Serdivan Medar Hastanesi Sakarya Doğum Paketi

Serdivan Medar Hastanesi (Sakarya ) Hamilelik ve Gebe Takibi

Serdivan Medar Hastanesi Sakarya ‘da Tamamlayıcı sağlık sigortası + doğum paketi ile; ek ücret ödemeden muayene olun. Tahlillerinizi yaptırın. Yatış ameliyatlar ve doğumda fark ücret ödemeksiniz. Yararlanın. TSS Bilgi için  (0850) 346 1130

Serdivan Medar Hastanesi Doğum Paketi

Serdivan’da 14 bin metrekare alan üzerine kurulmuş Medar Hastanelerinin Gebze ve Gölcük Medar’ dan sonraki 3. sağlık kompleksidir. Serdivan Medar Hastanesi “Anne Sütü Mucizedir.” sloganıyla anne sütünü tüm annelere tavsiye ediyor.

Serdivan Medar Hastanesi’nde Doğum Paketi Var mı?

Serdivan Medar Hastanesi ‘nde geçerli Doğum Paketlerimizden,  tamamlayıcı sağlık sigortası avantajları ile faydalanabilirsiniz.

Doğum sağlık sigorta ile hamilelik masraflarınızı en uygun fiyatlarla karşılarsınız. SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) kapsamındaki bütün test ve tetkikleriniz adet sayı sınırı olmaksızın sağlık sigortası doğum teminatı içerisindedir.

Tek kişilik özel oda ve refakatçi giderleri, doğumda gerekli hallerde 2 geceye kadar hastanede  yatışınız, normal / sezaryen doğum ve standart anestezi giderleri sağlık sigortasının teminatları kapsamındadır.

Bebeğinizin doğumdan sonraki ilk pediatri muayenesi, topuk kanı ve koruyucu aşıları  SGK tarafından karşılanır ve  bu hizmetler için ayrıca ek ücret ödemezsiniz.

Doğum Sağlık Sigortası (Doğum Paketi) İçerisinde Neler Var?

Hamileyken de satın alabildiğiniz doğum sağlık sigortası paketimizi  Serdivan Medar Hastanesi Sakarya’ da olduğu gibi tüm anlaşmalı özel hastanelerde kullanabilirsiniz. Aynı network  (Anlaşmalı hastaneler) içerisinden,  dilerseniz doktor ve hastane değişikliği yapabilirsiniz.

Hamile olduğunuzu öğrenmeniz ile başlayan bu süreç, bebeğinizi kucağınıza alacağınız güne kadar devam eder. Hamileliğinizin ilk haftalarında sağlık sigortası sahibi olabileceğiniz gibi sadece doğum için de doğum sağlık sigortası satın alabilirsiniz.

Sadece Doğum Paketi Nedir, Neleri Kapsar?

Sadece Doğum Paketi ile hamileliğinizin başında sağlık sigortası hakkında bilgi almamış ve muayene ve tahlillerini kendisi karşılamış  anne adaylarımızın için; Sadece doğum eyleminde  kullanabilecekleri bir sağlık sigortası öneriyoruz.

Sadece Doğum Sigortası ile;

  • Normal / Sezaryen doğumunuz poliçenizce karşılanırken anestezi giderinizin de poliçenize dahil olur.
  • Seçtiğiniz hastanenin SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu)  anlaşmalı hekimleri arasında tercih yapabilir, doktorunuzun uzmanlık derecesi için ek ücret ödemezsiniz.
  • Doğumunuzda gerekmesi durumunda 2 geceye kadar hastanede yatışınız mümkündür.
  • Refakatçiniz için ek ücret ödemezsiniz.
  • Bebeğinizin doğumdan sonraki ilk muayenesi, topuk kanı, koruyucu aşısı gibi rutin işlemleri, SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) kapsamındadır. Ek ücrete tabi değildir.
  • Satın aldığınız sağlık sigortasının amacı,  sadece doğum eylemini kaşrılamak olsa da… Bir Sağlık Sigortası olduğu için;  Vergi avantajından faydalanırsınız ve sağlık sigortası için yapılan ödemenin  %15 ila %40 arasındaki önemli kısmını, geri  alabilirsiniz. Bilgi Alın.

Dilerseniz doğum yapacağınız gün, hatta doğuma saatler kala dahi bu ürünü satın alabilir, sağlık sigortasının avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Satın alırken tercih ettiğiniz network (anlaşmalı hastane ağı)  içinde, istediğiniz  özel hastaneyi tercih edebilir. Doktorunuzu kendiniz seçersiniz.

Doğum Sağlık Sigortası (Doğum Paketinde) Devlet Desteği (Vergi Avantajı)

Sağlık Sigortalarının önemli avantajlarından biri de, Devlet Desteği ( Vergi Avantajı) dır.  Kamu yada özel sektörde, bordrolu çalışanlar, eş ve çocukları ile iş yeri sahibi olan gelir vergisi mükellefleri; Devlet Desteğinden yararlanabilir.

Poliçe toplam priminizin gelir verginize göre %15 ila %40 ‘ arasındaki tutarı vergi avantajı olarak maaşınıza ek olarak, geri alabilirsiniz.

Vergi avantajından yararlanmak için; Poliçenizi işyerinizde muhasebe birimine vererek, bu destekten hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Serdivan Medar Hastanesinde Doğum İçin; Demir Hayat İki Can Doğum Sigortası Paketi

İki Can Doğum Sigortası Paketi , hamileliğinizin başladığını öğrendiğiniz tarihten sonra yapılabilen, hamile bir anne adayının hastanelerdeki tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere planlanan, bir sağlık sigortasıdır.

2017 yılında şirketimiz Sigorta Partner AŞ. ile Demir Sağlık ve Hayat Sigorta Aş. arasındaki işbirliği ile hayata geçirilmiştir. Bu sağlık sigortası sayesinde Hamilelik döneminizde gerekli olacak rutin test ve tetkiklerinizi başka herhangi bir ek ücret ödemeden, muayenelerde sadece 15 TL katılım payı ödeyerek yaptırabilirsiniz.

Serdivan Medar Hastanesi, Demir Hayat İki Can Doğum Sigortası için,  Sakarya’daki anlaşmalı hastanelerindendir. Dilerseniz Demir Hayat İki Can Doğum Sigortanız ile aynı network (anlaşmalı hastane ağı) içerisindeki , diğer kurumlar arasında hastane ve doktor değişikliği yapabilirsiniz.

Çocuk Sağlık Sigortası

Doğum yaptıktan kısa bir süre sonra bebeğiniz için çocuk sağlık sigortası  yaptırmanız çok büyük avantajdır.

Anlaşmalı özel hastanelerde  15 TL katılım payı dışında,  muayenelerde ek ücret ödemeden bebeğinizin kontrollerini yaptırabilirsiniz.

Tamamlayıcı sağlık sigortası  ile ayakta tedavilerde yıl içinde, 8 ila 10 muayene hakkınız yanında,  yatarak tedavilerde herhangi bir üst limit bulunmaz.

Bebeğinizin özellikle ilk yılı tamamlanana kadar, sıklıkla hastaneye gidecek ve aylık rutin kontrollerinizi ve aşılarınızı yaptırıyor olacaksınız. Oldukça maliyetli olan bu kontroller için çocuk sağlık sigortası fiyat ve avantajından yararlanın. Kapsamı hakkında,  ayrıntılı bilgi almak için; Sağlık ekibimize hemen ulaşın. (0850) 346 1130

Soru Sor
Whatsapp
Serdivan Medar Hastanesi Sakarya Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by