Doğum Yatış ve Ameliyatlar

Doğum, Yatış ve Ameliyatlar Sağlık Sigortası Kapsamında %100 Karşılanır.

Doğum Yatış ve Ameliyatlar – Doğum Teminatınızı aldığınız erken dönem ve doğum planlarınıza göre; Doğum, Yatış ve Ameliyatlar sağlık sigortası kapsamında sunulur. Doğuma kadar geçen süreçte muayene tahliller ve tetkiklerinizi ayakta tedavi teminatından karşılar.

Doğum Yatış ve Ameliyatlar

Doğum, Yatış ve Ameliyatlar ise ; Poliçenizde, yatarak tedavi teminatının konusudur. Hamilelik öncesinde başlamış bir sağlık sigortası ile sunabildiğimiz doğum teminatı; Oldukça kapsamlıdır. Sadece doğum eylemi değil, doğuma kadar olası hastane yatışlarınız ve doğumda uzayan ek yatışlar da doğum teminatı kapsamına alınabilir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Hamilelik süreci başladıktan sonra yapabildiğimiz doğum sigortası paketlerimizde, doğum eylemi, oda, refakatçi giderleri, doktor, ameliyathane ücretleri %100 karşılanırken… Gebelik sürecinizde, doğum dışındaki beklenmeyen yatışlar poliçe kapsamında değildir. Bunun için ekonomik ek sağlık destek paketleri teklifimizi mutlaka değerlendirin ve beklenmeyen harcamalara hazırlıksız yakalanmayın.

Doğum paketleri, farklı teminatlar ve devlet desteği (vergi avantajı) ile özel hastane fiyatlarıyla  kıyaslandığında, aynı hastanede hizmet sunarken çok daha avantajlı ve ekonomiktir.

Diğer sorularınız ve bilgi talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin.

Soru Sor
Whatsapp
Doğum Yatış ve Ameliyatlar Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by