Doğum Teminatlı Sağlık Sigortası

Doğum Teminatlı Sağlık Sigortası (0312) 911 11 39

Doğum Paketi

Doğum Teminatlı Sağlık Sigortası

Gebelik takibi ve doğum planınız var ise; Doğum teminatı olan bir sağlık sigortası yaptırmanızı öneriyoruz.

Hamilelik Planlarken; Ankara’daki Özel Hastanelerde geçerli  Doğum Paketi

Hamilelikten kısa süre önce satın alınabilen, %20 devlet destekli sağlık sigortası avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Muayeneler /Gebelik Rutin Test ve Tetkikleri / Normal & Sezaryen Doğum paket kapsamında.

Ödemelerinizi peşin fiyatına vade farksız 10 taksitle yapabilirsiniz.

(0312) 911 11 39 Hemen Arayın.

HEMEN BİLGİ ve FİYAT ALIN

Doğum Teminatlı Sağlık Sigortası

Özel Hastanelerde Geçerli Doğum Teminatlı Sağlık Sigortası

Ankara’da  bulundukları bölgelerde, oldukça tercih edilen kadın doğum hekimleri ile  hizmet vermektedir. İleri teknolojik altyapısı , toplamda 300’ü aşan yatak kapasitesi ve 31 yeni doğan yoğun bakım yatağı ile, sadece kendi hastalarına değil, gerekli olduğunda çevre il ve sağlık kurumlarında da gelen bebek hastalara da hizmet verebilecek kapasitededir.

Anne adaylarımıza sunabildiğimiz  Doğum Paketi  bu kapsamda tamamen anne adaylarımızın beklentisine göre hazırlanmaktadır. Doğum Teminatlı Sağlık Sigortası

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

Doğum Teminatlı Sağlık Sigortası Ne Zaman Alınmalıdır?

Anne adaylarımızın hamilelik planladıkları dönemde, hamilelikten hemen öncesinde farklı fiyatlar ve farklı koşullarla alabilecekleri sağlık sigortaları ve doğum planlarına sahibiz. Ankara’da Özel Hastanelerde geçerli Doğum teminatları hakkında bilgi alın.

Hamilelik Başlamadan Özel Hastanelerde Geçerli Doğum Teminatlı Sağlık Sigortası Paketleri

Yakın zamanda hamilelik planlıyorsanız, hamilelik süreciniz başlamadan önce muayeneler, tahliller ve doğumu karşılayacak doğum teminatlı bir sağlık sigortası yapabiliriz. Planlama yaptığınız için avantajlı fiyatlar yanında vergi avantajı ile  devlet desteğinden de yararlanabilirsiniz.

Hamileyken Doğum Paketleri

Hamilelik süreci başlamış anne adaylarımıza, hamileyken de sunabildiğimiz sağlık sigortası alternatifleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hamilelik haftanıza göre, ihtiyaç duyacağınız sayıda planlanmış muayene hakkı, rutin gebelik test ve tetkikleri, oda, refakatçi, hastane yatış ve op. doktor ücretleri yanında; Normal & Sezaryen ayrımı olmaksızın doğum eyleminiz ile anestezi giderleriniz (*) %100  karşılanır. Hemen Bilgi Alın.

Kadın Doğum Doktorları Tercihiniz.

Çukurambar ve Sincan’daki Özel Hastanelerde akademik kariyer sahibi, hasta iletişimindeki başarısını kanıtlamış, SGK anlaşmalı birbirinden değerli kadın doğum doktorları görev yapmaktadır. SGK Anlaşması ile hizmet veren hekimlerimize muayene olmak için tamamlayıcı sağlık sigortası, doğum sağlık sigortası yada hamileyken doğum paketi almış anne adaylarımızın sadece 15TL SGK Katılımı ödemesi yeterlidir. Ek bir muayene ücreti ödenmez. Ayrıca sahip olduğunuz sağlık sigortası veya doğum paketi kapsamı dahilinde testleriniz için de ek ücret ödemezsiniz. Hemen Bilgi Alarak gebelik takibinize başlayın.

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

Doğum Sağlık Sigortası Doğum Paketi

Hamilelik haberinizi aldığınızda, size özel ödeme planımızla hemen doğum paketinizi alabilir ve sigorta şirketlerimizin anlaşmalı hastanelerinde takibinize başlayabiliriniz.

 • Muayeneler dahildir. (Hamilelik haftanıza göre seçeneklerle)
 • Rutin gebelik test ve tetkikleri dahildir.
 • Normal Doğum & Sezaryen Doğum dahildir.
 • Epidural Anestezi dahildir. (*)
 • Tek kişilik oda, refakatçi giderleri,
 • Hastane doğum yatış ve Op. Dr. ücretleri dahildir.

 

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

Ankara’da Özel Hastanelerde Geçerli  Doğum Teminatlı Sağlık Sigortası Avantajları

 • Hamilelikten hemen önce başvuru yapabilirsiniz.
 • İstediğiniz zaman yararlanmaya başlayabilirsiniz
 • İhtiyaç duyacağınız muayene sayıları ve tetkikler paket kapsamında sunulduğu için beklenmeyen ek ödemelerle karşılaşmazsınız.
 • İstediğiniz kadın doğum doktorunu seçer ve sadece 15TL SGK katılımı ödeyerek muayene olursunuz.
 • Sağlık hizmetlerindeki fiyat artışından etkilenmezsiniz.
 • Avantajlı fiyatlar ve farklı ödeme seçenekleriyle kolay ödersiniz.
 • Hiçbir gerekçe olmaksızın karar değiştirirseniz, iptal hakkınızı kullanırsınız.
 • Hastanenin sağladığı ek hizmetler ve gebe okulundan ücretsiz yararlanırsınız.
 • Sağlık Sigortaları için verilen %20 oranında devlet desteğinden de ayrıca yararlanırsınız.

Doğumdan Sonra Bebek Hizmetleri

Bebeğinizin doğumu sırasında yenidoğan çocuk doktorunun ilk muayenesi, topuk kanı, koruyucu aşısı gibi ek hizmetler için ek bir ücret ödenmez.  Gerekli olması halinde; Yeni doğan yoğun bakım hizmetleri için ek ücret ödenmez.

Çocuk Sağlık Sigortası

Bebeğinizin doğumunda sonra ilk işlemlerden ücret alınmazken, kimlik numarasıyla birlikte, artık ailenizin yeni bireyi olarak kabul etmelisiniz. Bu nedenle ilk yaşını alana kadar neredeyse ilk 10 ay, sağlıklı çocuk muayenesi için pediatri bölümüne gitmeniz gerekiyor.

Doğum paketinizde olduğu gibi, bebeğiniz için de, muayenelerde sadece 15TL ödemek ve test, tahlil gibi ayaktan hizmetler ile, olası yatış gerektiren durumlar karşısında çocuk sağlık sigortası‘ndan yararlanabilirsiniz.

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Soru Sor
Whatsapp
Doğum Teminatlı Sağlık Sigortası Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by