Ray Sigorta Tamamlayıcı Sağlık

Ray Sigorta Tamamlayıcı Sağlık ile kendinize ve ailenize sağlık sigortası yaptırın. %10'a varan aile indirimden faydalanın. Detaylı bilgi için Hemen Bizi Arayın. 0(850) 346 1130

Ray Sigorta Tamamlayıcı Sağlık

Ray Sigorta Tamamlayıcı Sağlık ile anlaşmalı özel hastanelerde ekonomik rakamlara sağlık hizmeti alırsınız. Özellikle pandemi dönemi ile sağlık sigortası sahibi olmanın ne kadar önemli olduğunu anladığımız bu günlerde, kendiniz eşiniz, çocuklarınız ve diğer aile bireyleri için Ray Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırabilirsiniz.(Ray Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Özel hastanelerde sadece 15 TL ödeyerek, muayene olabilir, muayene hakkı içinde yapılan test ve tahliller için ek ücret ödemesi yapmazsınız. Yatarak tedavi teminatı veya yatarak tedavi teminatı+ayakta tedavi teminatı olarak satın alınabilen Ray Sigorta Tamamlayıcı Sağlık, isteğe bağlı olarak doğum teminatı eklenerek de kullanılabilmektedir.

Geniş anlaşmalı özel hastane ağı ve ücretsiz diş sağlığı ve check-up hizmeti ile sigortalılarına artı hizmet sunan Ray Sigorta Tamamlayıcı Sağlık, hastanedeki hızlı provizyon süreci ile de dikkat çekiyor. (Ray Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Ray Sigorta Tamamlayıcı Sağlık’da Doğum Teminatı

 • Ray Sigorta Tamamlayıcı Sağlık‘da doğum teminatı poliçeye eklenebilmektedir.
 • Doğum teminatı poliçenin başladığı tarihten itibaren sigortaya eklenebiliyorken, ara dönemde doğum teminatı poliçeye eklenememektedir. (Aile Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)
 • Doğum ve hamilelikle ilgili sağlık giderleri ilk 6 ay Ray Sigorta Tamamlayıcı Sağlık teminatları dışındadır.
 • Sigortalının bu teminata hak kazanması için ilk yıl doğum teminatlı bir sağlık sigortası satın alması ve doğum eyleminin ilk poliçe yılında gerçekleşmemesi ve yenileme döneminde doğum teminatı içeren bir sağlık sigrtası almaya devam etmesi gerekmektedir. (Ray Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)
 • Ray Sigorta Tamamlayıcı Sağlık’da 6 ay içerisinde hamileliğin rutin kontrolleri, doğum giderleri ile her türlü kürtaj poliçe teminatları dışındadır.
 • Ray Sigorta Tamamlayıcı Sağlık’da doğum teminatı ,yatarak ve yatarak+ayakta tedavi teminatına sahip olan sigortalılar için eklenebilmektedir. (Aile Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)
 • Doğum teminatı kapsamı içine giren bütün sağlık giderleri Ray Sigorta Tamamlayıcı Sağlık’da doğum teminatının alındığı ilk 6 ay kapsam dışıdır. (Ray Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ne İşe Yarar?

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile;

 • Muayenelerde yalnızca 15 TL katılım payı ödersiniz.
 • Kadın doğum doktorunuzun isteyeceği SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) karşılıklı test ve tahliller sağlık sigortası ile karşılanır.
 • Yatarak tedavi teminatı ile ameliyat, oda, refakatçi giderleri sağlık sigortası ile %100 karşılanır. (Aile Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)
 • Yalnızca Kadın Doğum Bölümünde değil, gerekli olması durumunda diğer bölümlerde de muayene haklarınızı kullanırsınız.
 • Doktorunuzun unvanı dolayısı ile ek ücret ödemesi yapmazsınız. (Ray Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)
 • Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile ödediğiniz poliçe tutarının, gelirinize oranla %15 ile %40’ı arasındaki tutarı, devlet desteği ile vergi avantajı olarak geri almış olursunuz. (Aile Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Hamile kalmadan önce yapılan sağlık sigortaları, olası riskli gebelik profilinize önlem olarak rahatlıkla tercih edilebilir. Bekleme süreli ve bekleme süresiz tamamlayıcı sağlık sigortası modelleri için uzman sağlık ekibimiz ile görüşün. 0(850) 346 1130

Ray Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Ray Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile ayakta tedavilerde yılda 10 muayeneye kadar hakkınız olurken, yatarak tedavilerinizde ek ücret ödemeniz gerekmez. Anlaşmalı özel hastanelerde kullanabildiğiniz sağlık sigortası ile hekiminizi kendiniz seçersiniz. (Ray Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) kapsamındaki test ve tahliller için ek ücret ödemezken, devlet desteği ile vergi avantajı sağlarsınız ve poliçe tutarınızın ortalama %20 lik kısmı için ekonomi sağlarsınız. Siz de anlaşmalı olduğumuz 20’den fazla şirketten size en uygun olan sağlık sigortasına sahip olmak için Hemen Bizi Arayın. 0(850) 346 1130 

Aile Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Ray Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tercih ettiğinizde SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu)  ile anlaşması olan özel hastanelerden hizmet alabilirsiniz. Seçtiğiniz özel hastanenin SGK anlaşmalı pediatri doktorundan randevu alabilir, test ve tetkikleriniz için artı bir ücret ödemeden sadece 15 TL katılım payı ile karşılayabilirsiniz. Bu oldukça ekonomiktir.Çocuk sağlık sigortası satın almadan birkaç hastane ziyaretinizde ödeyeceğiniz tutara 1 yıl içinde kullanabileceğiniz 10 doktor muayenesine kadar faydalanmış olursunuz. (Aile Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Aile indiriminin de olduğu Ray Sigorta Tamamlayıcı Sağlık’ta aile üyelerinizi de poliçe kapsamına alarak daha avantajlı primlerle sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz. %10 a varan aile indiriminden faydalanmak, eşiniz, çocuklarınız ve siz aile tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi ilmak için Hemen Bizi Arayın. 0(850) 346 1130 (Ray Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Soru Sor
Whatsapp
Ray Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by