Kocaeli Akademi Hastanesi Doğum Paketi

Kocaeli Akademi Hastanesi Doğum Paketi ile 15 TL karşılığında muayene olabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizi arayın (0850) 346 1130

Kocaeli Akademi Hastanesi Doğum Paketi

Kocaeli Akademi Hastanesi Ovacık Başiskele mevkiinde bulunan ve Kocaeli Akademi Hastanesi Doğum Sağlık Sigortası ile sigortalılarımızın sıklıkla tercih ettiği hastanelerden biridir. Kocaeli Akademi Hastanesinin en iyi ana bilim dallarından olan kadın hastalıkları ve doğum bölümü ile çocuk sağlığı (pediatri) bölümü yine sigortalılarımızca oldukça sık kullanılır. Tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamında yararlanabileceğiniz Doğum Teminatı ileKocaeli Akademi Hastanesi ‘nde;

 • Muayene farkı ödemeden, sadece 15 TL katılımla muayene olabilirsiniz.
 • Muayeneyle birlikte yapılması gereken tahliller ve tetkikler sağlık  sigortanız ile karşılanır.
 • Hastaneye yatış ve ameliyat giderleriniz  sağlık sigortası ile sigorta şirketlerince karşılanır.

%15 ila %40 arasında vergi diliminize göre farklılık  gösteren vergi avantajı ile Devlet desteğinden yararlanabilirsiniz. Böylece;  Yapacağınız sağlık sigortasını oldukça makul ücretlere mal edebilirsiniz. Aynı zamanda sigorta şirketimizde yıllık primlerinizi taksitle de ödeyebilirsiniz. Tüm bunları kısa sürede kolayca yaparak özel hastanelerden ek ücret ödemeden yararlanabilirsiniz.

Kocaeli Akademi Hastanesi  Doğum İçin; Demir Hayat İki Can Doğum Sigortası Paketi

Kocaeli Akademi Hastanesi ,Demir Hayat İki Can Doğum Sigortasının Kocaeli ilindeki anlaşmalı hastanelerindendir. Dilerseniz Demir Hayat İki Can Doğum Sigortanız ile aynı network hastaneleri içerisinden hastane ve doktor değişikliği yapabilirsiniz. (Diğer sigorta şirketlerindeki  doğum sağlık sigortası teminatlarımızı da inceleyebilirsiniz)

 İki Can Doğum Sigortası, hamileliğin başlangıç tarihinden hemen sonra yapılan bir sigortadır. Bu sigorta kapsamında hamile anne adayının tüm sağlık ihtiyaçları karşılanır. %20 devlet desteği ile doğum sigortası yaptırılması tüm anne adaylarına önerilen bir sigortadır.

Kocaeli Akademi Hastanesi Doğum İçin Hamileyken Yapılabilen Doğum Paketleri

Anne adaylarının çoğu, doğum paketi veya doğumla alakalı sağlık sigortalarını araştırmayı hamile olduktan sonra başlarlar. Bunlar göz önüne alındığında, geç kaldığınızı düşünerek üzülmemelisiniz. Her sene yirmi binden fazla anne adayı bizlere hamile olduktan sonra sigorta yaptırmak için başvururlar. Sigorta Partner Aş hakkında yapılan değerlendirmelere ve yorumlara göz atmayı  unutmayın.

Hamileyken Doğum Paketi Avantajları

 • Sadece 15 TL SGK katılımı ödersiniz, bunun dışında kalan muayene ücretiniz tamamen karşılanır.
 • SGK’nın kapsamı içindeki rutin gerçekleşmesi gereken gebelik  test ve tetkikleri karşılanır.
 • Normal doğum da sezaryen doğum da , bu sigorta kapsamında %100 karşılanır.
 • Doktor, ameliyathane, anestezi, oda ve refakatçi masraflarınızın tamamı sigorta ile karşılanır.
 • Bu paketle birlikte elde ettiğiniz muayene haklarınızı doğuma kadar , Kocaeli Akademi Hastanesinin diğer SGK’ lı bölümlerinde de kullanabilirsiniz.
 • Doğum Sağlık Sigorta’larında vade farklı olmadan taksitle ödeme kolaylığı vardır.
 • Bu sigorta için ödeyeceğiniz tutarın %20’si devlet tarafından karşılanır. Yani sizlerin gebe takibi ve doğum harcamalarınız karşılanırken, sizler de devlet desteği sayesinde oldukça uygun bir fiyata sigortalı olmuş olursunuz.

Neden Sağlık Sigortası Yaptırmalısınız?

 Özel hastanelerde aldığınız hizmetlerin, muayenelerin ve yapılması gereken test ve tahlillerin ücretleri sağlık durumunuza ve şikayetinize göre farklılık gösterir. Bu da sizlerin sağlığınız için harcamanız gereken para miktarını arttırabilir.

 • Sadece 15 TL SGK katılımı ödersiniz, bunun dışında kalan muayene ücretiniz tamamen karşılanır.
 • Gerekli görülen durumlarda doktor ve hastane değiştirme hakkınızı elinizde tutarsınız.
 • E-Devlet üzerinden sağlık sigortanızı görüntüleyebilir, detaylarını bu uygulama üzerinden de takip edebilirsiniz.
 • Sağlık sigortaları, devlet desteği vergi avantajından her sene yararlandığı için, her sene sigorta harcamalarınızı daha düşük ücretlerle karşılarsınız.

Bebeğinize Tek Başına Sağlık Sigortası Yaptırın

Kocaeli Akademi Hastanesi’nde doğum yapmış olan sigortalılarımız, doğumlarından hemen sonra bebekleri için de bir sağlık sigortası yaptırma isteğiyle bizlere başvuruyorlar.

Çocuklar için yapılan sağlık sigortaları;

 • Ebeveynlerle birlikte yapılır
 • Dilerseniz; Sadece çocuğun sigortalandığı paketlerimizi de inceleyebilirsiniz.
 • Bu sigortaya sahip çocukların yıl içerisinde, 10 doktor muayene hakkı vardır.
 • Bu muayenelerde yalnızca 15 TL SGK katılım payı ödenmektedir.
 • Yapılması gereken testler ve tahliller sigorta tarafından karşılanır.
 • Yatışın gerektiği durumlarda yatışlar  limitsiz ve %100 oranında karşılanır.
 • Çocuk Sağlık Sigortalarında da %20 devlet desteği bulunmaktadır, ve bu tip sigorta paketlerimiz de taksitle ödenebilmektedir.

Bu paketle ilgili detaylı bilgi edinmek için uzman sağlık ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Devlet Desteği / Vergi Avantajı Nedir?

Kamuda veya özel sektörde bordrolu çalışanlar ile işverenler (iş yeri sahipleri) , gelirleri üzerinden vergi ödeyen herkes;  Vergi avantajını kullanarak devlet desteğinden yararlanabilmektedir. Kendiniz, eşiniz ve çocuğunuz adına yaptırabileceğiniz sigorta  (doğum da dahil) poliçelerini iş yerinizdeki muhasebe bölümüne vermek suretiyle bu devlet desteğinden yararlanabilirsiniz.

Soru Sor
Whatsapp
Kocaeli Akademi Hastanesi Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by