Sadece Doğum Paketi

İleri Haftalara Gelmiş Anne Adaylarımız İçin Sadece Doğum Paketi

Sadece Doğum Paketi

Sadece Doğum Paketi; İleri hamilelik haftalarına gelmiş anne adaylarımız için hazırlanmıştır. Takip sürecini büyük ölçüde geride bıraktıkları için;  Sadece Doğum Paketi kapsamından; Muayene ve tahliller çıkartılmıştır. Böylece, doğum yapmak istediğiniz özel hastanedeki doğum eyleminizi karşılayacak doğum sağlık sigortası paketinize,  çok daha avantajlı bir fiyatla sahip olabilirsiniz.

Muayeneler ve tahliller hariç olan sadece doğum paketi için hemen fiyat alın.

Sadece Doğum Paketi Avantajları

 • Hamilelik sürecinin başında tanışma fırsatımız olmayan anne adaylarımız ileri hamilelik haftalarına geldiğinde, artık çok sayıda muayene hakkına ve tahlil -tetkik paketine ihtiyaç duymuyor olacak. Bu nedenle Sadece Doğum Paketi…. Sadece doğum için hastane yatışınızla birlikte, doğum eyleminizi karşılar.
 • Aynı fiyat ve koşullarla hamileyken satın alabilseniz de, size sunduğumuz geniş anlaşmalı hastane ağımızdaki hastaneler ve kadrolu SGK’lı kadın doğum uzmanlarından istediğiniz hekime gidebilir. İstediğinizde doktor ve hastanenizi değiştirebilirsiniz.
 • Özel hastanelerin size sunacağı doğum fiyatlarıyla kıyaslandığında… Doğum için sağlık sigortası paketi alarak, daha uygun fiyatlarla doğumunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
 • Son haftalarda, hatta doğum için son birkaç günde, birkaç saatte dahi olsa; Sadece Doğum Paketinizi alıp aynı gün, online sistemimizde, anlaşmalı hastanelerimizde yararlanabilirsiniz.
 • Satın aldığınız doğum paketi bir sağlık sigortası olduğu için, Siz yada eşinizin yararlanabileceği bir vergi avantajı ile %15 ile %40 arasında değişen oranlardaki devlet desteğinden ayrıca yararlanırsınız… Bu hastane fiyatları karşısında neredeyse %40-45 oranında daha avantajlı bir fiyatı Siz’e sağlar.

Sadece Doğum Paketi Almak için hemen fiyat alın.

Pandemide Sadece Doğum Paketi

Mart ayı itibari ile ülkemizde yayılmaya başlayan COVID 19 virüsü sebebiyle, sadece doğum paketini çok kısa bir sürede projelendirerek anne adaylarımıza sunduk. Genellikle hamileliğin başında tanışmaya ve süreci birlikte takip etmeye alıştığımız anne adaylarımızla birlikte. Salgının ilk aylarından itibaren Kamu Hastaneleri ve Üniversite Hastanelerinde gebe takibi yapan anne adaylarımızın, devam ettikleri hastanelerin Pandemi Hastanesi ilan edilmesi sonrası, takibe devam edecekleri… Hatta doğuma haftalar kala yeni bir hastane, yeni bir doktor arama süreçlerinde, tüm ekibimizle ciddi bir efor harcadık.

Daha önce muayene, tahliller ve doğum’un dahil olduğu doğum sağlık sigortamızı, pandemi sonrasındaki ihtiyaçları düşünerek iş otağımız Demir Sağlık ve Hayat Aş ile yeniden revize ederek, çok daha uygun bir fiyatla Sadece Doğum Eylemi için yeniden sunduk.

Doğum yapmak istediğiniz özel hastane hakkında sorularınız, merak ettikleriniz ve sadece doğum paketi ile sağlık harcamalarınızın %100 karşılanacağı doğum sağlık sigortamız hakkında hemen fiyat alın.

