Konak Hastanesi Kocaeli ‘de Geçerli Doğum Sigortası Paketi

Konak Hastanesi KOCAELİ'nde Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sahibi sigortalılarımız sadece 15 TL SGK katılım payı ile muayene olur. 0850 346 1130

Konak Hastanesi KOCAELİ Hakkında

Konak Hastanesi KOCAELİ, 2006 yılında hizmet vermeye başlayan… Kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı hedefleyen, SGK anlaşmalı İzmit’teki hastanelerimizden biridir.  alanında uzman 58 doktor ve 49 hasta odası kapasitesi ile İzmit’ in tercih edilen özel sağlık kuruluşlarındandır.

Hamileyken Devlet Destekli Sağlık Sigortası Sahibi Olun, Özel Hastanelerde Fark Ücret Ödemeyin

Hamile olduğunuzu öğrendiğiniz andan itibaren hastane doktor arayışı içine girersiniz. Alternatifleriniz çoktur, ancak doğru hastane doğru doktor nasıl bulunacak? Gebeliğinizde özel hastanelerin konforundan faydalanmak için ev ekonominizi zorlamanız gerekmez. Anlaşmalı özel hastaneler arasından, sigortalılık süreniz içerisinde, dilerseniz hastane ve doktor değişikliği yapabilirsiniz. Poliçe ödemelerini taksitlendirebilir, vergi avantajı ile ödemenizin bir kısmını geri alabilirsiniz. Detaylı bilgi için; 0(850) 346 1130

Doğum Sağlık Sigortası Hangi Avantajları Sağlar

  • Doğum sağlık sigortası ; Hamilelik masraflarınızı karşılayan, avantajlı fiyatlarla satın alınabilen bir sağlık sigortasıdır.  SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) kapsamındaki, testler ve tetkikler sağlık sigortası teminatları içerisindedir.
  • Tek kişilik özel oda ve refakatçi giderleri, doğumda gerekli hallerde 2 geceye kadar hastanede  yatışınız, normal / sezaryen doğum ve standart anestezi giderleri sağlık sigortasının teminatları içerisindedir.
  • Bebeğinizin doğumdan sonraki ilk muayenesi, ilk  kontrolü, SGK tarafından karşılanır ve özel hastanelerde doğumdan hemen sonra bu hizmetler için ek ücret ödemezsiniz. Gerekli olması halinde yeni doğan yoğun bakım giderlerinin tamamı %100 SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) tarafından karşılanır.
  • Muayene haklarınızı , hastanenin SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) bölümlerinde  kullanabilirsiniz.
  • Doğum Sağlık Sigortaları  taksitle de,  ödenebilir.
  • Poliçe tutarınızın ortalama %20’lik kısmı; Vergi avantajı sayesinde devlet tarafından desteklenir. Yani, sizlerin gebe takibi ve doğum harcamalarınız, doğum sağlık sigortası ile karşılanırken…  Sizler de devlet desteği sayesinde oldukça uygun bir fiyata doğum sağlık sigortası sahibi olursunuz.

Doğum Sağlık Sigortasını Hamilelik Öncesi Alabilirsiniz..

Doğum sağlık sigortası sadece hamilelik başladıktan sonra yaralanılabilen bir sağlık ürünü gibi düşünülüyor olsa da; Hamilelik öncesinde de, içerisinde doğum teminatının olduğu bir sağlık sigortası satın alabilirsiniz. Doğum teminatlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile… Gebelik planladığınız tarih öncesinde poliçenizi alırsınız. Dilediğiniz dönemde kullanmaya başlarsınız. Hamilelik süreci başlamadan önce yapıldığında, daha uygun fiyatlarla ,  daha geniş sağlık sigortası teminatları almanıza olanak sağlar.

Hamilelik planlıyorsanız 12ay, 6ay, 3ay, 2ay bekleme süreli sağlık sigortalarımızı incelemelisiniz. Hamile kalmadan satın alabileceğiniz sağlık sigortaları ile sigorta şirketlerinin anlaşmalı hastaneleri arasından tercihte bulunabilir… Sigortalılık  süreniz  içerisinde siz gerekli görürseniz hastane değişikliği yapabilirsiniz.

Bekleme süresiz doğum sağlık sigortaları hakkında da , hemen bilgi alabilirsiniz.

Siz yada eşiniz üzerinden vergi avantajından faydalanabilir ve ödediğiniz poliçe tutarının ortalama %20’lik kısmını devletten geri alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, poliçenizi işyerinizin muhasebe birimine teslim etmek. (Konak Hastanesi Kocaeli)

Neden Çocuk Sağlık Sigortası  Yaptırmalısınız?

Yeni doğan bebekler ve 18 yaş altı çocuklarınız için; İki farklı özellik ile, sağlık sigortası satın alabilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ve Özel Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tercih ettiğinizde, SGK ile anlaşması olan özel hastanelerden hizmet alabilirsiniz. Seçtiğiniz özel hastanenin SGK anlaşmalı pediatri doktorundan randevu alabilir, test ve tetkikleriniz için ek bir ücret ödemeden sadece 15TL katılım payı ile yararlanabilirsiniz. Bu oldukça ekonomiktir. Çocuk sağlık sigortası satın almadan önce sizin, birkaç hastane ziyaretinizde özel bir hastaneye ödeyeceğiniz tutara…  1 yıl içinde kullanabileceğiniz 10 doktor muayenesi sunan  bir sağlık sigortası sahibi olabilirsiniz.

Özel Sağlık Sigortalarında ise SGK anlaşmalı hastaneden hizmet alma zorunluluğu yoktur. Hatta dilerseniz şirketlerin anlaşmalı olduğu Özel Muayenehane hekimlerini de, tercih edebilirsiniz. Yalnız özel sağlık sigortalarında SGK desteği olmadığı için primler tamamlayıcı sağlık sigortasına oranla bir miktar daha yüksektir.

Çocuk Sağlık Sigortası Size Ne Sağlar?

Konak Hastanesi Kocaeli Pediatri Bölümünde tamamlayıcı sağlık sigortalarından yararlanabilirsiniz.

  • Çocuklara yıl içerisinde 10 doktor muayenesi sağlar.
  • Testler ve tahliller sigorta dahilindedir.
  • Hastane yatışları ve ameliyatlar %100 karşılanır ve limitsizdir.
  • Taksitle ödenebilen Çocuk Sağlık Sigortaları da ortalama %20 oranında  devlet desteklidir.

Özel hastanelerde fark ödemeden sağlık hizmeti almak için; Sağlık ekibimizle iletişime geçin.

0850 346 1130‘dan bize ulaşabilir, farklı birçok ürün ve içeriği için detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sağlık Sigortası Nereden Alınmalı?

Şirketimiz SİGORTA PARTNER AŞ., ülkemizde marka değeri oldukça yüksek olan, yirmi dokuz şirket ile hizmet sunar. Bilgi ve güvenilirlik ile verdiğimiz Sağlık Sigortası hizmetlerinin yanı sıra, kasko, trafik sigortası, konut sigortası, seyahat sigortası gibi, farklı sigorta branşlarında; Sigortacılık hizmetleri sunar.  ( Konak Hastanesi Kocaeli) Artık hamilelik süreciniz başladıktan sonra da sağlık sigortalı olabilir, avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Soru Sor
Whatsapp
Konak Hastanesi Kocaeli ‘de Geçerli Doğum Sigortası Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by