Koru Hastanesi Doğum Paketi

Koru Hastanesi Doğum Paketi 'ne; Muayeneler, tahliller ve doğum dahildir.

Koru Çukurambar Hastanesi ve Koru Sincan (Ankara) Hastanesi , Koru Sağlık Grubu’nun Ankara’da yıllardır SGK Anlaşmalı bölümleriyle, vakıf ve sandık üyelerine, çalışan ve emekli SGK mensuplarına… Ülkemizde faaliyet gösteren sigorta şirketleri ile anlaşması sayesinde otuzdan fazla sigorta şirketi ile genç yaşlı sigortalılarına… Dünya çapında hizmet veren Asistans şirketler kanalıyla gelen yabancı hastalara hizmet vermektedir. Özellikle Koru Hastanesi ,kadın hastalıkları ve doğum bölümüyle de ismini sıklıkla duyurmaktadır. Koru Hastanesi Doğum Paketi, anne adaylarımıza hamileyken sunduğumuz Muayeneleri ve rutin tahlil & tetkikleri kapsayan.  Normal & Sezaryen doğum ile anestezi hizmetlerini  karşılayan bir plandır. ( Koru Hastanesi Doğum Paketi)

Koru Hastanesi’nde Geçerli Doğum Paketi

Grubun iki güçlü hastanesi, Ankara’da  bulundukları bölgelerde, oldukça tercih edilen hekimle hizmet vermektedir. İleri teknolojik altyapısı , toplamda 300’ü aşan yatak kapasitesi ve 31 yeni doğan yoğun bakım yatağı ile, sadece kendi hastalarına değil, gerekli olduğunda çevre il ve sağlık kurumlarında da gelen bebek hastalara da hizmet verebilecek kapasitededir.

Bu nedenle Koru Hastanesi, kadın hastalıkları ve doğum bölümü ile çocuk (pediatri ) bölümü oldukça fazla tercih edilmektedir. Anne adaylarımıza sunabildiğimiz Koru Hastanesi Doğum Paketi  bu kapsamda tamamen anne adaylarımızın beklentisine göre hazırlanmaktadır.

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

Koru Hastanesi için Doğum Paketi Ne Zaman Alınmalıdır?

Anne adaylarımızın hamilelik planladıkları dönemde, hamilelikten hemen önce veya hamilelik başladıktan sonra da, farklı fiyatlar ve farklı koşullarla alabilecekleri doğum planlarına sahibiz. Hemen Koru Hastanesi Doğum Paketi hakkında bilgi alın.

Hamilelik Başlamadan Koru Hastanesi’nde Geçerli Doğum Sağlık Sigortası Paketleri

Yakın zamanda hamilelik planlıyorsanız, hamilelik süreciniz başlamadan önce muayeneler, tahliller ve doğumu karşılayacak doğum teminatlı bir sağlık sigortası yapabiliriz. Planlama yaptığınız için avantajlı fiyatlar yanında vergi avantajı ile  devlet desteğinden de yararlanabilirsiniz.

Hamileyken Koru Hastanesi’nde Geçerli Doğum Paketleri

Hamilelik süreci başlamış anne adaylarımıza, Koru Hastanesi’nin iletişimi güçlü kadın doğum doktorları ve geniş tıbbi olanakları ile, çok avantajlı doğum paketleri sunabiliyoruz.

Hamilelik haftanıza göre, ihtiyaç duyacağınız sayıda planlanmış muayene hakkı, rutin gebelik test ve tetkikleri, oda, refakatçi, hastane yatış ve op. doktor ücretleri yanında; Normal & Sezaryen ayrımı olmaksızın doğum eyleminiz ile anestezi giderleriniz (*) Koru Hastanesi Doğum Paketleri ile karşılanır. Hemen Bilgi Alın.

Koru Hastanesi Doğum Paketi için Koru Kadın Doğum Doktorları Tercihiniz.

