Acıbadem Sigorta TSS Ankara

Acıbadem Sigorta Tss Ankara ile 0-55 yaş arasındaki bireyler tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olabiliyor. Hem de sadece 15 TL muayene ücreti ödeyerek. (0850) 346 1130 

Acıbadem Sigorta TSS Ankara

Acıbadem Sigorta Tss Ankara, sigortalılarımızın Ankara’da sıkça tercih ettiği sigorta şirketlerinden biridir. Acıbadem Sigorta Tss Ankara ile muayenelerinizi 15 TL ödeyerek yaptırabilirsiniz. SGK ile yararlanabileceğiniz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile;

  • Muayenelerde doktorunuzun yapılmasını isteyeceği testler, tetkikler ve tahliller sağlık sigortası ile karşılanır.
  • Yatarak tedavi teminatına ek olarak isteğe bağlı ayakta tedavi teminatı satın alabilirsiniz.
  • Yatarak tedavilerinizde poliçeniz oda refakatçi ve ameliyat giderleriniz karşılar.
  • Anlaşmalı hastanelerin SGK anlaşmalı bölümlerinde doktor tercihinde bulunabilir, dilerseniz değişiklikte bulunabilirsiniz.

Acıbadem Sigorta Tss Ankara ile devlet desteğinden yararlanarak uygun rakamlara sağlık sigortası sahibi olabilirsiniz. Devlet Desteği, %15 ile %40 arasında değişen oranlarda, geliri üzerinden vergi ödeyen herkesin faydalanabileceği bir avantajdır. Bu vergi avantajı ile kendiniz, çocuğunuz, eşiniz sigortalı olabilir. Sigortaların tercih edilmelerinin en büyük sebeplerinden biri de bu devlet desteğidir. (Acıbadem Sigorta Tss Ankara Anlaşmalı Hastaneler)

Devlet desteğinin yanı sıra yıllık primlerinizi taksitle de ödeyebilirsiniz. Sağlık sigortası sahibi olmak ve sigortalılarımız arasında yer almak için uzman sağlık ekibimi ile görüşün. (0850) 346 1130 

Acıbadem Sigorta TSS ve Özel Sağlık Sigortası Farkı Nedir?

Acıbadem Sigorta Tss ve Özel Sağlık Sigortası arasında tercih yaparken kararsız kaldıysanız aşağıdaki maddelere seçiminizi kolaylaştırabilir;

  1. Özel sağlık sigortası yaptırırken  sosyal güvenceniz olup olmadığı aranmaz, ancak tamamlayıcı sağlık sigortasında sosyal bir güvence  sahibi olmak gereklidir. Acıbadem Sigorta Tss SGK+ seçeneği ile özel anlaşmalı kurumları ile SGK’lı olma şartı olmaksızın sağlık hizmeti vermektedir.
  2. Özel sağlık sigortasında teminatlar dahilinde masraflarınızın bir kısmı karşılanırken, geri kalan kısmını sizin ödemeniz gerekebilir. Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında ise teminat kapsamında ve poliçe limitinde hiçbir ek ücret ödemeniz gerekmez.
  3. Özel sağlık sigortası teminatları genişletildiğinde yurt dışında da kullanılabilme şansı bulunmaktadır fakat tamamlayıcı sağlık sigortası sadece Türkiye’de kullanılabilir. Bu yüzden yurt dışı sağlık sigortası arıyorsanız özel sağlık sigortasını tercih etmeniz daha uygun bir tercih olacaktır. (Acıbadem Sigorta Tss Ankara Anlaşmalı Hastaneler)
  4. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası en uygun fiyata sahip sağlık sigortalarından biridir, Özel sağlık sigortası bu sigortaya göre daha yüksek fiyatlı kalmaktadır.

Özel sağlık sigortasında katılım payı ödemeniz gerekir. Örneğin, sağlık giderinizin %80’ini Acıbadem Sigorta özel sağlık sigortası tarafından karşılanırken %20’sini sizin ödemeniz gerekebilir. Acıbadem Sigorta Tss ise sağlık giderlerinizi anlaşmalı özel hastanelerde %100 karşılamaktadır, sadece 15 TL katılım payı ödemeniz yeterlidir.

Acıbadem Sigorta TSS Ankara Anlaşmalı Hastaneler

Ankara’da özel hastane ve kurumlarda, daha geniş kapsamlı ve rahat bir sağlık hizmeti almak isteyen kişiler sıklıkla Acıbadem Sigorta Tss Ankara’yı tercih etmektedir. Aynı zamanda tamamlayıcı sağlık sigortasının poliçe primlerinin, özel sağlık sigortasına göre ekonomik olması da Acıbadem Sigorta Tss Ankara‘yı  daha çok tercih etmeye neden olmaktadır. (Acıbadem Sigorta Tss Ankara Anlaşmalı Hastaneler)

Sigorta Partner AŞ. olarak 20’nin üzerinde anlaşmalı olduğumuz sağlık sigortası şirketi bulunmaktadır. Her sigorta şirketinin anlaşmalı olduğu hastane ve kurum farklılık göstermektedir. Tamamlayıcı sağlık sigortasında ana kriter SGK ile yapılan anlaşmadır. SGK’lı bireylerin, SGK ile anlaşmalı özel hastanelerde, SGK ile anlaşmalı hekimlerden sağlık hizmeti almasını sağlayan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, özel hastanelerde SGK farkını sigortalı adına hastaneye, kuruma ödemektedir. Sigortalı olarak siz, yalnızca ayakta tedavide 15 TL ödeyerek muayene olur, test ve tahlillerinizi yaptırabilirsiniz ve bunun dışında bir ek ödeme yapmazsınız. (Acıbadem Sigorta Tss Ankara Anlaşmalı Hastaneler)

Acıbadem Sigorta Tss Ankara Anlaşmalı Hastaneler ve tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı kurumlar bilgisi için uzman sağlık ekibimizi Hemen Arayın. 0(850) 346 1130

Acıbadem Sigorta TSS Ankara Kimler Yaptırabilir?

Tamamlayıcı sağlık sigortası, T.C vatandaşı olan Türkiye’de ikamet eden ve sosyal güvencesi bulunan herkesin faydalanabildiği bir sağlık sigortası türüdür. Acıbadem Sigorta Tss Ankara 0-55 yaş arasındaki bireylere tamamlayıcı sağlık sigortası yapmaktadır. Sadece bir sigorta şirketi 0-80 yaş arasında sağlık sigortası hizmeti sunmaktadır. Bu sigorta şirketi ile geçmişten gelen hastalıklar teminat altına alınabilmekte ve kişiye özel bir prim hesaplaması ile varsa planlanan ameliyatlar dahi poliçe kapsamında yapılabilmektedir. Geçiş Hastalıklar Sigortası hakkında detaylı bilgi için Bizi Arayın. 0(850) 346 1130

Yeni doğan çocuk sağlık sigortası ile ortalama 15 günlük bebekler Acıbadem Sigorta Tss Ankara sahibi olabilirler. Ayakta tedavilerde 15 TL  SGK katılım payı ödemesi ile muayene olabilirler. Yatarak tedavilerde ise genel olarak (şirketlere göre değişen) 3 aylık bekleme süresinin ardından olası kaza ya da hastalık durumunda limitsiz olarak yatarak tedavi teminatından faydalanılabilmektedir. (Acıbadem Sigorta Tss Ankara Anlaşmalı Hastaneler)

Soru Sor
Whatsapp
Acıbadem Sigorta TSS Ankara Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by