Medical Park Hastanesi Tokat

Medical Park Hastanesi Tokat'da Muayenelerinizde Sadece 15TL SGK farkı ödeyerek Sağlık Sigortanızı Kullanabileceğinizi Biliyor Musunuz? 0(850) 346 1130

Medical Park Hastanesi Tokat Doğum Paketi

Medical Park Hastanesi Tokat,yalnız Tokat ilinde değil çevre illerden de oldukça fazla sayıda hastanın tercih ettiği  Medical Park Hastaneler Grubunun bir parçasıdır. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırarakMedical Park Hastanesi Tokat’da 15 TL SGK katılımı ödeyerek muayene olabilirsiniz.

Hamile anne adaylarımızın da sıklıkla tercih ettikleri hastanelerden biri olan Medical Park Hastanesi Tokat’da sigorta yaptırmak için (0850) 346 1130 numarasından ekibimize ulaşmanız yeterlidir.

Medical Park Hastanesi Tokat’da Doğum İçin Demir Hayat İki Can Doğum Sigortası Paketi

Gebeliğinizin başından itibaren yaptırabileceğiniz bir sigorta türü olan İki Can Doğum Sigortası, hamileliğinizle alakalı tüm ihtiyaçların karşılandığı bir sigortadır. Sigortalılarımız tarafından oldukça sık tercih edilen bir paket olan İki Can Doğum Sigortası %20 devlet desteklidir.

İki Can Doğum Sigortası 2017 yılında  şirketimiz Sigorta Partner AŞ. ile Demir Sağlık Grup arasında yapılan özel anlaşmalar ile bugün siz değerli anne adaylarımıza doğum sigortası hizmeti sunmaktadır.

Hamileliğiniz başladıktan sonra sahip olabileceğiniz sağlık sigortası ile hamileliğinizin keyfini çıkarın. Detaylı bilgi için uzman sağlık ekibimizi arayın. 0(850) 346 1130

Medical Park Hastanesi Tokat Kadın Doğum Bölümü Doktorları

Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı alanında 3 Hekimi olan Medical Park Hastanesi Tokat’ın tecrübeli doktorlarından hekiminizi kendiniz seçebilirsiniz.

Süre içerisinde dilerseniz doktor değişikliği yapabilirsiniz.

Doğumla ilgili tüm masraflarınız sigorta kapsamındadır ve sigortamızca karşılanır.

Hamileliğiniz boyunca yaptırdığınız muayeneler, testler, tetkikler doğum paketi dahilindedir. Muayene için ödemeniz gereken tutar yalnız 15 TL olan SGK katılımıdır.

Hamileyken Doğum Paketi Sahibi Olmak Ekonomiktir

Sadece 15 TL SGK katılımı ödemeniz yeterli olacaktır, geri kalan masraflar sigorta kapsamındadır.

SGK’nın kapsamında olan ve gebelikle alakalı tahliller, tetkikler ve testler sigorta tarafından karşılanır.

Hamileliğiniz boyunca Medical Park Hastanesi Tokat’ın  SGK anlaşmalı bölümlerinin hepsinde muayene olabilirsiniz.

%20 devlet destekli olan hamileyken yapılan doğum paketlerini oldukça cüzi bir miktara getirebilirsiniz.

Vade farkı olmadan taksit yaptırabileceğiniz bu sigorta ödeme konusunda sıkıntı çekmeyeceğiniz bir sigortadır.

Sadece Doğum Paketi

Hamileliğinizin ilk haftalarında doğum paketi sahibi olmadıysanız ya da olamadıysanız, geç kalma endişesi yaşamanıza gerek yok. Sadece doğumunuzu ve doğum masraflarınızı kapsayan sadece doğum paketimiz sizler için hazırlandı. Doğumunuzdan  birkaç saat önce dahi yaptırabileceğiniz bu sigorta paketi aynı zamanda oldukça kapsamlı bir pakettir. Bu sigorta paketi sayesinde doğumunuz ve anestezinizin masrafları sözleşmeniz kapsamındadır. Doğum harici, geçmişten gelmeyen bir rahatsızlığınızdan ötürü hastane yatışınızın gelişmesi durumunda ise sigortanızın 5000 TL ye kadar yatarak tedavi teminatından faydalanabilirsiniz.

Aynı network içerisinde bulunan hastanelerden seçim yapabilir ve doğumunuzu burada istediğiniz hekimle gerçekleştirebilirsiniz. Seçeceğiniz hekimin uzmanlık derecesi ödemeniz gereken tutarın miktarını değiştirmez. Doğumunuzun ardından gerektiği durumlarda iki geceye kadar yatışınız sigortanız tarafından karşılanır. Bunun dışında sizinle birlikte kalacak olan refakatçinin masrafları ve doğumunuzdaki anestezi masraflarınız sigortamız dahilindedir.

Bu sigorta ile bebeğinizin ilk muayenesi de SGK kapsamına girdiği için ek ücret ödemeksizin bebeğinizin muayenesini yaptırabilirsiniz.

Sadece doğum paketi almış olsanız da devlet desteğinden yararlanabilirsiniz. Doğumunuz sağlık sigortası dahilinde olduğundan dolayı doğum paketi için ödemeniz gereken miktar gelir durumunuza göre %15 ila %40 arasında devlet desteklidir.

Doğum Sonrasında Çocuğuma Sigorta Yaptırmalı Mıyım ve Kazanılmış Hak Nedir?

Medical Park Hastanesi Tokat’da doğum yapan annelerin büyük çoğunluğu çocuklarını bu hastanede sigortalı yapıyorlar.

Neden Bebeğime / Çocuğuma Sağlık Sigortası Yaptırmalıyım?

  • Çocuğunuzun yıl içinde 10 doktor muayenesi sigorta tarafından karşılanır.
  • Muayene sonrası yapılması gereken tahliller, testler ve tetkikler tamamen sigorta kapsamındadır.
  • Gerektiği durumlarda çocuğunuzun hastane yatışı sigorta tarafından karşılanır.
  • Vade farkı olmadan taksitle ödeyebileceğiniz Çocuk Sağlık Sigortası aynı zamanda %20 devlet desteklidir.
  • Yalnız pediatri bölümünde değil, SGK anlaşmalı tüm bölümlerde çocuk sağlık sigortanızı kullanabilirsiniz.

Kazanılmış Hak, Ömür Boyu Yenileme Garantisi ( ÖBYG ) aynı sağlık sigortası şirketinde 3 ila 4 yıl kaldığınızda elde edebileceğiniz bir yaşam artısıdır. Bu teminatın sigortalı tarafından alınmasından itibaren meydana gelebilecek tüm kaza ve hastalıklar, ölene kadar muaf tutulmamak üzere teminat altına alınır. 0(850) 346 1130

Sağlık Sigortanızı Bizden Alın

Şirketimiz SİGORTA PARTNER AŞ., ülkemizde marka değeri olan yirmi dokuz şirket ile hizmet sunar. Bilgi ve güvenilirlik ile verdiğimiz Sağlık Sigortası hizmetlerinin yanı sıra, kasko, trafik sigortası, konut sigortası, seyahat sigortası gibi çeşitli ve çok yönlü sigortacılık hizmetlerimiz de mevcuttur. 700 de fazla memnun sigortalı yorumlarımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Soru Sor
Whatsapp
Medical Park Hastanesi Tokat Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by