Koru Çukurambar Hastanesi ve Koru Sincan (Ankara) Hastanesi ‘nde akademik kariyer sahibi, hasta iletişimindeki başarısını kanıtlamış, SGK anlaşmalı birbirinden değerli kadın doğum doktorları görev yapmaktadır. SGK Anlaşması ile hizmet veren hekimlerimize muayene olmak için tamamlayıcı sağlık sigortası, doğum sağlık sigortası yada hamileyken doğum paketi almış anne adaylarımızın sadece 15TL SGK Katılımı ödemesi yeterlidir. Ek bir muayene ücreti ödenmez. Ayrıca sahip olduğunuz sağlık sigortası veya doğum paketi kapsamı dahilinde testleriniz için de ek ücret ödemezsiniz. Hemen Bilgi Alarak gebelik takibinize başlayın. (Koru Hastanesi Doğum Paketi)

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

Hamileyken Koru Hastanesi’nde Geçerli Doğum Paketleri

Hamileyken Koru Çukurambar Hastanesi yada Koru Sincan Hastanesi Doğum Paketlerinden yararlanabilirsiniz. Hemen Bilgi Alın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Koru Çukurambar Hastanesi Doğum Paketi

Hamilelik haberinizi aldığınızda, size özel ödeme planımızla hemen doğum paketinizi alabilir ve Koru Çukurambar Hastanesinde takibinize başlayabiliriniz.

 • Muayeneler dahildir. (Hamilelik haftanıza göre seçeneklerle)
 • Rutin gebelik test ve tetkikleri dahildir.
 • Normal Doğum & Sezaryen Doğum dahildir.
 • Epidural Anestezi dahildir.
 • Tek kişilik oda, refakatçi giderleri,
 • Hastane doğum yatış ve Op. Dr. ücretleri dahildir.

Koru Çukurambar Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü Doktorları

Koru Kadın Doğum bölümünde, SGK ile anlaşmalı kadın doğum doktorları ile takibe başlamak için, hemen doktorlarımızı inceleyebilirsiniz. (Tıklayın)

Koru Sincan Hastanesi Doğum Paketi

Hamilelik haberinizi aldığınızda, size özel ödeme planımızla hemen doğum paketinizi alabilir ve Koru Sincan (Ankara) Hastanesinde takibinize başlayabiliriniz.

 • Muayeneler dahildir. (Hamilelik haftanıza göre seçeneklerle)
 • Rutin gebelik test ve tetkikleri dahildir.
 • Normal Doğum & Sezaryen Doğum dahildir.
 • Tek kişilik oda, refakatçi giderleri,
 • Hastane doğum yatış ve Op. Dr. ücretleri dahildir.

Koru Sincan Ankara Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü Doktorları

Koru Kadın Doğum bölümünde, SGK ile anlaşmalı kadın doğum doktorları ile takibe başlamak için, hemen doktorlarımızı inceleyebilirsiniz. (Tıklayın)

 

 

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

Koru Hastanesi Doğum Paketi Avantajları

 • Hamileyken başvuru yapabilirsiniz.
 • İstediğiniz hamilelik haftasında yararlanmaya başlayabilirsiniz
 • İhtiyaç duyacağınız muayene sayıları ve tetkikler paket kapsamında sunulduğu için beklenmeyen ek ödemelerle karşılaşmazsınız.
 • İstediğiniz kadın doğum doktorunu seçer ve sadece 15TL SGK katılımı ödeyerek muayene olursunuz.
 • Sağlık hizmetlerindeki fiyat artışından etkilenmezsiniz.
 • Avantajlı fiyatlar ve farklı ödeme seçenekleriyle kolay ödersiniz.
 • Hiçbir gerekçe olmaksızın karar değiştirirseniz, iptal hakkınızı kullanırsınız.
 • Hastanenin sağladığı ek hizmetler ve gebe okulundan ücretsiz yararlanırsınız.

Doğumdan Sonra Bebek Hizmetleri

Bebeğinizin doğumu sırasında yenidoğan çocuk doktorunun ilk muayenesi, topuk kanı, koruyucu aşısı gibi ek hizmetler için ek bir ücret ödenmez. Koru Sağlık Grubu oldukça kapsamlı bir yenidoğan yoğun bakıma sahiptir. Gerekli olması halinde; Yeni doğan yoğun bakım hizmetleri için ek ücret ödenmez.

Çocuk Sağlık Sigortası

Bebeğinizin doğumunda sonra ilk işlemlerden ücret alınmazken, kimlik numarasıyla birlikte, artık ailenizin yeni bireyi olarak kabul etmelisiniz. Bu nedenle ilk yaşını alana kadar neredeyse ilk 10 ay, sağlıklı çocuk muayenesi için pediatri bölümüne gitmeniz gerekiyor.

Doğum paketinizde olduğu gibi, bebeğiniz için de, muayenelerde sadece 15TL ödemek ve test, tahlil gibi ayaktan hizmetler ile, olası yatış gerektiren durumlar karşısında çocuk sağlık sigortası‘ndan yararlanabilirsiniz.

 

Soru Sor
Whatsapp
Koru Hastanesi Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by