Acıbadem Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Acıbadem Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler bilgisi için uzman sağlık ekibimizle Hemen İletişime Geçin. 0(850) 346 1130

Acıbadem Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Misyonu; insanların “daha uzun, daha sağlıklı, daha mutlu yaşamalarına yardımcı olmak ve daha iyi bir dünya yaratmak” olan Acıbadem Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, anlaşmalı özel hastanelerde sadece 15 TL SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) katılım payı ödemesi ile sağlık hizmeti almanızı sağlar. 1992 yılında kurulan Acıbadem Sigorta, 2019 yılında Bupa ailesine katılarak Bupa Acıbadem Sigorta ismini almıştır. (Acıbadem Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Acıbadem tamamlayıcı sağlık sigortası, anlaşmalı özel hastane ağı olarak T1 ve T2 olmak üzere 2 seçenekten oluşur. T2 networkte yer alan tüm hastaneler T1 networkte de mevcuttur. T1 networkte ek olarak; KVC, Kardiyoloji ve Onkoloji gibi SGK ile yalnızca belirli branşlarda anlaşması bulunan sağlık kurumları da yer almaktadır. Yani kısaca T1 network, T2 networkten daha geniş kapsamlıdır diyebiliriz. (Acıbadem Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Acıbadem Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Acıbadem Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nı sadece SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ve Acıbadem Sigortanın anlaşmalı olduğu kurumlarda kullanabilirsiniz. Türkiye genelinde anlaşmalı olduğu hastane ağı içinde tercih yapabilir, sigortalılık süresi boyunca hastane değişikliği yapabilirsiniz. (Acıbadem Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler)

Acıbadem tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler listesi; T1 ve T2 olmak üzere 2 seçenekten oluşur:

T1: SGK ve Acıbadem Sigorta ile tüm bölümlerde kullanabildiğiniz, anlaşmalı özel hastanelere ek olarak, sadece belirli bölümlerde SGK ile anlaşmalı olan özel hastanelerde kullanabileceğiniz hizmet grubunu içerir.

T2: SGK ve Acıbadem Sigorta ile tüm bölümlerde kullanabileceğiniz anlaşmalı olan özel hastanelerin bulunduğu hizmet grubunu içerir.

Acıbadem Sigorta ilan edilen anlaşmalı sağlık kurumlarını değiştirme ve/veya iptal etme hakkına sahiptir.

Acıbadem Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler bilgisi için uzman sağlık ekibimizle Hemen İletişime Geçin. 0(850) 346 1130

Acıbadem Hastanesi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Acıbadem Tamamlayıcı Sağlık Sigortası iki ayrı sigorta ürünü içermektedir.

Acıbadem Kişiye Özel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Acıbadem Kişiye Özel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile Genel Sağlık Sigortası kapsamında alınan hizmetler için, anlaşmalı özel hastanelerde herhangi bir fark ücreti ödemeden, sencard’lı olur ve sağlık hizmetinden faydalanırsınız. Acıbadem Kişiye Özel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, bütçenize uygun ödeme planları ile yüksek kalite standartlarında sağlık sigortası hizmeti almanızı sağlar. (Acıbadem Hastanesi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

SGK+ Acıbadem Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

SGK+ Acıbadem Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, SGK’lı olmayan ancak, anlaşmalı özel hastanelerde sağlık hizmeti almanızı sağlayacak bir tamamlaycıı sağlık sigortası ürünüdür. Tamamlayıcı sağlık sigortaları, SGK’lı olma şartı ararken, SGK+ Acıbadem Tamamlayıcı Sağlık Sigortası SGK’lı olayan kişilerin de bütçelerine göre katkı payı ödeyerek anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarındaki hizmetlerden ayrım yapmaksızın faydalanmasını sağlıyor. (Acıbadem Hastanesi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Bunun için tek yapmanız gereken uzman sağlık ekibimiz ile iletişime geçmek. 0(850) 346 1130

Acıbadem Hastanesi Tamamlayıcı Sağlık Neleri Kapsar?

Acıbadem Hastanesi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kapsamı; yatarak tedavi teminatı ve ayakta tedavi teminatı olmak üzere 2 ana öğeden oluşur. Yalnızca yatarak tedavi teminatı satın alabileceğiniz gibi, muayeneler ve tahlil ile testleri de karşılayan ayakta tedavi teminatını da birlikte satın alabilirsiniz. Ayrıca hamilelik süreciniz başladıysa  Acıbadem Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum Paketini de inceleyebilirsiniz.

Ayakta Tedavi Teminatı: Hastanede yatarak tedavi olmanızı gerektirmeyen bir hastalık durumunda; doktor muayenesi, tanı, teşhis ve tedavi işlemleri için anlaşmalı özel hastanelerde sadece 15 TL SGK katılım payı ödemesi ile sahip olabileceğiniz sağlık hizmetini içerir.

Yatarak Tedavi Teminatı: Olası kaza ya da ameliyat durumunda hastanede yatarak tedavi olmanız gereken durumlarda faydalanabileceğiniz, yatarak tedavi teminatı ile  tüm sağlık giderleriniz Acıbadem Hastanesi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile poliçenizin özel şartları ve teminat limitleri dahilinde %100 karşılanır.

Vergi Avantajı Nedir ve Nasıl Faydalanılır?

Kendiniz, çocuklarınız ve diğer aile fertleri için yaptırmak istediğiniz sağlık sigortalarını, gelirinize bağlı olarak %15 ile %40 arasında değişen oranlarda vergi avantajından yararlanarak, oldukça ekonomik fiyatlara mal edebilirsiniz. Kamu çalışanları, özel sektör çalışanları, iş verenler, işçiler.. Kısaca geliri üzerinden vergi ödeyen herkes.. bu devlet desteği ile vergi avantajında kolayca yararlanabilirler. Poliçenizi işyerinizin muhasebe birimine teslim etmeniz faydalanmaya başlamak için yeterlidir.

Devlet desteği ve vergi avantajı hakkında daha kapsamlı bilgi almak için (0850) 346 11 30 numaralı telefonu arayarak ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Soru Sor
Whatsapp
Acıbadem Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by