Ankara Doğum Paketleri

Ankara Doğum Paketleri

Ankara Doğum Paketleri

Ankara Doğum Paketleri hamilelik planlayan ailelerimiz ve hamilelik süreci başlamış anne adaylarımız için; Anlaşmalı çok sayıda özel hastane ve özel muayenehane alternatifiyle sunulmaktadır. Hamilelik süreci için muayenelerden, tahlilleriniz ve doğuma kadar geçen sürede, beklentilerinizi karşılayan planları bulmanız oldukça kolay olacak.

Hemen Ankara Sağlık Ekibimizle iletişime geçebilir… Sizi aramamız için talebinizi bize gönderebilirsiniz.

Hamilelik Öncesi Ankara Doğum Paketleri

Hamilelik planlayan ailelerimizin, doğum harcamalarını karşılayacak bir sağlık sigortası yaptırmak ve beklentilerini karşılayacak özel bir hastane tercihi için sadece biraz planlı hareket etmesi gerekiyor. Geçmiş yıllarda hamilelik süreci başlamadan 12 ay önce, doğum teminatlı bir sağlık sigortası almanız gerekiyorken…

Bugün, tercihinize göre 5,5 -6 ay gibi bekleme süreleri yada hamilelik süreci başlamadan yaklaşık 1 ay (1regl dönemi) öncesinde doğum teminatlı bir sağlık sigortası almanız çok avantajlıdır.

“Hamile Kaldıktan Sonra Doğum Paketi Alırım” Demek Sizce Daha Garantili Bir Seçenek mi?  (Yanılıyorsunuz, sebebi ise, aşağıda…)

Hamilelik süreciniz başladıktan sonra, satın alacağınız doğum paketleri yada hastanelerin fiyatlara bakarsak… Ankara’da 2021 yılı için (1) 5.500-7.000 TL aralığında ; (2) 7.500-9.500TL aralığında  (3) 10.000-12.000TL aralığında ve (4) 12.500-15.000TL) aralığında olmak üzere farklı fiyatlardan haberdarsınızdır.

Ankara Doğum Paketleri için; Hamilelikten kısa bir süre önce bebek planınız ile bizi arayarak bir doğum paketi alırsanız 10-12 bin TL’ye kadar fiyat alabileceğiniz özel hastanelerde geçerli doğum sigortası neredeyse 4.500TL’dir. Ayrıca ek olarak alacağınız %20 Devlet Desteği’ni de dikkate alırsanız. Maliyetiniz tekrar  %20 oranında azalacak. BİLGİ ALIN.

Hamileyken Ankara Doğum Paketleri

Hamilelik haberinizi aldıysanız…  Şimdiden gözünüz aydın. Kaygılanmayın, her ay bize ulaşan anne adaylarımızın büyük bir kısmı, hamilelik haberini aldıktan sonra böyle bir araştırmaya başladığı için; Hamileyken Ankara Doğum Paketleri’ni oldukça tercih edilen paket içerikleriyle sunuyoruz.

Fakat unutmayın ki; Hamilelik süreci henüz başlamadan tavsiyelerimize kulak veren ailelerimiz arasında olsaydınız.. Bugün özel hastane fiyatlarına göre, oldukça uygun rakamlardan bahsedecek olsakta.. Biraz planlı olmak size neredeyse %45-50 oranında daha ekonomik fiyat ve daha çok seçenek sağlıyor olacaktı…

Tekrar gözünüz aydın. Dilerseniz hastane, doktor tercihleriz ve beklentilerinizi konuşmak için sağlık ekibimizle tanışmanızı sağlayabilirim.. BİLGİ ALIN.

Ankara Doğum PaketleriÖzel Hastane Ankara Doğum Paketleri

Ankara Doğum Paketleri , çok sayıda anne adayımızın beklentisine karşılık verecek sayıda özel hastane sunar. Tercihinize göre; Evinize yakın olan, genellikle sağlık hizmeti için kullandığınız, isimi çok duyduğunuz.. Ama belki de daha önce hiç gitmediğiniz, bir arkadaşınızın, akrabanızın doğum yaptığı bir hastane…

Bu hastanelerin SGK anlaşmalı olup olmaması da, sizin için önemli bir maliyet kalemidir. Bu nedenle… Seçme özgürlüğünüzü her zaman elinizde tutmanız için ilk önerimiz, hamilelik süreci başlamadan hemen öncesinde bize ulaşmanız ve bu planlamayı yapmanız. Çünkü çok fazla hastane seçeneğini, çok daha ekonomik bir fiyata alabilirsiniz.

Hamilelik süreci başladıktan sonra ise, ilk önerilerim arasında, sizin devlet desteğinden yararlanmanızı sağlayabileceğimiz, muayeneler, tahliller ve doğumun da, paket kapsamında olduğu doğum sağlık sigortası çözümleri olabilir. Bu konuda önce sizi dinleyip, beklenti ve ihtiyaçlarınıza göre birkaç hastane önermek en doğrusu.. (0312) 911 11 39 ‘dan sağlık ekibimize telefonla ulaşabilir yada bize iletişim bilgilerinizi göndererek sizi aramamızı sağlayabilirsiniz.

Özel Muayenehane Ankara Doğum Paketleri

Daha önce özel hastanelerde görev yapmış birçok kadın hastalıkları ve doğum uzmanımız, (2020 yılında pandeminin de etkisi olduğu fikrindeyim.) özel muayenehanesini açarak hastalarını özel muayenehanesinde kabul etmeye başladı.

Bu bir anlamda aslında iyi bir gelişme. Belki özel bir hastanede yararlanabileceğiniz doğum paketlerimiz kadar ekonomik bir alternatiftir diyemiyor olsakta.. Paketlerin içerikleriyle size sunduklarımıza baktığınızda.. Aslında limitsiz muayeneler, tüm rutin gebelik tetkikleri, normal & sezaryen doğum, epidural anestezi gibi paket hizmetler. Size hamilelik sürecinde, daha fazla para harcatmıyor olacaktır.

Özel bir muayenehanede takip edildikten sonra, doktorlarımızın doğumunuzu yapacağı anlaşmalı özel hastaneler arasından size seçenek sunması da, oldukça büyük bir konfordur. Bugün Ankara’da Liv Hospital, Medicana, Medical Park, KORU Hastaneleri, Bayındır, Memorial, Tobb Etü, HRS, Akay Hastanesi gibi çok sayıda hastane, özel muayenehane hekimlerinin doğumlarını kendi hastanelerinde yapabilmesini sağlar.

Özel Muayenehanede takip edildikten sonra, istediğiniz özel bir hastanede doğum yapmak için de… Sizinle konuşacağımız, uzun sohbetler edeceğimiz bilgiler var. Sağlık ekibimize (0312) 911 11 39 ‘dan sağlık ekibimize telefonla ulaşabilir yada bize iletişim bilgilerinizi göndererek sizi aramamızı sağlayabilirsiniz.  Sağlıkla  kalın.

Hamilelik döneminizde , özellikle Pandemi sürecinde; Özel Muayenehane Hekimleri ile takip edilmek isterseniz. Hemen detaylı bilgi alın.

Soru Sor
Whatsapp
Ankara Doğum Paketleri Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by