Akropol Hastanesi Doğum Paketi

Akropol Hastanesi Doğum Paketi

Ankara’da kadın doğum hastaneleri arasında çok uzun yıllardır bilinirliği olan hastane, Aydınlıkevler’deki yeni hastane binası  ve Akropol Hastanesi Doğum Paketi , doğum planları ile oldukça avantajlı bir teklif sunuyor.

Hamilelik süreci başlamış anne adaylarımız için; İlk haftalardan itibaren yararlanabilecekleri doğum paketi içeriği oldukça kapsamlı ve avantajlı bir fiyatla sunuluyor.

Akropol Hastanesi Doğum Paketi Kapsamı

HEMEN BİLGİ AL

Akropol Hastanesi Doğum Paketi Avantajları

Anne adaylarımızın yakınına,  kadın doğum bölümünde hediye ettiğimiz bir doktor muayenesi ile yıllık kontrollerinde muayene ücreti ödemeyecekler. Peşin yada taksitli ödeme alternatifleri ile, gebe takibinize hemen başlayın.

İleri haftalarda olup, muayene ve tahlillerin önemli bölümünü geride bırakmış anne adaylarımız için; Oldukça avantajlı fiyatlarla sadece doğum eylemi için sunabildiğimiz doğum planlarımız hakkında hemen bilgi alın. 

Ankara’da takip edilmek istediğiniz diğer hastaneler hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Doğumdan Sonra Çocuk Sağlık Sigortası Fırsatı

Hamilelik sürecinde doğum paketlerinden yada özel doğum sağlık sigortasından yararlanan anne adaylarımız, doğuma kadar geçen süreçte, sağlık harcamaları karşısında sağladıkları avantajı gördüklerinde…

Bebekleri için doğumdan hemen sonra çocuk sağlık sigortası yaptırıyorlar.  Bebeğiniz için çocuk sağlık sigortası fiyatı alın. Muayene ve tahliller için özel hastanelerde sadece 15TL ödeyin.

01 Haziran- 31 Temmuz arasında geçerli Yaz Fırsatlarımız için; Sağlık ekibimizi arayarak, hemen bilgi alın. (0312) 911 11 39

HEMEN BİLGİ AL

Soru Sor
Whatsapp
Akropol Hastanesi Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by