12 Hafta Hamilelik

12 Hafta Hamilelik Haftanızda Henüz Doğum Sağlık Sigortası yaptırmadıysanız, geç kalmayın.

12 Hafta Hamilelik Haftanıza Geldiyseniz ve Henüz Bir Doğum Sağlık Sigortası Almadıysanız…

Hamilelik haberi alan anne adaylarımızın doktor ve iyi bir kadın doğum doktoru arayış süreci de beraberinde başlamışken; Özel hastanelerin doğum fiyatları, doğuma kadar her ay muayeneler ve rutin testlerinizin, önceki yıllara göre artık oldukça maliyetli olduğunu ilk haftalardaki muayenelerinizde fark etmiş olmalısınız.

Hamilelik sürecinizin başlamış olması sizi telaşlandırmasın; Henüz doğum teminatlı bir sağlık sigortasına sahip değilseniz, özel bir hastanede takibe devam etme kararı verdiyseniz; Hamileyken Doğum Sağlık Sigortaları tam size göre.

Yaklaşık 12 Hafta Hamilelik sürecinize de geldiğinize göre; Daha fazla geç kalmadan ve ertelemeden doğum sağlık sigortanız için karar verme zamanıdır. Sizin için avantajlı bir teklif sunabilmemiz için; Sağlık ekibimizle iletişime geçin.  (12 Hafta Hamilelik)

 

Doğum Paketi
YORUMLAR

Özel Hastaneler için Doğum Sigortası Paketi Avantajları Nelerdir? 

  • Hamilelik öncesi Doğum Sigortası ve
  • Hamileyken Doğum Sigortası olmak üzere iki farklı dönemde doğum için özel sağlık sigortası yaptırabilirsiniz.

Hamilelik sürecinizde muayeneler, tahliller ve doğum eyleminizi anlaşmalı özel hastanelerde karşılayacak bir sağlık sigortasını bugün de alabilirsiniz.  Sizin yada eşinizin (maaş) gelir vergisi diliminize göre %15 ile %40 arasında değişen Vergi Avantajı oranlarında Devlet Desteğinden yararlanarak Özel Hastanelerde fark ödemeden doğum sağlık sigortasından yararlanırsınız ve doğum harcamalarınızı oldukça  ekonomik hale getirirsiniz.

Taksit seçenekleri ile 9 taksite kadar, kolaylıkla ödeme yapabilirsiniz.   (12 Hafta Hamilelik)

Doğum sağlık sigortalarımız, hamileyken de yapılabiliyor olsa da; Çevrenizde yakın zamanda hamilelik planı olan arkadaşlarınıza; Hamilelik süreci başlamadan hemen önce doğum sağlık sigortası yaptırmalarını önerebiliriniz…

Hamilelikten hemen önce yaptığımız ve bekleme süresi olmayan Doğum Sağlık Sigortası Paketleri;

  • Muayeneler, tahliller ve doğumu karşılarken..
  • Çok daha geniş bir anlaşmalı hastane ağı,
  • Çok daha ekonomik sağlık sigortası primleri sunarken…
  • Hamilelikte beklenmeyen hastane yatışlarını da karşılar.

Bunun için arkadalarınıza hamilelik süreci başlamadan kısa süre önce (1 ay kadar) doğum sağlık sigortası almalarını önerebilirsiniz. Hamileyken henüz doğum sağlık sigortanızı almamış, hastane ve kadın doğum doktorunuza karar vermediyseniz.. 12.haftadan sonra devam eden muayene ve tahlilleriniz için özel hastanelere para ödemeyin. Doğum Sağlık Sigortanızı Hemen Yaptırın.  (12 Hafta Hamilelik)

Soru Sor
Whatsapp
12 Hafta Hamilelik Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by