Doğum Sigortası Ekonomik Fiyatlar

Hamileyken Doğum Sigortası Ekonomik Fiyatlarla yaptırın. Devlet Desteğinden Yararlanın

Doğum Sigortası Ekonomik Fiyatlar

Özel hastanelerde, kadın doğum bölümü muayene ücretleri, gebelik test ve tetkiklerinin fiyatları ve aylar sonra da olsa bugünden fiyatını bilme hakkınız olan doğum maliyetiniz… Oldukça arttı.

Farklı fiyatlar ve uygulamalardaki belirsizlik yerine; Hamileyken yapabildiğiniz doğum sağlık sigortalarını tercih edebilirsiniz. Böylece;

  • Muayenelerde sadece SGK katılım payı olan 15TL ödersiniz.
  • Yapılması istenilen SGK’lı rutin test ve  tetkikler ücretsizdir.
  • Normal & Sezaryen doğum, oda refakatçi giderleri dahildir ve…

Doğum Sağlık sigortaları ile %15’den %40’a varan devlet desteğinden yararlanırsınız.

Hemen bilgi alın

Yakın zamanda hamilelik planlıyorsanız, yada şu anda hamileyseniz; Ekonomik Fiyatlar ile doğum paketi sahibi olabilirsiniz. İstediğiniz özel hastanede, planladığınızdan çok daha uygun fiyatlara doğum yapabilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Bekleme süreli, bekleme süresiz yada hamileyken yapabildiğimiz doğum teminatlı sağlık sigortalarımızdan yararlanın. Muayenelerinizi , gebelik rutin test ve tetkiklerinizi ve doğum eyleminizi sağlık sigortanız karşılasın.

Özel bir hastaneden tek başınıza  alabileceğiniz fiyatlar yerine, sigorta şirketlerimizin avantajlı anlaşmalarından yararlanın. Doğum paketinizi dilerseniz taksitle kolaylıkla ödeyin.

Sağlık sigortası vergi avantajından yararlanarak %15’den %35’e varan devlet desteğinden yararlanın. Vergi dilimi oranınızda, daha ekonomik fiyatla doğum yapın. Size en yakın ofisimizden bilgi almak için bize hemen ulaşın.

Doğumdan hemen sonra bebeğiniz için yeni doğan sağlık sigortası hakkında bilgi alın.

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın;

Soru Sor
Whatsapp
Doğum Sigortası Ekonomik Fiyatlar Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by