Prof. Dr. Mehmet Serdar OĞUZ – Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı

Prof. Dr. Mehmet Serdar OĞUZ, Gaziosmanpaşa'daki özel muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Mehmet Serdar OĞUZ Kimdir?

Prof. Dr. Mehmet Serdar OĞUZ, 1982’de Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı lisans hayatını yine aynı üniversitede 1988 senesinde başarıyla tamamlamış ve Tıp Doktoru unvanını kazanmıştır. 1995 yılında Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Hastanesi’nde ihtisasını tamamlayarak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmayı hak kazanmıştır. Ardından 2011 senesine kadar aynı hastanede, Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Hastanesi’nde çalışmalarına devam etmiştir. Bu süreç içinde gerek ulusal gerekse uluslararası birçok kongre, konferans ve seminerde konuşmacı olmuştur. Şu an ise mesleki çalışmalarına Medicana International Ankara Hastanesi’nde ve kendine ait olan özel muayenehanesinde devam etmektedir.

Mesleki deneyimleri;

 • Jinekolojik-Onkoloji Servisinde Şef Muavini (2010-2011)
 • Endoskopik Cerrahi, Infertilite ve Yüksek Riskli Gebelikler Servislerinde Şef Muavini (2009-2010)
 • Jinekoloji Servisinde önce Baş Asistan sonra Şef Muavini (2007-2009)
 • Jinekolojik-Onkoloji servisi-Başasistan (1998-2007)
 • Zekai Tahir Burak Kadın Doğum Hastanesi’nin Yüksek Riskli Gebelikler Servisinin-Başasistan (1993-1998)

Prof. Dr. Mehmet Serdar OĞUZ’un tıbbi ilgi alanları ise aşağıdaki gibidir;

 • Gebelik Takibi
 • Doğum Jinekolojik Operasyonlar
 • Onkolojik Operasyonlar
 • Histeroskopi ve Laparoskopi
 • Robotik Cerrahi
 • İnfertilite

Prof. Dr. Mehmet Serdar OĞUZ Ankara’nın en ünlü Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı doktorlarındandır. Kendisi aynı zamanda Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’nün de ünlü olduğu Medicana International Ankara Hastanesi’nde çalışmaktadır.

Özel Sağlık Sigortası yaptırmanız durumunda Prof. Dr. Mehmet Serdar OĞUZ’da muayene olabilirsiniz. Hekimin SGK anlaşması bulunmamaktadır.

Prof. Dr. Mehmet Serdar Oğuz ile Gebelik Planlama

Gebelik süreci henüz başlamayan ancak yakın zamanda gebelik planlayan anne adayları kendilerine en uygun sağlık sigortasını öğrenmek için (0850) 346 1130 ‘u arayarak sağlık  ekibimizle görüşüp detaylı bilgi alabilirler.

Daha önce de belirttiğimiz üzere Ankara’nın en ünlü Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlarından biri olan Prof. Dr. Mehmet Serdar Oğuz’u tercih eden sigortalı annelerimiz kendisinden birçok konuda memnun bir şekilde ayrılıyorlar. Gebelik planlamalarında, kısırlık tedavisi ve kadın hastalıkları alanlarındaki uzmanlığıyla en çok tercih edilen doktorlar arasında Prof. Dr. Mehmet Serdar Oğuz’un adı geçmektedir.

Gebeliğinizin başlamasından önce oldukça ekonomik fiyatlarla ve vade farkı olmadan, taksitle ödeme seçeneği ile , bekleme süreli doğum teminatlı sağlık sigortası paketlerinden yararlanabilirsiniz

SGK Anlaşmalı Kurum ve Hekimlerde Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ve diğer sigorta poliçelerinden yararlanmak ve size ve ailenize en uygun sigorta şeklini öğrenmek için (0850) 346 1130 ‘dan sağlık ekibimizi aramanızı ve vakit kaybetmeden  görüşmenizi öneririz.

Gebeliğim Başlamadan Doğum Paketi Satın Alabilir Miyim?

Sigortalılarımızdan en sık aldığımız sorulardan biridir. ( bu soru )  Cevabımız ise, evet satın alabilirsiniz.

Hamile kalmadan kısa bir süre önce, satın alabileceğiniz sağlık sigortaları oldukça geniş kapsamlı olmasının yani sıra, fiyat olarak, oldukça avantajlıdır. Hamile olmadan satın alacağınız doğum teminatlı sağlık sigortası planları ile gebelik süresince yaptıracağınız rutin muayeneler, gebelik dönemi rutin test, tahlil ve tetkikleri, gerektiğinde hastane yatışınız, doğumunuz ve doğumunuz ile ilgili olan sağlık harcamalarınız sağlık sigortası ile karşılanmaktadır. Gebeliğiniz henüz başlamadıysa ve size uygun bir sağlık sigortası paketi hakkında bilgi almak istiyorsanız (0850) 346 1130 yada (0312) 911 11 39 ‘u arayarak sağlık ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Gebelik Başladığında Yaptırılabilen Doğum Paketleri Nelerdir?

Birçok anne adayı sigorta ve doğum paketi araştırmalarına gebe olduklarını öğrendikten sonra başlarlar. Bu açıdan kendinizi yalnız veya gecikmiş hissetmemelisiniz çünkü geç kalmış sayılmazsınız, doğumuna saatler kala bile yaptırabileceğiniz doğum sigorta paketleri mevcuttur.

Hamileliğiniz henüz başında bir sağlık sigortası sahibi olarak, rutin gebelik kontrollerinizi, test ve tahlillerinizi sağlık sigortanız ile karşılarken, doğumunuza günler kala sadece doğum paketi satın alarak,  doğumunuzu anlaşmalı özel hastanelerde; Oda ve Refakatçi giderleri, diğer hastane yatış giderlerini karşılayacak bir sağlık ürünü sahibi olabilirsiniz.  Hamilelik ve doğum içerikli sağlık sigortası ürünlerimiz için uzman sağlık ekibimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Her sene sigorta şirketimize başvuran ortalama 20.000 anne adayı, gebelikleri başladıktan sonra ekibimiz ulaşıyorlar. Kısacası gebeliğiniz başlamışsa ve hala sigortalı değilseniz endişelenmenize gerek yok, (0850) 346 1130’u  arayarak sağlık ekibimizle görüşüp sizlere en uygun içeriğe sahip olan ,  sağlık sigortası planlarımız ve ödeme seçeneklerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Soru Sor
Whatsapp
Prof. Dr. Mehmet Serdar OĞUZ – Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by