Medical Park Kocaeli Hastanesi’nde Geçerli Doğum Sağlık Sigortası

Medical Park Kocaeli Hastanesi'nde Doğum Sağlık Sigortası ile 15 TL Muayene ücreti ödeyin,%20 Devlet Desteğinden yararlanın. Bilgi için; 0(850) 346 1130

Medical Park Kocaeli Hastanesi’nde Geçerli Doğum Sağlık Sigortası

Medical Park Kocaeli Hastanesi, Medical Park Hastaneler Grubunun yüksek hizmet kalitesi ile ileri teknoloji ve uzman doktor kadrosuna sahip, sağlık sigortaları ile anlaşmalı hastanelerindendir. Symbol Alışveriş Kongre ve Yaşam Merkezi içerisinde bulunan hastane, şehir merkezine yakınlığı ve ulaşım açısından da oldukça avantajlıdır.

Kocaeli ilinin en büyük hastanesi olan Medical Park Kocaeli Hastanesi; 48 bin metrekare kapalı alanda kurulu olup, 10 ameliyathane, 101 poliklinik ve 151 yatak kapasitesiyle, kadın doğumdan pediatriye, genel cerrahiden nörolojiye ihtiyacınız olacak tüm sağlık birimleri ile kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Medical Park Bahçelievler Hastanesi Kadın Doğum Bölümü

Rutin sağlık harcamalarınız yada hamilelik planınız öncesinde, Medical Park Kocaeli Hastanesi’nden hizmet almak için mutlaka  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırın.

Bekleme Süresiz Doğum Sağlık Sigortası

(Doğum Teminatlı Sağlık Sigortası)

Doğum sağlık sigortası, ancak hamilelik henüz başlamadan satın alınabilen ve sonrasında kullanılmaya başlanan bir sağlık sigortası ürünüdür. Hamilelik başlangıcından önce, doğum teminatlı sağlık sigortası satın almak gerekir. Hamilelik planlıyorsanız ve istediğiniz anlaşmalı hastanede yararlanmak istiyorsanız; Hamilelik süreci Başlamadan önce doğum teminatlı bir sağlık sigortası almalısınız.

Hamilelik planlıyorsanız 12 ay, 6 ay, 3 ay, 2 ay bekleme süresi yada bekleme süresiz doğum  sağlık sigortalarımıza başvurmalısınız. Hamile kalmadan da yaptırabileceğiniz bu sağlık sigortaları ile hastaneler arasından seçim yapabilirsiniz. Dilediğiniz süre içinde hastane değişikliği yapabilirsiniz.

Siz veya eşiniz vergi avantajından faydalanabilir ve Devlet tarafından, ödenen sözleşme tutarının bir kısmını geri alabilirsiniz. Bunun için sağlık sigortası poliçenizi iş yerinizin muhasebe birimine sunmanız yeterlidir.

Doğum Sağlık Sigortası Avantajlarına Birlikte Bakalım

  • Doğum sağlık sigortası ile hamilelik sürecindeki sağlık harcamalarınızı sigorta şirketi karşılar.  SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) kapsamında yapılan test ve tetkikler sağlık sigortası kapsamındadır. Siz fark ücret ödemezsiniz.
  • Tek kişilik özel oda ve refakatçi masrafları, gerekirse 2 geceye kadar hastanede yatış, normal doğum / sezaryen ve standart anestezi masrafları sağlık sigortası kapsamındadır.
  • Bebeğinizin doğumdan sonraki ilk muayenesi, standart muayeneleri SGK tarafından ödenir ve özel hastanelerde bu hizmetler için ek ücret ödemezsiniz.
  • Sağlık sigortanızı kredi kartınızla taksitli olarak ödeyebilirsiniz ve ödediğiniz poliçe tutarını, devlet desteği ile geri alırsınız.

Vergi Avantajı, Sağlık sigortası sahipleri adına, sigortayı ödeyen ve aynı zamanda çalışan kişinin (bu kişi siz yada eşiniz olabilir), iş yerine ibraz edeceği poliçe belgeleri ile sağlık sigortası ücretinizin %15 ila %40 arasındaki tutarını geri  alacağınız anlamına gelir.

Ülkemizde birçok özel hastanede geçerli olan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Bekleme Süresiz Doğum Sigortaları ve Çocuk Sağlık Sigortalarımızın tamamı için devlet desteğiyle vergi avantajından faydalanabilirsiniz.

Soru Sor
Whatsapp
Medical Park Kocaeli Hastanesi’nde Geçerli Doğum Sağlık Sigortası Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by