İki Can Hamilelik Sigortası

İki Can Hamilelik Sigortası Şimdi de Sadece Doğum Eylemi İçin

İki Can Hamilelik Sigortası

İki Can Hamilelik Sigortası 2017 yılında, şirketimiz Sigorta Partner Aş ile Demir Sağlık ve Hayat Aş ‘nin hamile anne adaylarımız için hayata geçirdiği önemli bir projedir. Sağlık sigortası araştıran anne adaylarımızın hala önemli bir bölümü hamilelik süreci başladıktan sonra doktor ve hastane araştırırken, sağlık sigortacılığı ile tanışıyorlar.

Her yıl ofislerimizde misafir ettiğimiz,  çağrı merkezimizden telefonla bilgi verdiğimiz ve içtenlikle bilgi verdiğimiz anne adaylarımız ile hayatlarının önemli bir dönemini paylaşıyoruz.

İki Can Hamilelik Sigortası Kapsamı Nedir?

Hamileyken yapılabilen sağlık sigortaları projesine 2010 yılında başladık. O gün sunulabilen çok kısıtlı hastane sayısı ve rutin gebelik testlerinin her birinin adetlerle belirlenmesinden bugüne kadar önemli gelişmeler oldu.

İki Can Hamilelik Sigortasında;

  • Anne adaylarımız, ülkemizin çok sayıda ilinde hizmet sunduğumuz hastaneler arasından tercihte bulunabilir, gerekli görürse doktor ve hastane değiştirebilir.
  • Anne adaylarımız, birbirine göre, fiyat avantajı sağladığımız 3  gruptaki anlaşmalı hastanelerimizde hizmet alırlar.
  • Hamileliğin başında; Muayeneler, tahliller ve doğum için doğum sigortası alabiliyorken…
  • İleri haftadaki anne adaylarımız; (Muayene ve tahlillerin yer almadığı) Sadece Doğum planlarımızdan yararlanabilirler.
  • Muayene sayısı, rutin bir hamilelik sürecine göre planlanmıştır. % katılım ödenmez. Sadece SGK’lı kurumlarda 15TL SGK katılımı ödemeniz yeterli.
  • Rutin test ve tetkiklerde ise, SGK’nın karşıladığı tüm tetkikler limitsiz olarak poliçeye eklenmiştir.
  • Doğumda; Tek kişilik özel oda, gecelik 1 refakatçi gideri, Op. Dr. ücreti, hastane yatış giderleriniz ve doğum eylemi poliçe kapsamındadır. TL/ Limitsizdir.
  • SGK Anlaşmalı özel hastanelerde bebeğinizin doğum sırasındaki ilk işlemleri (Aşı, topuk kanı, yenidoğan çocuk doktoru doğumda muayenesi gibi) ücretsiz hizmetlerdir.
  • Yeni doğan yoğun bakım gerektiren durumlarda sosyal güvenlik kurumunun tüm harcamaları %100 karşılamasıyla, size ödenecek ek bir ücret çıkmaz.

İki Can Hamilelik Sigortası Devlet Desteği

Sağlık sigortalarında olduğu gibi, içinde doğum teminatı bulunan İki Can ‘da da vergi avantajı ile %15 ile %40 arasında değişen önemli oranlarda Devlet Desteğinden söz edilebilir.

Özel sektörde veya kamuda çalışmanıza bakılmaksızın. Tüm bordrolu çalışanlar ile iş yeri sahiplerinin sağlık sigortaları vergi avantajından yararlanması mümkündür. Yapmanız gereken; Sağlık sigortanızı yaptırdıktan sonra tahsilat makbuzu ve poliçe örneğinizi maaş birimi yada muhasebecinize ibraz etmektir. 12 aylık olarak tanzim edilen sağlık sigortanız ile, 12 ay boyunca devlet desteğinden yararlanabilirsiniz.

Gelir vergisi oranınıza göre değişen bu önemli fayda Sadece Sağlık Sigortaları ile sağlanır. Bir sağlık kurumuna, hastaneye direkt ödediğiniz, muayene ücreti, tahlil ücreti veya benzer bir harcama vergi avantajına konu edilemeyeceği için;

İki Can Hamilelik Sigortası yaptırmanızı bir kez daha öneriyoruz.

Tercih ettiğiniz hastane için hemen fiyat alabilir. Daha önce özel bir hastaneden almış olabileceğiniz fiyatlarla kolaylıkla karşılaştırabilirsiniz. Detayları ise;Sağlık yetkililerimizle konuşabilirsiniz. (0850) 346 11 30 

Doğumdan Sonra Bebeğinize Ömür Boyu Yenileme Garantisi

Demir Sağlık ve Hayat Aş, İkican Hamilelik ve Doğum Sigortası ile doğum yapan anne adaylarımızın mutluluğunu paylaşmak;  “işini aşkla yapmak” kelimesinin tam karşılığıdır. Sağlık sigortacılığının hassasiyetinin ve yaşayan, canlı bir sigorta poliçesi olduğunu ve arabanızda hasar anına kadar kullanmadan, eskitmeden sakladığınız bir kasko poliçesinden çok farklı olduğunu biliyoruz.

Her ay doktora gittiğinizi ve bu sürecin kontrolünün elde sıkı tutulmasının size verdiği huzur ve güveni…  Anne adaylarımızın şirketimiz SİGORTA PARTNER ve Özel Hastane deneyimine sahip , sağlık geçmişi olan ekibimiz hakkındaki yorum ve değerlendirmeleri ile  gözlemliyoruz. Bu değerlendirmelere göz atmak isterseniz hemen tıklayın. 

İkican ile doğum yapan anne adaylarımızdan, sağlık sigortasının sağladığı fayda ve avantajlara ilişkin aldığımız geri dönüşlerle, sağlık sigortasını önemsemeye başladıklarını anlıyoruz.

Doğum yapan ailelerimizin bebekleri için hemen doğumdan sonra yaptığımız Demir Sağlık ve Hayat Aş bebek sağlık sigortalarında ise… Yetişkin bir bireyin üç tam yıl sigortalı kaldıktan sonra değerlendirme ile alabildiği Ömür Boyu yenileme Garantisini, bebeklere doğar doğmaz bu süreyi beklemeden sağlıyoruz.

Hemen bebek sağlık sigortası ve YENİLEME GARANTİSİ hakkında detaylı bilgi alın.

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Soru Sor
Whatsapp
İki Can Hamilelik Sigortası Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by