Kocaeli Akademi Hastanesi

Kocaeli Akademi Hastanesi Hamileyken Doğum Paketi

Kocaeli Akademi Hastanesi

Kocaeli Akademi Hastanesi ikibinli yılların başında Kocaeli’de hizmet vermeye başlayan, bugün ise çok sayıda sigorta şirketi ve SGK anlaşması ile çalışmaktadır. Ülkemizde tamamlayıcı sağlık sigortası uygulamaları ve geçmiş hastalıkların karşılandığı ilk sağlık sigortası projelerinde sigortalılara sağlık hizmeti sunmuştur.
Kocaeli Akademi Hastanesi

Kocaeli Akademi Hastanesi’nde Geçerli Hamileyken Doğum Paketi

Hizmet verdiğimiz sigorta şirketlerinin anlaşmalı özel hastaneleri arasında olan Akademi Hastanesi, tamamlayıcı sağlık sigortaları sayesinde, hastaların sadece 15TL Sgk katılımı ödeyerek muayene olabildiği, testler, tetkikler ve gerekli hastane yatışları ile ameliyatlarda yine fark ücret ödenmeyen özel bir hastanedir.

Kocaeli Akademi Hastanesi Kadın Doğum Bölümü… Bölümdeki kadın doğum doktorları ve yüksek hasta memnuniyeti sayesinde bölgenin en çok tercih edilen kadın doğum hastaneleri arasındadır.

Hamilelik süreciniz başlamadan hemen öncesinde (bekleme süresi uygulanmadan)…

Yada Hamilelik haberinizi aldıktan sonra da, Hamileyken; %20 Devlet Desteli Doğum Paketlerimize başvuru yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için (0850) 346 11 30 ‘dan Sağlık ekibimize ulaşabilirsizin. Şimdi bilgi alın.

Kocaeli Akademi Hastanesi

Hamilelikten Hemen Önce Alabileceğiniz Bekleme Süresiz Doğum Paketleri ve Kocaeli Akademi Hastanesi ‘nde Doğum Takibi

Sizlere Sigortacılık hizmeti sunduğumuz yirmiden fazla sigorta şirketi ve bu şirketlerin her birinde, farklı sağlık sigortası ürünleri var. Fakat; Sizin beklenti ve ihtiyaçlarınıza özel sağlık sigortası, doğum paketi ve çocuk sağlık sigortası alternatifleri için… Sağlık ekibimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Hamilelik Süreci Başlamadan Hemen Önce Alabileceğiniz Bekleme Süresi Olmayan Doğum Paketi Avantajları

 • Hamilelik süreciniz başlamadan kısa süre öncesinde başvuru yapabilirsiniz.
 • Hamilelik için bir bekleme süresi uygulanmaz, dilediğiniz zaman planlayabilirsiniz.
 • Gebeliğe bağlı muayeneler, rutin testler-tetkikler ve doğum eylemi doğum teminatı kapsamındadır.
 • Dilerseniz doğum sağlık sigortası ödemelerinizi vade farksız 9-10 taksitle yaparsınız.
 • Doğum süreciniz için satın alacağınız, sağlık sigortası ile %15 ile %40 arasındaki gelir vergisi oranınız kadar.. Devlet desteğinden yararlanırsınız. Böylece doğumunuz çok daha ekonomik tutarlara maal olur.
 • Doğuma kadar olası hastane yatışlarınız, limitsiz ve %100 karşılanmak üzere sağlık sigortanızın doğum teminatı ile karşılanır. Siz ek bir ücret ödemezsiniz.
 • Normal & Sezaryen doğum (Anestezi ücreti*) dahildir.
 • Detaylı bilgi ve teklifinizi almak için tıklayın.

Kocaeli Akademi Hastanesi

Hamileyken Alabileceğiniz Doğum Paketi Avantajları

 • Hamilelik süreciniz başladıysa da, hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.
 • Doktor muayenenizde sadece 15TL Sgk katılımı ödenir.
 • Muayeneler beraberinde yapılması istenen, Sgk kapsamındaki rutin gebelik test ve tetkikleri hamileyken doğum sigortası paketi kapsamındadır. Siz fark ücret ödemezsiniz.
 • Norma & Sezaryen doğum %100 karşılanır. Anestezi dahildir.(*)
 • Tek kişilik özel oda, refakatçi giderleri, doktor, ameliyathane giderleri %100 karşılanır.
 • Hamileyken alabildiğiniz doğum sigortası paketi için de, ortalama %20 oranında Devlet Desteği söz konusudur. Böylece sağlık harcamalarınızı sigortanız karşılarken, siz doğum paketi fiyatlarında avantajı kaçırmazsınız.
 • Doğum için alacağınız Sağlık sigortası paketinizi e-devletten görebilir. Kontrol edebilirsiniz.
 • Detaylı bilgi ve teklifinizi almak için tıklayın.

Kocaeli Akademi Hastanesi

Doğum Sigortası Paketlerindeki Devlet Desteği Nedir?

Devlet Desteği (Vergi Avantajı); Hamilelik sürecinizde, muayene tahliller ve doğum harcamalarınız için  fiyat araştırması yaparken, özel hastanelerden alacağınız fiyatlar karşısında, doğum sigortasından yararlanmayı en avantajlı hale getiren ve %35’e kadar fayda sağlayan bir özelliktir. Hastanelere ödeyeceğiniz para vergi avantajına konu edilemez. Vergi avantajı ile devlet desteğinden yararlanarak harcamalarınızda %35’e varan tasarruf için mutlaka doğumu karşılayan bir sağlık sigortası yaptırmalısınız. Devamını okuyun…

Kocaeli Akademi Hastanesi

Yenidoğan Çocuk Sağlık Sigortası Yaptırın. Çocuklarınızın Muayenesinde de, Sadece 15TL Ödeyin.

Çocuklar için, farklı yaş gruplarına göre avantajlı fiyatlarla hemen çocuk sağlık sigortası yaptırabilirsiniz. Özel hastanelerde 10 muayene + tahlil ve tetkikler ile Hastanede yatış giderleriniz %100 karşılanır. Devamı…

Soru Sor
Whatsapp
Kocaeli Akademi Hastanesi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by