Ücretsiz Muayene ve Tahliller

Doğum Paketlerimiz ile Ücretsiz Muayene ve Tahliller 'den Yararlanın.

Hamilelik sürecinizde, doktor ve hastane arayışınız sırasında, karşınıza birbirinden farklı fiyatlar çıkacaktır. Gebelik süresince rutin muayeneler ve yapılması gereken tahlillere ne kadar ödeyeceğinizi bilmemek, bu belirsizlik… çoğu anne adayımız gibi sizi de rahatsız edecektir.

Ücretsiz Muayene ve Tahliller

Bugün özel hastanelerin muayene ücretleri ve tahlilleri oldukça maliyetli halde. Hamileliğinizi keyifle geçirmek, önünüzdeki 40 haftalık sürede belirsizliklerle üzülmemek için; Doğum paketi yaptırın. İstediğiniz anlaşmalı özel hastanemizde, Ücretsiz Muayene ve Tahliller ‘den yararlanın. Fark ücret ödemeyin.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

İstediğiniz özel hastaneye doktorunuza göre, yapılması gereken tahlil ve tetkikler ile doğum paketi avantajları için hemen sağlık sigortası uzmanlarımıza ulaşın.

Diğer sorularınız ve bilgi talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin.

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın;

Soru Sor
Whatsapp
Ücretsiz Muayene ve Tahliller Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by