Medical Park Kocaeli Hastanesi Doğum Paketi

Medical Park Kocaeli Hastanesi'nde Doğum Sağlık Sigortası ile 15 TL Muayene ücreti ödeyin,%20 Devlet Desteğinden yararlanın. Bilgi için; 0(850) 346 1130

Medical Park Kocaeli Hastanesi

Medical Park Kocaeli Hastanesi, Medical Park Hastaneler Grubunun yüksek hizmet kalitesi ile ileri teknoloji ve uzman doktor kadrosuna sahip, sağlık sigortaları ile anlaşmalı hastanelerindendir. Symbol Alışveriş Kongre ve Yaşam Merkezi içerisinde bulunan hastane, şehir merkezine yakınlığı ve ulaşım açısından da oldukça avantajlıdır.

Kocaeli ilinin en büyük hastanesi olan Medical Park Kocaeli Hastanesi; 48 bin metrekare kapalı alanda kurulu olup, 10 ameliyathane, 101 poliklinik ve 151 yatak kapasitesiyle, kadın doğumdan pediatriye, genel cerrahiden nörolojiye ihtiyacınız olacak tüm sağlık birimleri ile kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Medical Park Bahçelievler Hastanesi Kadın Doğum Bölümü

İster hamile olun ,ister hamilelik planlayın ,isterseniz gebelik plan ve takibi dışında kadın doğum rutin kontrolleriniz için Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırın. Hamileliğiniz başladıktan sonra faydalanabileceğiniz Demir Sağlık İki Can Hamilelik Sigortası ile siz de, sağlık sigortası avantajlarını yakalayın.

Anne adaylarının çoğu, doğum paketi veya doğumla ilgili sağlık sigortalarını araştırmayı hamile olduktan sonra başlarlar. Bunlar göz önüne alındığında, geç kaldığınızı düşünerek üzülmemelisiniz. Her sene yirmi binden fazla anne adayı bizlere hamile olduktan sonra sigorta yaptırmak için başvururlar. Sigorta Partner  AŞ. hakkında yapılan değerlendirmelere ve 2022 Ocak itibariyle sayısı 700’ü aşan sigortalı yorumlarımıza bakmayı unutmayın.

İki Can Hamilelik Sigortası

Gebeliğinizin başından itibaren yaptırabileceğiniz bir sigorta türü olan İki Can Doğum Sigortası, hamileliğinizle ilgili  ihtiyaçların karşılandığı bir sigortadır. Sigortalılarımız tarafından oldukça sık tercih edilen bir paket olan İki Can Doğum Sigortası %20 devlet desteklidir.

İki Can Doğum Sigortası 2017 yılında  şirketimiz Sigorta Partner ile Demir Sağlık ve Hayat Aş ile projelendirilen ve bugün  anne adaylarımıza sunulan doğum sigortası’dır. 

Hamileliğiniz başladıktan sonra sahip olabileceğiniz sağlık sigortası ile hamileliğinizin keyfini çıkarın. Detaylı bilgi için; sağlık ekibimizi arayın. 0(850) 346 1130

Doğum Paketi Nedir?

Doğum sağlık sigorta ile hamilelik masraflarınızı en uygun fiyatlarla karşılarsınız. SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) kapsamındaki bütün test ve tetkikleriniz adet sayı sınırı olmaksızın sağlık sigortası teminatları içerisindedir.

Tek kişilik özel oda ve refakatçi giderleri, doğumda doktorunuzun gerekli görmesi halinde 2 geceye kadar hastane yatışınız, normal veya sezaryen doğumunuz ve standart anestezi giderleri sağlık sigortasının teminatları içerisindedir.

Bebeğinizin doğumdan sonraki ilk muayenesi, standart kontrolleri SGK tarafından karşılanır ve özel hastanelerde bu hizmetler için ek ücret ödemezsiniz.

Henüz Hamile Değilseniz Doğum Teminatlı Bir Sağlık Sigortası Yaptırabilir ve Avantajlarından Faydalanabilirsiniz.

Bekleme Süresiz Doğum Sigortası

Doğum sağlık sigortası, ancak hamilelik başladıktan sonra kullanılan bir sağlık ürünü olarak görülse de, hamilelik başlangıcından önce bile doğum teminatlı sağlık sigortası satın almak mümkündür. Hamilelik planlıyorsanız ve istediğiniz hizmette kullanmaya başlayabilirsiniz Hamilelik süreci Başlamadan önce yapılırsa daha fazla sağlık sigortası kapsamına girmenizi sağlar.

Hamilelik planlıyorsanız 12 ay, 6 ay, 3 ay, 2 ay bekleme süresi ile sağlık sigortamıza başvurmalısınız. Hamile kalmadan da yaptırabileceğiniz bu sağlık sigortaları ile hastaneler arasından seçim yapabilirsiniz. Dilediğiniz süre içinde hastane değişikliği yapabilirsiniz.

Siz veya eşiniz vergi avantajından faydalanabilir ve Devlet tarafından, ödenen sözleşme tutarının bir kısmını geri alabilirsiniz. Bunun için sağlık sigortası poliçenizi iş yerinizin muhasebe birimine sunmanız yeterlidir.

Doğum Sağlık Sigortası Avantajlarına Birlikte Bakalım

  • Doğum sağlık sigortası ile hamilelik masraflarınızı sigorta şirketi karşılar.  SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) kapsamında yapılan test ve tetkikler sağlık sigortası kapsamındadır.
  • Tek kişilik özel oda ve refakatçi masrafları, gerekirse 2 geceye kadar hastanede yatış, normal doğum / sezaryen ve standart anestezi masrafları sağlık sigortası kapsamındadır.
  • Bebeğinizin doğumdan sonraki ilk muayenesi, standart muayeneleri SGK tarafından ödenir ve özel hastanelerde bu hizmetler için ek ücret ödemezsiniz.
  • Sağlık sigortanızı kredi kartınızla taksitli olarak ödeyebilirsiniz ve ödediğiniz poliçe tutarını, devlet desteği ile geri alırsınız.

Vergi Avantajı, Sağlık sigortası sahipleri adına, sigortayı ödeyen ve aynı zamanda çalışan kişinin (bu kişi siz yada eşiniz olabilir), iş yerine ibraz edeceği poliçe belgeleri ile sağlık sigortası ücretinizin %15 ila %40 arasındaki tutarını geri  alacağınız anlamına gelir.

İstanbul ‘da birçok hastanede geçerli olan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Bekleme Süresiz Doğum Sigortaları, Hamileyken yapabildiğimiz Doğum Sigortası Paketleri ve Çocuk Sağlık Sigortalarımızın tamamı için devlet desteğiyle vergi avantajından faydalanabilirsiniz.

Soru Sor
Whatsapp
Medical Park Kocaeli Hastanesi Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by