Doğum Yatış ve Ameliyatlar

Doğum, Yatış ve Ameliyatlar Sağlık Sigortası Kapsamında %100 Karşılanır.

Doğum Yatış ve Ameliyatlar – Doğum Teminatınızı aldığınız erken dönem ve doğum planlarınıza göre; Doğum, Yatış ve Ameliyatlar sağlık sigortası kapsamında sunulur. Doğuma kadar geçen süreçte muayene tahliller ve tetkiklerinizi ayakta tedavi teminatından karşılar.

Doğum Yatış ve Ameliyatlar

Doğum, Yatış ve Ameliyatlar ise ; Poliçenizde, yatarak tedavi teminatının konusudur. Hamilelik öncesinde başlamış bir sağlık sigortası ile sunabildiğimiz doğum teminatı; Oldukça kapsamlıdır. Sadece doğum eylemi değil, doğuma kadar olası hastane yatışlarınız ve doğumda uzayan ek yatışlar da doğum teminatı kapsamına alınabilir.

Hamilelik süreci başladıktan sonra yapabildiğimiz doğum sigortası paketlerimizde, doğum eylemi, oda, refakatçi giderleri, doktor, ameliyathane ücretleri %100 karşılanırken… Gebelik sürecinizde, doğum dışındaki beklenmeyen yatışlar poliçe kapsamında değildir. Bunun için ekonomik ek sağlık destek paketleri teklifimizi mutlaka değerlendirin ve beklenmeyen harcamalara hazırlıksız yakalanmayın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Doğum paketleri, farklı teminatlar ve devlet desteği (vergi avantajı) ile özel hastane fiyatlarıyla  kıyaslandığında, aynı hastanede hizmet sunarken çok daha avantajlı ve ekonomiktir.

Diğer sorularınız ve bilgi talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin.

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın;

Soru Sor
Whatsapp
Doğum Yatış ve Ameliyatlar Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by