel sektör çalışanları ile iş verenler.. Vergi ödeyen herkes bu devlet desteğinden yararlanabilirler. (Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Çocuk Sağlık Giderleri

Devlet desteğinden faydalanabileceğiniz bir diğer sigorta ürünü ise, Çocuk Sağlık Sigortasıdır. Bebeğinizin doğumundan 15 gün sonra sağlık sigortası yaptırabilir, özellikle ilk yıl sıklıkla gideceği rutin hastane kontrollerinde Axa tamamlayıcı sağlık sigortası’nı kullanabilirsiniz. Muayenelerde 15 TL katılım payı ödemesi yapar, SGK kapsamındaki test ve tetkiklerde özel hastanelere ek ücret ödemezsiniz. Taksit ile ödeme imkanının olduğu Çocuk Sağlık Sigortasında sadece pediatri bölümünde kullanıma şartı yoktur. Anlaşmalı özel hastanelerin SGK anlaşmalı bölümlerinde ve hekimlerinde Axa tamamlayıcı sağlık sigortası’nı kullanabilirsiniz.

Ömür Boyu Yenileme Garantisi Nedir? Ne İşe Yarar?

ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi) erken yaşta yaptırılabilen bir sigorta türüdür. AXA SİGORTA  A.Ş. 3 yıllık kesintisiz sigortalılık sürelerini tamamlamış ve 68 yaşını doldurmuş sigortalılar Ömür Boyu Yenileme Garantisi kapsamında değerlendirilecektir. Değerlendirme sonucunda sağlık durumu uygun olan sigortalılar, ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi) hakkına sahip olur. (Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Erken yaşlarda sigortalı olmanızın en büyük avantajı ÖBYG(Ömür Boyu Yenileme Garantisi)’dir. Tanısı konulmuş hastalıklarınızın azlığından dolayı sonradan çıkabilecek olan hastalıklarınız için ek ücret ödemek durumunda kalmazsınız.

Axa tamamlayıcı sağlık sigortası sağlık giderlerinizin %100’ünü karşılarken sizler de ÖBYG(Ömür Boyu Yenileme Garantisi)’nin ayrıcalıklarından yaralanın. (Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

20’den fazla anlaşmalı sigorta şirketi ve 700’ün üzerinde memnun sigortalı yorumu ile Sigorta Partner AŞ. olarak, size sağlık hizmeti sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Size ve ailenize en uygun Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası için uzman sağlık ekibimiz ile görüşün. En uygun fiyatlarla teklif almak bizi hemen arayın. 0(850) 346 1130 

Soru Sor
Whatsapp
Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by