Medicana Samsun Hastanesi Doğum Sağlık Sigortası

Medicana Samsun Hastanesinde Doğum ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortanız ile muayenelerde 15 tl ödersiniz ve yatış ve ameliyatlarınız da %100 karşılanır. (0850) 346 1130

Medicana Samsun Hastanesi

Medicana Samsun Hastanesi; Samsun ilinin Canik ilçesinde bulunmaktadır. 2011 yılından beri hizmet veren anlaşmalı hastanemiz 90 kişilik doktor kadrosu ile hizmet sunar. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası anlaşmaları ile fark ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Medicana Samsun Hastanesi Muayene Ücreti 15TL

20’nin üzerindeki Sigorta Şirketlerimizin anlaşmalı olduğu hastanelerden biri olan Medicana Samsun Hastanesi, SGK anlaşmalı özel bir hastanedir. SGK anlaşmalı özel hastanelerin SGK’lı hastalardan muayene ve tahlillerde %200’e kadar fark ücret aldıklarınızı biliyorsunuz.

Oldukça ekonomik fiyatlar ile; Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırarak…  Sadece 15 tl  SGK katılımı ile fark ücret ödemeden; Muayenelerinizi olabilir, tetkiklerini yaptırabilirsiniz.  Ayrıca gerekmesi durumunda, hastane  yatış ve ameliyat giderleriniz, sağlık sigortanız %100 karşılar.

0-65 yaş gurubu bireylerin sahip olabileceği Tamamlayıcı Sağlık Sigortası şirket ve fiyat bilgisi için uzman sağlık ekimiz ile iletişime geçin.

(0850) 346 1130

Neden Sağlık Sigortası Yaptırmalısınız?  

Özel hastanelerde yaptıracağınız muayeneler, testler, tetkiklerde ödemeniz gereken fark ücretler toplamı, şikayetinize göre değişiklik gösterir.

Bu değişiklikler ödemeniz gereken miktarı arttırabilir. Bu durum beklenmediği kadar maliyetli olabilir.

 • Sağlık Sigortası yaptırarak beklenmeyen sağlık harcamalarına karşı yıl boyunca, hazırlıklı olursunuz.
 • Yalnıza 15 TL SGK katılımı ile muayene olursunuz. +10günlük kontrol sürecinde yine ek ücret ödemezsiniz.
 • Muayene beraberinde yapılması istenilen tahlil ve tetkiklere ek ücret ödemezsiniz.
 • TSS ile tek bir hastaneye bağlı kalmaz, Ülke genelinde istediğiniz anlaşmalı özel hastaneden aynı koşullarda hizmet alırsınız.
 • E-devlet yoluyla sağlık sigortanızın takibini kolayca yapabilirsiniz.
 • Her yıl düzenli olarak sağlık sigortanızı yeniler ve devam ettirirseniz. Ömür boyu yenileme garantisi hak edersiniz.
 • Olabildiğince Tamamlayıcı sigorta sistemine erken dahil olursanız; İlerde ortaya çıkabilecek sağlık sorunlarınız sigorta kapsamında olur.
 • Aile olarak sigortalanmayı tercih eden sigortalılarımız ek aile indiriminden yararlanır.
 • Ayrıca Tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırdığınızda %40’a kadar vergi avantajından faydalanabilirsiniz.

Devlet Desteği / Vergi Avantajı Nedir?

Çocuklarınız ve diğer aile bireyleriniz adına yaptıracağınız sağlık sigortalarımızda %15 – %40 arasında olan vergi avantajından yaralanabilirsiniz. Kamu ve özel sektörde bordrolu çalışanlar ile, iş verenlere, iş yeri sahiplerine…  Yıllık gelirleri üzerinden vergi ödeyen herkes, vergi avantajından yaralanabilir.

Ne Zaman Sağlık Sigortası Yaptırılır?

 • Hamilelik planlıyorsanız
 • Hamileyseniz
 • 0-6 yaş bebeğiniz için,
 • 7-18 yaş çocuğunuz için
 • Sağlıklı bir bireyseniz ve gelecekte olası sağlık harcamaları sizi kaygılandırıyorsa,
 • Yaşınız 80’e kadar ve standart sağlık sigortalarının karşılamadığı sağlık sorunlarınız var ise;

Kısacası her yaş grubunda ve koşulda Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile özel hastanelerde güvenilir ve temiz sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Sağlık ekibimizle iletişime geçerek, ihtiyaçlarınız doğrultusunda.. Beklentilerinize karşılık verecek sağlık sigortası için hemen fiyat alın. Şirketimiz Sigorta Partner AŞ için sigortalılarımızın yorum ve değerlendirmelerine göz atın. (tıklayın)

Hamilelik Planlıyorsanız; (Bekleme Süresiz Doğum Teminatı)

Henüz hamile olmayan fakat bebek planlayan anne adaylarına bekleme süresi olmayan oldukça kapsamlı bir sağlık sigortası sunmaktayız. Sağlık sigortanıza ek olarak doğum teminatı eklemeniz halinde gebelik süresince kadın doğum muayeneleriniz, tahlilleriniz, doğumunuza kadar olan sürede gerçekleşebilecek olan beklenmeyen hastane yatışları, doğumunuz sigortamız kapmasında karşılanmaktadır.

