Büyük Anadolu Hastanesi Meydan Samsun

Büyük Anadolu Hastanesi Meydan. Samsun'da SGK, Tamamlayıcı Sigorta ve Hamilelik ve doğum sigortaları ile anlaşmalı hastanelerdendir.

Büyük Anadolu Hastanesi Meydan Samsun’da Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile Muayeneler 15 TL

Hamileliğiniz başladıysa bir tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olabilir ve doğum sağlık sigortasının avantajlarından hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken  şey; Hamilelik haftanıza uygun doğum sağlık sigortası hakkında bilgi almaktır. Büyük Anadolu Hastanesi – Sağlık Ekibimize Hemen Ulaşın (0850) 346 1130 

Gebelik döneminde yapılması gereken SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) kapsamı içindeki rutin test ve tetkikleriniz doğum sağlık sigortanızca karşılanır ve siz sadece muayenelerde 15 TL katılım payını ödersiniz.

Sadece ayakta tedavileriniz için değil, gerekli durumlarda, sağlık sigortanız başladıktan sonra ortaya çıkan sağlık harcamalarınızı da, karşılar. (Yatış ve ameliyatlar  teminat kapsamındadır.)

Büyük Anadolu Hastanesi Doğum Sağlık Sigortası Hangi Avantajları Sağlar?

Doğum sağlık sigortası ile hamilelik döneminizdeki harcamalarınızı çok  avantajlı fiyatlara maal edebilirsiniz.  SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) kapsamındaki tüm testler ve tetkikler sağlık sigortası teminatları içerisindedir. Büyük Anadolu Hastanesi

Tek kişilik özel oda ve refakatçi giderleri, doğumda gerekli hallerde 2 geceye kadar hastanede  yatışınız, normal / sezaryen doğum ve  anestezi giderleri sağlık sigortasının teminatları içerisindedir.

Bebeğinizin doğumdan sonraki ilk muayenesi, standart kontrolleri SGK tarafından karşılanır ve özel hastanelerde bu hizmetler için ek ücret ödemezsiniz. Gerekli olması halinde yeni doğan yoğun bakım giderlerinin tamamı %100 SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) tarafından karşılanır.

Bu paketle birlikte elde ettiğiniz muayene haklarınızı Büyük Anadolu Hastanesi ‘nin diğer SGK(Sosyal Güvenlik Kurumu) bölümlerinde de kullanabilirsiniz. Doğum Sağlık Sigortalarında,  vade farklı olmadan taksitle ödeme kolaylığından yararlanın.

Poliçe tutarınızın %15 ile %40 arasında kalan ve vergi diliminize göre değişen tutar devlet tarafından karşılanır. Yani sizlerin gebe takibi ve doğum harcamalarınız doğum sağlık sigortası ile karşılanırken, sizler de devlet desteği sayesinde oldukça uygun bir fiyata sigortalı olmuş olursunuz.

Büyük Anadolu Hastanesi için Doğum Sağlık Sigortasını Hamilelik Öncesi Almak Mümkün Mü?

Doğum sağlık sigortası sadece hamilelik başladıktan sonra yaralanılabilen bir sağlık ürünü gibi düşünülüyor olsa da;  Hamilelik öncesinde de içerisinde doğum teminatının olduğu bir sağlık sigortası satın alabilirsiniz. Doğum teminatlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile gebelik planladığınız tarih öncesi, poliçenizi alırsınız ve dilediğiniz bölümde kullanmaya başlarsınız. Hamilelik süreci başlamadan önce yapıldığında daha geniş sağlık sigortası teminatları almanıza olanak sağlar. (Büyük Anadolu Hastanesi)

Hamilelik planlıyorsanız 12ay, 6ay, 3ay, 2ay bekleme süreli sağlık sigortalarımızı incelemelisiniz. Hamile kalmadan satın alabileceğiniz bu sağlık sigortaları ile sigorta şirketlerimizin anlaşmalı hastaneleri arasında tercihte bulunabilir  ve gerekirse doktor ve  hastane değişikliği yapabilirsiniz.

Siz yada eşiniz üzerinden vergi avantajından faydalanabilir ve ödediğiniz poliçe tutarının %15 ile %40 arasındaki kısmını devletten maaşınıza ek olarak geri  alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken poliçenizi işyerinizin muhasebe birimine teslim etmektir. (iş yeri sahipleri de muhasebecilerine bilgi vererek, eş ve çocukları için yaptırdıkları sağlık sigortasını gider gösterebilir)

Büyük Anadolu Hastanesi’nde Takip İçin Çocuk Sağlık Sigortası Yaptırmalı Mıyım?

Yeni doğan bebekler ve 18 yaş altı çocuklarınız için iki farklı tipte, sağlık sigortası satın alabilirsiniz.

  • Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
  • Özel Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tercih ettiğinizde SGK ile anlaşması olan özel hastanelerden hizmet alabilirsiniz. Seçtiğiniz özel hastanenin SGK anlaşmalı pediatri (çocuk) doktorundan randevu alabilir, test ve tetkikleriniz için ayrıca bir ücret ödemezsiniz.  Sadece 15TL katılım payı ile muayen olursunuz. Bu oldukça ekonomiktir. Çocuk sağlık sigortası satın almadan, birkaç hastane ziyaretinizde hastanelere ödeyeceğiniz tutar karşılığında.. 1 yıl içinde kullanabileceğiniz 10 doktor muayenesine kadar faydalanmış olursunuz.

Özel Sağlık Sigortalarında ise SGK anlaşmalı hastaneden hizmet alma şartı yoktur. Hatta dilerseniz sigorta şirketlerinin  anlaşmalı olduğu Özel Muayenehane hekimlerini de tercih edebilirsiniz. Özel sağlık sigortalarında SGK  anlaşmalı hastane kullanma sınırlaması olmadığından, tamamlayıcı sağlık sigortaları kadar ekonomiktir denemez.

Çocuğunuzun sağlığını güvence altına almak için avantajlı bir sağlık sigortası tavsiye ediyoruz. Detaylı bilgi için sağlık ekibimizle iletişime geçin. (0850) 346 1130 ‘dan  bize ulaşabilir, farklı birçok ürün içeriği için detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sağlık Sigortasında ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi) Nedir?

ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi ) Erken yaşlarda sağlık sigortası yaptırmanın en büyük avantajıdır.

Bebeğinizin doğduktan hemen sonra anneye ait tamamlayıcı sağlık sigortasına dahil edilmesiyle hemen… Yada en az  3 yıl boyunca aynı sigorta şirketi ile sağlık sigortanızı devam ettirmeniz durumunda ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi ) sahibi olursunuz.  ÖBYG hakkı kazandıktan sonra, ortaya çıkan hastalık ve şikayetlere dayalı tedavi süreçleri sağlık sigortanız ile, sigorta şirketi güvencesi altındadır. Ek şart ve limit uygulanmaz.

Doğumdan itibaren sağlık sigorta yaptırmanın en büyük avantajı ömür boyu yenileme garantisi değerlendirilirken olabildiğince az tanısı konmuş rahatsızlığınızın bulunmasıdır.

Poliçenizin ÖBYG sahibi olması, limit uygulanmamış ve kapsam dışı bırakılan hastalığın olmaması; Sağlık sigortanızı erkenden yaptırmak ve düzenli olarak devam etmekle mümkündür.

Detaylı bilgi için; Sağlık ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. (0850) 346 1130’dan bize ulaşabilirsiniz.

Soru Sor
Whatsapp
Büyük Anadolu Hastanesi Meydan Samsun Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by