Medipol Üniversitesi Çamlıca Hastanesi Doğum Paketi

Medipol Üniversitesi Çamlıca Hastanesi'nde kullanabileceğiniz Sağlık Sigortaları ile sağlığınız güvence altında. Ayrıntılı bilgi için 0850 346 1130

Medipol Üniversitesi Çamlıca Hastanesi Hakkında

Medipol Üniversitesi Çamlıca Hastanesi, İstanbul Üsküdar’da 19 branşta sağlık hizmeti sunmaya başlayarak bugün 60 branşta hizmet vermektedir. Medipol Sağlık Grubu üyesi olan Çamlıca Hastanesi; Esenler Medipol Üniv. Hastanesi ve Medipol MEGA Bağcılar hastaneleri gibi sağlık sigortaları ile anlaşmalı bir hastanedir.

Medipol Üniversitesi Çamlıca Hastanesi ’nin en iyi ana bilim dallarından olan kadın hastalıkları ve doğum bölümü ve çocuk sağlığı (pediatri) bölümü yine sigortalılarımızca oldukça sık kullanılır. (Medipol Üniversitesi Çamlıca Hastanesi)

Hamilelik mi Planlıyorsunuz?

Doğum paketleri ve Hamileyken Doğum Sağlık Sigortası Planları ile; Hamilelik süreci henüz başlamamış anne adaylarına, bekleme süresi olmaksızın sunulan doğum paketimiz oldukça avantajlı ve kapsamlıdır. Doğum Sağlık Sigortası Paketleri ile birlikte…

 • Sadece 15 TL SGK katılımı ödersiniz, bunun dışında kalan muayene ücretiniz sağlık sigortanız tarafından karşılanır.
 • SGK’nın kapsamı içindeki, rutin test ve tetkikler , sağlık sigortası kapsamındadır.
 • Normal doğum da sezaryen doğum da,  doğum sigortası kapsamında %100 karşılanır.
 • Doktor, ameliyathane, anestezi, oda ve refakatçi masraflarınız doğum sağlık sigortası ile karşılanır.
 • Muayene haklarınızı  SGK’lı bölümlerde  kullanabilirsiniz.
 • Doğum Sağlık Sigortalarında vade farklı olmadan taksitle ödeme kolaylığı sunulur.
 • Ödeyeceğiniz tutarın %15’i ile %40’ı arasında, vergi diliminiz kadar tutarı  devlet desteği ile aynı oranda avantaj sağlar. Yani sizlerin gebe takibi ve doğum harcamalarınız, doğum sağlık sigortası ile karşılanırken, sizler de devlet desteği sayesinde oldukça uygun bir fiyata sigortanızı satın alırsınız.
 • %15 – %40 arasında değişiklik gösteren  vergi avantajı ile; Devlet desteğinden yararlanabilirsiniz. Yaptıracağınız sağlık sigortasını oldukça avantajlı fiyatla satın alırsınız. Aynı zamanda sağlık sigortası yıllık primlerinizi taksitle de ödeyebilirsiniz. Tüm bunları kısa sürede kolayca yaparak özel hastanelerden fark ücret ödemeden yararlanabilirsiniz.

Hamile misiniz?

Hemen Sağlık Ekibimizi  Arayın (0850) 346 1130

Anne adaylarının çoğu, doğum paketi veya doğum sağlık sigortalarını araştırmaya,  hamile olduktan sonra başlarlar. Bunlar göz önüne alındığında, geç kaldığınızı düşünerek üzülmemelisiniz. Her yıl,  yirmi binden fazla anne adayı bize, hamilelik süreci başladıktan  sonra, doğum sigortası yaptırmak için başvururlar. Sigorta Partner hakkında yapılan değerlendirmelere ve yorumlara linke tıklayarak göz atmayı unutmayın. (Medipol Üniversitesi Çamlıca Hastanesi)

Hamileyken Doğum Paketi  ile Avantajlardan Faydalanın

 • Sadece 15 TL SGK katılımı ödersiniz, bunun dışında kalan SGK fark ücretlerini sigorta şirketi karşılar.
 • SGK ( Sosyal Güvenlik Kurumu) kapsamındaki,  rutin gebelik  test ve tetkikleri, doğum sağlık sigortası ile karşılanır.
 • Normal doğum da sezaryen doğum da sağlık sigortası kapsamında %100 karşılanır.
 • Doktor, ameliyathane, anestezi, oda ve refakatçi masraflarınız sağlık sigortası ile karşılanır.
 • Muayene haklarınızı Kocaeli Akademi Hastane’sinin  SGK’lı bölümlerinde  kullanabilirsiniz.
 • Doğum Sağlık Sigortalarında vade farklı olmadan taksitle ödeme alternatifi sunulur.
 • Ödeyeceğiniz tutarın %20’si devlet tarafından karşılanır. Yani sizlerin gebe takibi ve doğum harcamalarınız doğum sigortası ile karşılanırken, sizler de devlet desteği sonrasında  oldukça uygun bir fiyata sağlık sigortası atın alırsınız. Üstelik hamileyken.

Bebeğiniz için Tek Başına Sağlık Sigortası

Özel Sağlık Sigortalarında yada tamamlayıcı sağlık sigortalarında bebeğinizi tek başına sağlık sigortası sahibi  yapabilirsiniz.

 • Çocukların yıl içerisinde tercihinize göre 6-8-10 doktor muayene hakkı sağlanabilir.. Muayene sayısı şirketlere göre değişmektedir.
 • Muayenelerde yalnızca 15 TL SGK katılım payı ödenmektedir.
 • Yapılması gereken testler ve tahliller sağlık sigortası tarafından karşılanır.
 • Yatış ve ameliyat  gereken durumlarda harcamalarınız  limitsiz olarak karşılanır.
 • Çocuk Sağlık Sigortalarında da %20 Devlet Desteği bulunmaktadır. (maksimum %40)

Çocuk sağlık sigortaları hakkında detaylı bilgi edinmek için sağlık ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Devlet Desteği / Vergi Avantajı Nedir? Nasıl Faydalanılır?

Kamuda veya özel sektörde çalışanlar, işverenler, gelirleri üzerinden vergi ödeyen herkes, sağlık sigortası vergi avantajını kullanarak devlet desteğinden yararlanabilmektedir. Kendiniz, eşiniz ve çocuğunuz adına yaptırabileceğiniz sigortaların (doğum sigortası dahil) poliçelerini iş yerinizdeki muhasebe bölümüne vererek devlet desteğinden yararlanabilirsiniz.

Günümüzde Doğum Sağlık Sigortalarının bu kadar çok tercih edilmelerinin sebebi arkasındaki Devlet Desteğidir. Doğum Sağlık Sigortası, çocuğunuz için veya aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının hepsi %15 – %40 arasında gelir vergisi diliminize göre değişiklik  gösteren vergi avantajlarına sahiptir.

Vergi avantajından yararlanmak için tek yapmanız gereken;  Poliçenizi çalıştığınız kurumun muhasebe birimine vermektir.

Soru Sor
Whatsapp
Medipol Üniversitesi Çamlıca Hastanesi Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by