Koru Hastanesi Doğum Paketi

İster Hamileyken & İsterseniz Hamilelik Planlarken..

Koru Hastanesi Doğum Paketi

 

Koru Çukurambar ve Koru Sincan Hastanesi için hamilelik haftanıza göre hemen fiyat alabilirsiniz.

KORU ÇUKURAMBAR 7.000TL  – 9.250TL 

Henüz hamileliğin başındaysanız, 10 muayene ve tahliller ile;

ilk 4-5 ayınızı geride bıraktıysanız geride kalan süreçte 7 muayene hakkı ve tahliller ile,

Doğuma yaklaştıysanız ve daha önce testler ve tahliller yapıldıysa sadece doğum eylemi için HEMEN FİYAT ALIN

Ödemelerinizi siz planlayın.

KORU SİNCAN 5.000TL – 6.500TL

Henüz hamileliğin başındaysanız, 11 muayene ve tahliller ile;

ilk 4-5 ayınızı geride bıraktıysanız geride kalan süreçte 8 muayene hakkı ve tahliller ile,

Doğuma yaklaştıysanız ve daha önce testler ve tahliller yapıldıysa sadece doğum eylemi için HEMEN FİYAT ALIN

Ödemelerinizi siz planlayın.

 

 

 

1- Hamilelik Planlarken; Koru Hastanesi Doğum Paketi’ni Hamilelik Planlarken… Hamilelikten 1-2 ay önce satın alarak devlet destekli sağlık sigortası avantajlarından yararlanabilirsiniz.

2- Hamileyken;  Koru Hastanesi Doğum Paketi ile Muayeneleriniz sadece 15TL, testler- tetkikler ve doğum ise paket kapsamında.

Muayeneler /Gebelik Rutin Test ve Tetkikleri / Normal & Sezaryen Doğum paket kapsamında.

Ödemelerinizi isterseniz peşin indirimiyle, peşin fiyatına vade farksız taksitle yada..

Kredi kartı limitinizi bloke etmeden, aylık çekimlerle kolaylıkla yapabilirsiniz.

(0312) 911 11 39 Hemen Arayın.

HEMEN BİLGİ ve FİYAT ALIN

Koru Çukurambar Hastanesi ve Koru Sincan (Ankara) Hastanesi , Koru Sağlık Grubu’nun Ankara’da yıllardır SGK Anlaşmalı bölümleriyle, vakıf ve sandık üyelerine, çalışan ve emekli SGK mensuplarına… Ülkemizde faaliyet gösteren sigorta şirketleri ile anlaşması sayesinde otuzdan fazla sigorta şirketi ile genç yaşlı sigortalılarına… Dünya çapında hizmet veren Asistans şirketler kanalıyla gelen yabancı hastalara hizmet vermektedir. Özellikle Koru Hastanesi ,kadın hastalıkları ve doğum bölümüyle de ismini sıklıkla duyurmaktadır. Koru Hastanesi’nde geçerli Doğum Teminatlı sağlık sigortaları, anne adaylarımıza hamilelikten hemen önce sunduğumuz; Muayeneleri ve rutin tahlil & tetkikleri kapsayan.  Normal & Sezaryen doğum ile anestezi hizmetlerini  karşılayan bir plandır. ( Koru Hastanesi Doğum Paketi adıyla anılan ,araştırılan bu paketler aslında bir çok şirket tarafından sunulan Doğum Teminatlı  Sağlık Sigortası ‘dır.

Doğum Teminatlı Sağlık Sigortası

Koru Hastanesi Doğum Paketi –  Koru Hastanesi’nde Geçerli Doğum Teminatlı Sağlık Sigortası

Grubun iki güçlü hastanesi, Ankara’da  bulundukları bölgelerde, oldukça tercih edilen hekimle hizmet vermektedir. İleri teknolojik altyapısı , toplamda 300’ü aşan yatak kapasitesi ve 31 yeni doğan yoğun bakım yatağı ile, sadece kendi hastalarına değil, gerekli olduğunda çevre il ve sağlık kurumlarında da gelen bebek hastalara da hizmet verebilecek kapasitededir.

Bu nedenle Koru Hastanesi, kadın hastalıkları ve doğum bölümü ile çocuk (pediatri ) bölümü oldukça fazla tercih edilmektedir. Anne adaylarımıza sunabildiğimiz Koru Hastanesi Doğum Paketi  bu kapsamda tamamen anne adaylarımızın beklentisine göre hazırlanmaktadır. Doğum Teminatlı Sağlık Sigortası

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

Koru Hastanesi için Doğum Teminatlı Sağlık Sigortası Ne Zaman Alınmalıdır?

Anne adaylarımızın hamilelik planladıkları dönemde, hamilelikten hemen öncesinde farklı fiyatlar ve farklı koşullarla alabilecekleri sağlık sigortaları ve doğum planlarına sahibiz. Hemen Koru Hastanesi’nde geçerli Doğum teminatları hakkında bilgi alın.