Uzun sürede hamilelik planlınınız varsa; 12ay, 6ay, 3ay, 2ay bekleme süreli sağlık sigortalarımızı incelemelisiniz. Hamile kalmadan satın alabileceğiniz bu sağlık sigortaları ile şirketlerin anlaşmalı hastaneleri arasında tercih ve süre içerisinde hastane değişikliği yapmanız mümkün.

Hamileyseniz; 

 • Muayenelerinizi yalnızca 15 TL SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) katılımı ödeyerek gerçekleştirebilirsiniz.
 • SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) kapsamındaki gebelik test ve tetkikleri doğum sağlık sigortası ile  karşılanmaktadır.
 • Sezaryen / normal doğum sigortamız kapsamında karşılanmaktadır.
 • Doktor, ameliyathane, anestezi, oda ve refakatçi giderleriniz , sağlık sigortası kapsamındadır.
 • Anlaşmalı özel hastanelerin  SGK’lı bölümlerinden de,  yararlanabilirsiniz
 • Ödemelerinizi taksitle  yapabilirsiniz.

Yaptıracağınız sağlık sigortanın %20’si vergi avantajı ile devlet desteği sağlar.  Bu da uygun bir ücrete sağlık sigortanızı yaptırabileceğiniz, gebe takibi ve doğum harcamalarınızı düşünmek zorunda olmayacağınız anlamına gelir.

Bebek Sağlık Sigortası Neleri Sağlar?

Özellikle bebekler doğumlarından sonraki ilk yıl, rutin gelişimsel kontrolleri ve aşıları için sıklıkla hastaneye giderler. Sigortanız size;

 • Yıl içerisinde 10 doktor muayenesini
 • Testler ve tahlilleri
 • Hastane yatışı ve ameliyatları karşılar.
 • Taksitle ödenebilen Çocuk Sağlık Sigortaları da %15 ile %40 arasındaki oranlar ile  devlet desteği  sağlamaktadır.
 • Türkiye’de Sağlık Bakanlığı’nın çocukluk dönemi aşı takviminde bulunan 10 aşı vardır. Bunlar; (Hepatit B, Verem (BCG), DaPT-İPA-Hib (karma aşı), Pnömökok, KKK (Kızamık, kızamıkçık, kabakulak), DaBT-İPA, Çocuk Felci (aktif Polio), Difteri-Tetanos, Suçiçeği, Hepatit A) aşılarıdır. Takvimdeki bu aşılar TSS ile muayeneniz sırasında devlet tarafından ücretsiz olarak yapılır.  Rota, menenjit gibi hastalıklar için takvimde öneri aşıları olarak yer alan bu ücretli aşılar ise; Aşıyı satın almanız halinde muayenede yine ücretsiz olarak yapılır.
 • Bebeğinizin özellikle ilk yılı dolana kadar,sıklıkla hastaneye gidecek ve aylık rutin kontrollerinizi ve aşılarınızı yaptırıyor olacaksınız. Oldukça maliyetli olan bu kontroller için çocuk sağlık sigortası fiyatları ve  avantajlarından siz de faydalanın. Ayrıntılı bilgi için, sağlık ekibimize ulaşın. (0850) 346 1130

Sağlıklı Bireyler İçin;

Çok şanslısınız. Yılda ayakta 10 muayeneye kadar ayakta tedavi  hakkınız dışında, aniden gelişebilecek yatış ve ameliyat işlemleriniz için de, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırmalısınız. Çalışan bireyler kendileri eşleri yada çocukları için  sağlık sigortasından %40’a varan oranlarda vergi avantajı ile faydalanabilirler. Aile indirimi kullanır ve yıllık sağlık sigortası primlerini taksitle kolaylıkla öderler.

Hastalılarınız varsa;

Sağlık sigortası yaptıramam diye üzülmeyin. Tanısı konmuş rahatsızlıklarını kapsayan Sağlık Sigortası alternatifleri için uzman ekibimiz ile görüşün. En avantajlı fiyatlarla sağlık sigortası satın almak için hemen arayın.  (0850) 346 1130

Soru Sor
Whatsapp
Medicana Samsun Hastanesi Doğum Sağlık Sigortası Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by