A Life Hospital Pursaklar Doğum Fiyatı

A Life Hospital

A Life Hospital Pursaklar Doğum Fiyatları ve Doğum Paketi

A Life Hospital Etimesgut Hastanesi’nden sonra Kuzey Ankara’da Pursaklar İlçesinde yeni hastane yatırımını yaptı. SGK anlaşmalı olarak çok sayıda bölüm ve branşta hizmet veriyor.

A Life Hospital’de Geçerli Hamileyken Doğum Paketleri

Hamilelik süreci için araştırma yapan  anne adaylarımızın internette aradıkları  konuların başında doğum paketleri, doğum sigortaları geliyor. Doğum sigortası paketlerinin sunduğu avantajlı fiyatlar, hamilelikte de, sağlık sigortası özelinde sağlanan devlet desteği ve paketlerin içerikleri sebebiyle oldukça tercih ediliyor.

Doğum Sigortasını Ne Zaman Yaptırmalısınız?

Doğum Sigortası Paketlerini, yada sağlık sigortasına eklenebilen doğum teminatlarını acentesi olduğumuz çok sayıda sigorta şirketinin sağlık sigortaları ile size sunabiliyoruz. Burada önemli olan! Ne zaman hamilelik planladığınız yada hamilelik sürecinizin başlayıp başlamadığıdır.

Çünkü gebelik planlaması yapan ailelerimizin hamilelik öncesinde satın alabilecekleri doğum teminatlı sağlık sigortaları, çok daha geniş kapsamlı olması yanında oldukça ekonomiktir.

Hamileyken satın alabileceğiniz doğum paketlerimiz ise; Hamilelik süreci başladıktan sonra yapılabildiği için doğum harcamalarınızı karşılayacak ve size Devlet Desteği sağlayacaktır.  Hemen Detaylı Bilgi Alın

  • Bekleme süreli doğum paketleri
  • Bekleme süresi olmadan , hamilelikten hemen önce ve
  • Hamileyken yapılabilir.

Böylece muayenelerden tahlillere ve doğuma kadar; Sigorta şirketlerimizin anlaşmalı hastanelerinde olduğu gibi, A LIFE HOSPITAL’de de ek ücret ödemezsiniz. Hastane tercihinizi güvenle , rahatlıkla yapabilirsiniz.

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

Çocuk Sağlık Sigortası ile A Life Hospital’de Çocuk Bölümünde Muayene Sadece 15TL Tahliller Ücretsiz

Çocuk Sağlık Sigortası Fiyatları ve Kapsamı İçin Hemen Bilgi Alın

Özel hastanelerden sağlık hizmeti alırken, tamamlayıcı sağlık sigortası kullanmayı tercih eden sigortalılarımız; SGK anlaşmalı bölüm ve doktorlarda muayene için fark ücret ödemiyor. Muayene beraberinde doktorun isteyeceği SGK kapsamındaki tüm tahlil ve tetkikler de limitsiz ve %100 olarak karşılanır. Çocuklarınızın yıllık kontrollerinde, özellikle yeni doğan bebekler için çocuk tamamlayıcı sağlık sigortası öneriyoruz. Sağlık sigortaları geçmişten gelen, sigorta öncesine dayanan şikayet ve rahatsızlıkları karşılamayacağından; Erken dönemde çocuk sağlık sigortası yaptırmak ve düzenli olarak her yıl devam ettirmek kazanılmış haklarınızı korumak ve devam ettirmek için  çok önemlidir.

  • Çocuk Sağlık Sigortası anne ve baba ile birlikte yapılabileceği gibi;
  • Tek başına, sadece çocuklarınız için de, yapılabilir.
  • A Life Hospital’de geçerlidir. Ayrıca gerekli durumlarda diğer illerde de tüm anlaşmalı özel hastanelerden yararlanırsınız.
  • Muayenede, beraberinde istenen tahlil ve tetkiklerde fark ücret ödenmez. Sadece 15TL SGK katılımı ile muayene olursunuz.
  • Çocuklarınızın ayrıca gerekli hastane yatışları ve ameliyatları da %100 ve limitsiz olarak çocuk sağlık sigortası ile karşılanır.
  • Yıllık ekonomik çocuk sağlık sigortası primlerinizi peşin yada vade farksız taksitle kolaylıkla ödeyebilirsiniz.
  • Özel hastaneleri kullanmayı tercih edenler, kamu hastaneleri ve SGK üzerindeki sağlık harcamalarını azalttığı için Devletten %15 ile %40 arasındaki gelir verginiz oranında önemli bir Sağlık Sigortası Devlet Desteği alırsınız. Böylece poliçeniz çok daha uygun fiyatlara maal olur. Hemen Bilgi Alın
Soru Sor
Whatsapp
A Life Hospital Pursaklar Doğum Fiyatı Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by