Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler Nelerdir? Tamamlayıcı sağlık sigortaları hakkında detaylı bilgi için Bize Ulaşın. 0(850) 346 1130

Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Axa sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler, Türkiye genelince sağlık sigortasını kullanabileceğiniz hastaneleri kapsar. Axa sigorta tamamlayıcı sağlık sigortasını, SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ile anlaşmalı özel hastanelerin Axa Sigorta’nın Sağlığım Tamam Sigortası ürününe özel anlaşması olan hastanelerinde, işlemlerinizi gerçekleştiren doktorun SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ile anlaşmalı olması durumunda,Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası özel ve genel şartlarına uygun olarak kullanabilirsiniz. (Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler)

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?

Ayakyta tedavilerde ve yatarak tedavilerde, tedavisi talep edilen hastalığın poliçe öncesine dayanmaması gerekmemektedir. Geçmişten gelen rahatsızlıklarınız sağlık sigortası ile karşılanmamaktadır. Tam da bu sebeple, ne kadar erken yaşta sağlık sigortası sahibi olursanız o kadar avantajınızadır. Olası ani kaza durumlarının yanı sıra, gelişebilecek hastalıklarınızın öncesinde sağlık sigortası sahibi olmanız, özel hastanelerde sağlık harcamalarıızın maliyetini oldukça düşürecektir. (Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler)

Ayakta tedavi teminatı doktor muayenesi, laboratuvar hizmetleri, görüntüleme ve tanı yöntemleri, ileri tanı yöntemleri ve fizik tedavi giderlerini kapsarken, yatarak tedavi teminatı; cerrahi ve dahili yatışlar, yoğun bakım, kemoterapi, radyoterapi, diyaliz, küçük müdahale koroner anjiyografi giderlerini karşılar. Standart tek kişilik özel oda, yemek ve bir adet refakatçi giderleri bu teminattan karşılanır.

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler İstanbul

Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler İstanbul, Axa sigortadan poliçe satın almış sigortalılar için sağlık hizmeti alabilecekleri hastanalerin bilgisidir. Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler ağı üç networkten oluşur. (Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler)

Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler içinde en fazla hastaneye sahip olan seçenek, Sağlığım Tamam networktür. İkinci seçenek, Sağlığım Tamam B networktür. Yalnız anlaşmalı olduğu hastane sayısı bu networkte daha azdır. Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası özel şartlarında detaylı bilgiye ulaşmanız mümkündür. (Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler)

Özellikle İstanbul’da ikamet eden sigortalılara daha ekonomik rakamlarla sağlık sigortası sahibi olmayı sağlayan İstanbul Tutumlu Sağlığım Tamam Network;  SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ve Axa Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde geçerli bir poliçedir.

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyat

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatı, kişinin yaşına, ikamet ettiği şehre göre değiişklik göstermektedir. Size en uygun sağlık sigortası bilgisine ulaşmak için uzman sağlık ekibimizden Hemen Teklif Alın.

Ayrıca Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nın Sağlıklı Yaşam İndirimi ile yıl içinde yaptığınız sağlık harcamalarınıza ve tedavi giderlerinize göre sonraki yıllarda %50’ye varan oranlarda indirimden faydalanabiliyorsunuz. (Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler)

Sağlıklı Yaşam İndirimi’nde sekiz kademe bulunmaktadır; her yıl poliçeniz tamamladığınızda, toplam sağlık harcamalarınızın primlerinize oranı hesaplanır. Bu oran;

  • %35 ve altında ise bir üst kademeye geçiş yaparsınız ve bir üst indirim oranı ile poliçeniz yenilenir. Yeni döneme ait priminiz üzerinden hakettiğiniz indirim oranı uygulanır,
  • %35 ile %70’i arasında ise aynı kademede kalır, mevcut indiriminizi korursunuz. Yeni döneme ait priminiz üzerinden mevcut indiriminiz devam etmiş olur.
  • %70’i ile %200’ü arasında ise bir alt kademeye inersiniz, indirim oranınız bir kademe düşer.
  • %200’ünden daha yüksek ise indirim oranınız bulunduğunuz kademeden iki alt kademeye iner. (Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler)

Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Devlet Desteği

Kendiniz, eşiniz, çocuklarınız ve diğer aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarında %15 ila %40 oranlarında değişen vergi avantajından yaralanabilirsiniz. Kamu ve özel sektör çalışanlarından, iş verenlere, iş verenlerden gelir üzerinden vergi ödeyen herkese bu vergi avantajından yaralanabilir.

Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Poliçenizi işyerinizde muhasebe birimine vererek, bu devlet desteğinden hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. (Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler)

Tüm sağlık sigortalarında devlet desteğinden faydalanabilirsiniz. Bebeğiniz/çocuğunuz için Çocuk Sağlık Sigortası yaptırarak,sağlığının geleceğini güvence altına alabilirsiniz. Bebeğinize Tek Başına Çocuk Sağlık Sigortası yaptırabildiğiniz gibi Çocuk Sağlık Sigortası ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için uzman sağlık ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 0(850) 346 1130

Soru Sor
Whatsapp
Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by