Hamilelik Başlamadan Koru Hastanesi’nde Geçerli Doğum Teminatlı Sağlık Sigortası Paketleri

Yakın zamanda hamilelik planlıyorsanız, hamilelik süreciniz başlamadan önce muayeneler, tahliller ve doğumu karşılayacak doğum teminatlı bir sağlık sigortası yapabiliriz. Planlama yaptığınız için avantajlı fiyatlar yanında vergi avantajı ile  devlet desteğinden de yararlanabilirsiniz.

Hamileyken Doğum Paketleri

Hamilelik süreci başlamış anne adaylarımıza, hamileyken de sunabildiğimiz sağlık sigortası alternatifleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hamilelik haftanıza göre, ihtiyaç duyacağınız sayıda planlanmış muayene hakkı, rutin gebelik test ve tetkikleri, oda, refakatçi, hastane yatış ve op. doktor ücretleri yanında; Normal & Sezaryen ayrımı olmaksızın doğum eyleminiz ile anestezi giderleriniz (*) %100  karşılanır. Hemen Bilgi Alın.

Koru Kadın Doğum Doktorları Tercihiniz.

Koru Çukurambar Hastanesi ve Koru Sincan (Ankara) Hastanesi ‘nde akademik kariyer sahibi, hasta iletişimindeki başarısını kanıtlamış, SGK anlaşmalı birbirinden değerli kadın doğum doktorları görev yapmaktadır. SGK Anlaşması ile hizmet veren hekimlerimize muayene olmak için tamamlayıcı sağlık sigortası, doğum sağlık sigortası yada hamileyken doğum paketi almış anne adaylarımızın sadece 15TL SGK Katılımı ödemesi yeterlidir. Ek bir muayene ücreti ödenmez. Ayrıca sahip olduğunuz sağlık sigortası veya doğum paketi kapsamı dahilinde testleriniz için de ek ücret ödemezsiniz. Hemen Bilgi Alarak gebelik takibinize başlayın.

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

Hamilelikten Hemen Önce yada Hamileyken alınabilinen Doğum Paketi

Hamilelik haberinizi aldığınızda, size özel ödeme planımızla hemen doğum paketinizi alabilir ve sigorta şirketlerimizin anlaşmalı hastanelerinde takibinize başlayabiliriniz.

 • Muayeneler dahildir. (Hamilelik haftanıza göre seçeneklerle)
 • Rutin gebelik test ve tetkikleri dahildir.
 • Normal Doğum & Sezaryen Doğum dahildir.
 • Epidural Anestezi dahildir. (*)
 • Tek kişilik oda, refakatçi giderleri,
 • Hastane doğum yatış ve Op. Dr. ücretleri dahildir.

 

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

Koru Hastanesi’nde Geçerli  Doğum Teminatlı Sağlık Sigortası Avantajları

 • Hamilelikten hemen önce başvuru yapabilirsiniz.
 • İstediğiniz zaman yararlanmaya başlayabilirsiniz
 • İhtiyaç duyacağınız muayene sayıları ve tetkikler paket kapsamında sunulduğu için beklenmeyen ek ödemelerle karşılaşmazsınız.
 • İstediğiniz kadın doğum doktorunu seçer ve sadece 15TL SGK katılımı ödeyerek muayene olursunuz.
 • Sağlık hizmetlerindeki fiyat artışından etkilenmezsiniz.
 • Avantajlı fiyatlar ve farklı ödeme seçenekleriyle kolay ödersiniz.
 • Hiçbir gerekçe olmaksızın karar değiştirirseniz, iptal hakkınızı kullanırsınız.
 • Hastanenin sağladığı ek hizmetler ve gebe okulundan ücretsiz yararlanırsınız.
 • Sağlık Sigortaları için verilen %20 oranında devlet desteğinden de ayrıca yararlanırsınız.

Doğumdan Sonra Bebek Hizmetleri

Bebeğinizin doğumu sırasında yenidoğan çocuk doktorunun ilk muayenesi, topuk kanı, koruyucu aşısı gibi ek hizmetler için ek bir ücret ödenmez. Koru Sağlık Grubu oldukça kapsamlı bir yenidoğan yoğun bakıma sahiptir. Gerekli olması halinde; Yeni doğan yoğun bakım hizmetleri için ek ücret ödenmez.

Çocuk Sağlık Sigortası

Bebeğinizin doğumunda sonra ilk işlemlerden ücret alınmazken, kimlik numarasıyla birlikte, artık ailenizin yeni bireyi olarak kabul etmelisiniz. Bu nedenle ilk yaşını alana kadar neredeyse ilk 10 ay, sağlıklı çocuk muayenesi için pediatri bölümüne gitmeniz gerekiyor.

Doğum paketinizde olduğu gibi, bebeğiniz için de, muayenelerde sadece 15TL ödemek ve test, tahlil gibi ayaktan hizmetler ile, olası yatış gerektiren durumlar karşısında çocuk sağlık sigortası‘ndan yararlanabilirsiniz.

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Soru Sor
Whatsapp
Koru Hastanesi Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by