Acıbadem Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Anlaşmalı Kurumlar

Acıbadem Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Anlaşmalı Kurumlar bilgisi için Bizi Arayın. Muayenelerde 15 TL ödeyerek Acıbadem Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kullanın. 0(850) 346 1130

Acıbadem Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Anlaşmalı Kurumlar

Acıbadem Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, yalnızca sigorta şirketleri ile değil, bankalar, banka sandıkları, sigorta sandıkları, devlete bağlı kurumlar, sendikalar, eğitim kurumları, spor klupleri, dernekler, uluslarasarsı asistans şirketler, uluslararası sigorta şirketleri, vakıflar ve  özel şirketler ile de anlaşmalıdır. (Acıbadem Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Anlaşmalı Kurumlar)

Çalıştığınız kurumun Acıbadem Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Anlaşmalı Kurumlarında olması durumunda, anlaşmalı özel hastane ve sağlık ağından anlaşmalara özel, ekonomik rakamlara sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Kendiniz, eşiniz, çocuğunuz ve tüm aile bireyleri için Acıbadem Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası teklifi almak için Bizi Arayın. 0(850) 346 1130

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Acıbadem

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Acıbadem Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile anlaşmalı özel hastanelerde ayakta ve yatarak tedavi teminatları ile, ek/fark ücret ödemeyeceğiniz bir sağlık sigortasıdır. Anlaşmalı özel hastanelerde SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu)’nın ödedi tutarın üzerine tamamlayarak hizmet veren Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Acıbadem ile muayenelerde sadece 15 TL katılım payı ödersiniz. Tanı, tedavi gideleri, olası yatış durumunda oda ve refakatçi giderleri Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Acıbadem ile karşılanır. (Acıbadem Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Anlaşmalı Kurumlar)

Acıbadem Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum Nedir?

Acıbadem Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum Sigortası hamileliğin dilediğiniz haftasında satın alınabilen, doğumunuzu ve bebeğinizi güvence altın alan bir sağlık sigortası ürünüdür. Acıbadem Sigortanın, özel ve genel şartlarında belirtilen Acıbadem Sağlık Grubu kurumlarında geçerlidir. Acıbadem Sigorta Doğum Sigortası, 18-45 yaş aralığında hamilelik süreciniz başladıktan sonra kullanılabilen, seçtiğiniz teminatlarla; hamilelik ve doğum sağlık giderlerini karşılayan bir sağlık sigortasıdır. Acıbadem Sigorta Doğum Sigortası ile ihtiyacınıza göre, değişen rutin kontrol ve tetkik teminat limitlerini kendiniz seçersiniz. (Acıbadem Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Anlaşmalı Kurumlar)

Acıbadem Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum Neleri Kapsar?

Acıbadem Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum Sigortası 3 teminat içermektedir; Bunlar, Doğum Teminat, Hamilelik Rutin Kontrol Teminatı ve Yeni Doğan Bebek Teminatı’dır. (Acıbadem Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum)

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Doğum Teminatı

Normal doğum veya sezaryen doğum için yapılan sağlık ve hastane giderleri poliçede belirtilen teminat limitleri dahilinde bu teminat kapsamında karşılanır. Doğumla birlikte normal hamilelik sürecinin zamanında sonlandırılmasına ek olarak, hamileliğin erken sonlandırılması da ‘Doğum teminatı’ kapsamına girer. (Acıbadem Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Hamilelik Rutin Kontrol Teminatı

Rutin hamilelik kontrolleri ve rutin hamilelik testleri, bu teminat kapsamında Teminat Tablosunda belirtilen oran ve limitler dahilinde, yalnızca  teminat tablosunda belirtilen sağlık kuruluşlarında kullanmak üzere Acıbadem Sigorta Doğum Sigortası ile karşılanır. (Acıbadem Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum)

Yeni Doğan Bebek Teminatı

Yeni Doğan Bebek Teminatı, tek bebek için kullanılabilmektedir. Yeni Doğan Bebek Teminatı ile,yeni doğan bebeğin henüz hastaneden çıkmadan önce yapılan ve aşağıda detayı belirtilen tetkik ve testleri, teminat tablosunda belirtilen oran, limit ve katılım payı dahilinde Acıbadem Sigorta Doğum Sigortası ile karşılanmaktadır. (Acıbadem Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

  • Bebeğin doğum sonrası ilk muayenesi
  • Bebeğin kan grubunun belirleme
  • Direkt Coombs
  • Neonatal TSH
  • Metabolik tarama testi
  • Bilurubin
  • Otoakustik emisyon (İşitme testi)
  • Hepatit B aşısı (koruyucu aşı)

Sigorta Partner AŞ. olarak, 20’den fazla şirket ve 700’ün üzerinde memnun sigortalı yorumu ile size sağlık hizmeti sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. (Acıbadem Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum)

Tüm sağlık sigortalarında devlet desteğinden faydalanabilirsiniz. Sağlık sigortalarında devlet desteği, gelirinize göre ödediğiniz poliçe tutarının %40’a varan oranını geri ödeme olarak, aya ay devletten geri almayı içerir. Oldukça avantajlı olan Devlet Desteği ile Vergi Avantajından faydalanmak için, gelirinizden vergi kesintisi yapılıyor olması yeterlidir.

Bebeğiniz ve çocuğunuz için Çocuk Sağlık Sigortası yaptırarak,sağlığını güvence altına alabilirsiniz. Olası kaza, hastalık durumlarında Çocuk Sağlık Sigortası sağlık giderlerinizi karşılayacak, siz de çocuğunuzun sağlığının huzurunu yaşayacaksınız. Çocuk Sağlık Sigortaları ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için uzman sağlık ekibimiz ile iletişime geçin. 0(850) 346 1130

Sağlık sigortası sürecinde tanıştığımız sigortalılarımızın diğer sigorta branşlarındaki ihtiyaçlarına, oto kaza branşında (Kasko, Trafik Sigortaları) içinde olması gereken teminatlar ve hizmet verdiğimiz 20’den fazla sigorta şirketi arasından en iyi fiyatla poliçe sunmaya çalışıyoruz. (Acıbadem Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum)

Detaylı bilgi için uzman sağlık ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. (Acıbadem Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Anlaşmalı Kurumlar) Bizi Arayın. 0(850) 346 1130 (Acıbadem Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Anlaşmalı Kurumlar)

Soru Sor
Whatsapp
Acıbadem Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Anlaşmalı Kurumlar Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by