Sadece Doğum Paketi Kapsamı

 • Hamileyken istediğiniz zaman alınabilir. Aynı gün online sistemle anlaşmalı hastanelerimizde kullanabilirsiniz.
 • Muayene ve tahliller planda yer almaz, sadece doğum eylemi dahildir. İleri haftadaki anne adaylarımıza önerilir. Gebeliğin başındaysanız.. Hamilelik sigortamızı inceleyin.
 • Anlaşmalı özel hastanelerimizde geçerlidir. Doktor ve hastanenizi siz seçersiniz
 • Doğum eyleminde, tek kişilik özel oda
 • Gecelik 1 Refakatçinin giderleri,
 • Normal & Sezaryen Doğum Eylemi
 • Op. Doktor ücreti (Hastanenin kadrolu hekimleri)
 • Hastane yatış ve ameliyathane giderleri
 • Normal doğumda epidural anestezi
 • Sezaryen doğumda genel yad spinal anestezi
 • Bebeğinizin doğumda ilk kontrolleri ve aşısı ücretsizdir.
 • Yenidoğan yoğun bakım giderleri %100 SGK tarafından karşılanır ve ücretsizdir.
 • Sağlık sigortası başladığı tarihten itibareni doğum sonrasındaki sürede de geçerli yatarak tedavili sağlık sigortası teminatı dahildir.

Aralık’tan İtibaren Hastanelerin Yeni Yılda, Doğum Fiyat Artışından Etkilenmeyin

Devam eden hamilelik sürecinizde henüz son haftalara gelmemiş olabilirsiniz; Bu durumda size hem sağlıklı bir doğum süreci hemde, oldukça ekonomik bir hatırlatma yapacağız!

 • Takibinizi, şu anda kamuda veya evinize yakın ekonomik bir hastanede yapıp, doğumu ise, aylar sonra iyi bir özel hastanede planlayabilirsiniz.
 • Doğumunuz, gelecek yılda olacak ise, bu yıl sonu fiyat artışından etkilenme ihtimaliniz olabilir?
 • Muayene ve tahliller  belki tamam. Ama; Doğum yapacağınız özel hastaneye karar vermemiş olabilirsiniz. (Zaman hızla geçiyor.. Plan yapmanız gerekiyor)
 • Covid ve Pandemi sürecinde, çok fazla hastane, doktor görmek istemiyor olabilirsiniz.. Ama yinede, bir süre sonra doğum yaklaştığında panik yapmadan şimdiden hastane ve doktor tercihinizi yapmak önemli…

İşte tam da, bunca belirsizlik arasında… Son haftanızda bir özel hastaneye gidip, “doğumu sizin hastanenize yapmak istiyorum” demek ve fiyat almaya çalışmak…

Yaz sezonunun ortasında bir anda Ankara’dan, İstanbul’dan evinizden çıktıktan sonra, Antalya’da bir otelin kapısına gidip “rezervasyonumuz da yok ama tatile geldik” demekle  neredeyse aynı şeydir. Son dakikada hastaneye ödeyeceğiniz doğum fiyatlarını duyunca.. Aynı parayı aylar önce, en  başından ödeyip…

Tüm süreci hastanede takip edebilecek fiyatları sadece doğuma ödeyeceğinizi göreceksiniz.

Elbette, sadece doğum için bir doğum sağlık sigortanız varsa, süreç sizin lehinizde olacak.

İleri Hamilelik Haftalarınızda Sadece Doğum Eyleminiz İçin Doğum Paketi Alın

Yukarıda, daha önce tecrübe ettiğimiz, bazen duyunca son dakika yaşanan çabalara üzüldüğümüz olayları siz de yaşamayın diye, neler yaşandığını paylaşmaya çalıştık.

Sebebi her ne olursa olsun.. Hamileliğinizde önemli bir süreyi geride bırakarak artık doğumu düşünmeye, planlamaya başladıysanız, Sadece Doğum Paketlerimiz, oldukça avantajlı fiyatlar ve geniş doğum teminatları sunarken..

Sizi beklenmeyen sürprizlere ve yıl başlarındaki fiyat artışlarına karşı korur. Üstelik kamu, özel sektör bordrolu çalışanları ve iş yeri sahiplerinin de faydalanabildiği, %15 ile %40 oranları arasında değişen bir devlet desteğinden yararlanmanızı sağlar.

Sağlık ekibimize 0850 346 11 30 yada 0312 911 11 39’dan telefonla ulaşabilir, İletişim Formu ile hemen bilgi talebinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Sağlıka kalın.

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Soru Sor
Whatsapp
Sadece Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by