Doğum Teminatlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Doğum Teminatlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortasına Hemen Başvurun

Doğum Teminatlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Doğum Teminatlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, önümüzdeki dönemde hamilelik planlayan ve henüz hamilelik süreci başlamamış anne adaylarımıza sunduğumuz bir sağlık sigortasıdır.

Doğum Teminatlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ne Zaman Yapılmalıdır?

Hamilelik için plan yapmaya başlamış ve henüz yaklaşık tarihe karar vermediyseniz… Vakit kaybetmeden bir planlama yapın ve hamile kalmadan önce, mutlaka doğum teminatı olan bir sağlık sigortası yaptırın. Şimdi Bilgi Al

 • Bekleme Süresiz Doğum Teminatı
 • 2 -3 ay Bekleme Süresi ile Doğum Teminatı
 • 5 -6 ay Bekleme Süresi ile Doğum Teminatı
 • 12 ay Bekleme Süresi ile Doğum Teminatı

Hamilelik süreciniz başladı ise; Geç kaldığınızı düşünmeyin. Hamileyken yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları için detaylı bilgi alın.

Doğum Teminatlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Avantajları

Hamilelik süreci başlamadan hemen önce… Doğum teminatlı bir sağlık sigortası alırsanız…

 • Hamilelik süresince gideceğiniz  doktor ve hastaneyi siz seçersiniz.
 • Anlaşmalı hastanelerde sadece 15TL ile muayene olursunuz.
 • Yapılacak rutin gebelik test ve tetkiklerini ücretsiz yaptırırsınız.
 • Tek kişilik özel oda, refakatçi, doktor ücretleri, hastane yatış ücretlerini doğum için yapacağımız Sağlık Sigortanız %100 karşılar.
 • Hamilelik öncesinde doğum sigortası almanız,  hamileyken hastane araştırırken duyacağınız sizin bireysel fiyatlarınıza göre  %45-55 oranında daha ekonomiktir.
 • Doğum Sağlık Sigortası yaptırdığınız için ayrıca %20 oranında devlet desteğinden yararlanabilirsiniz. Böylece harcamalarınız  (%20) aynı oranda azalır.

Hamileyken Doğum Teminatlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Siz’e, hamilelik planladığınız dönemde… Mutlaka, doğum harcamalarınızı karşılayacak bir sağlık sigortası yaptırmanızı öneriyoruz. Fakat bu dönemde biraz araştırma yaptıktan sonra, kararsız kalmış ve özel doğum sağlık sigortanızı yaptırmadıysanız… Üzülmeyin. Yalnız değilsiniz.

Hamilelik süreci başladıktan sonra tanıştığımız anne adaylarımız için de, 2010’da başladığımız özel projelerimizle çözümler sunmaya devam ediyoruz.

Hamileyken de Özel Doğum Sağlık Sigortası yaptırabilirsiniz.

Hamileyken Doğum Teminatlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası İçin Seçenekler Nelerdir?

 • Hamile olduğunuzu öğrendiğinizde; Muayene + Tahliller + Doğum harcamalarınızın tamamında yararlanabileceğiniz planları inceleyin.
 • Doğumunuz artık yaklaştıysa; Gebeliğe bağlı harcamaların neredeyse tamamını geride bıraktıysanız, muayene ve tahliller hariç olmak üzere… Sadece Doğum Eylemi için de, hamileyken  doğum sağlık sigortası  alabilirsiniz.

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın;

Soru Sor
Whatsapp
Doğum Teminatlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by