Acıbadem Sigorta TSS Bursa

Acıbadem Sigorta Tss Bursa ile anlaşmalı kurumlarla muayenelerde sadece 15 TL ödeyerek sağlık hizmiti alın. %40'a varan devlet desteğinden faydalanmak için Bizi Arayın.

Acıbadem Sigorta TSS Bursa

Acıbadem Sigorta Tss Bursa ile ekonomik rakamlara sağlık hizmeti alabilirsiniz. Anlaşmalı özel hastanelerde kullanabildiğiniz Acıbadem Sigorta Tss Bursa ile muayenelerde sadece 15 TL ödersiniz. Geçmişten gelmeye, olası hastalıklarınız ve kaza durumunda faydalanabildiğiniz Acıbadem Sigorta Tss Bursa, 0-55 yaş arasında kişilerce kullanılabilmektedir.

Yalnızca Acıbadem hastaneler grubunda değil, Acıbadem Sigortanın anlaşmlaı olduğu Bursa’daki hastanelerde kullanım imkanı sunan Acıbadem Sigorta Tss Bursa, T1 ve T2 olarak adlandırılan 2 network içermektedir. İçerikleri bakımından T2 networkte bulunan tüm hastaneler T1 networkte de vardır. T1 networkte bunlara artı olarak, KVC, Kardiyoloji ve Onkoloji gibi SGK ile yalnızca belirli bölümlerde anlaşması olan sağlık kurumları da yer almaktadır.

Acıbadem Sigorta TSS Bursa Anlaşmalı Kurumlar

Anlaşmalı hastaneler için Acıbadem Sigorta Tss Bursa; Acıbadem Sigorta’nın SGK’ya göre belirlediği özel koşullar altında anlaşmalar yaptığı ve sigortalılar ile  bakmakla yükümlü olduğu kişilerin sağlık giderlerini doğrudan ödediği Sağlık Bakanlığı onaylı özel şirketlerdir.

Anlaşmalı Kurumlar listesinde network ayrımı yoktur. Poliçenizi anlaşmalı sağlık kurumu listesinde yer alan özel hastanelerde kullanabilirsiniz.

Acıbadem Sigorta Tss Bursa Anlaşmalı Kurumlar listesi için uzman sağlıkekibimizi Hemen Arayın. 0(850) 346 1130 

Acıbadem Sigorta TSS Bursa Neleri Kapsar?

Acıbadem Sigorta Tss Bursa iki plan ile anlaşmalı olduğu özel hastanelerde sigortalılarına sağlık hizemti sunmaktadır. Diğer tamamlayıcı sağlık sigortalarında olduğu gibi, yalnızca yatarak tedavi teminatı satın alabildiğiniz gibi, yatarak tedavi teminatı+ayakta tedavi teminatı ile de sağlık sigortası sahibi olabilirsiniz.

1.Acıbadem Sigorta Tss Bursa Yatarak Tedavi Teminatı;

Olası ameliyat ve hastanede yatarak yapılan tedavileri, doktor, ameliyathane, oda, yemek ve bir kişi refakatçi gideri ile tıbbi malzeme, ilaç ve hastalığın komplikasyonlarının tedavisi için tıbbi gerekliliği bulunan tıbbi hizmetlere ait giderleri ve yoğun bakım giderlerini %100 karşılar.

2.Acıbadem Sigorta Tss Bursa Ayakta Tedavi Teminatı;

Yatarak tedavi teminatına artı olarak, doktor muayenesi, görüntüleme hizmetleri,test ve tahliller,ileri tanı yöntemleri ve fizik tedavi ve rehabilitasyon giderlerini karşılamaktadır.

Hamilelik ve doğum teminatı bulunmayan Acıbadem Sigorta Tss Bursa, 0-18 yaş arası çocuklarınız için tercih edebileceğiniz bir tamamlayıcı sağlık sigortasıdır.

Acıbadem Sigorta TSS Bursa Devlet Desteği Nedir?

Kamu çalışanları, özel sektör çalışanları, işverenler.. Geliri üzerinden vergi ödeyen herkes bu devlet destekli vergi avantajından yararlanabilir. Gelir durumunuza göre bu vergi avantajından %15 ile %40 arasında değişen oranlarda yararlanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, sağlık sigortası poliçenizi çalıştığınız yerin muhasebe bölümüne vermektir. Kendiniz, eşiniz ya da çocuğunuz için yaptıracağınız sağlık sigortası ile siz de devlet desteğinden faydalanın.

Gelir Vergisi Kanunun 63 üncü maddesinin birinci fıkrasının 3 üncü bendinde “Sigortanın Türkiye’de kâin ve merkezi Türkiye’de bulunan bir emeklilik veya sigorta şirketi nezdinde akdedilmiş olması” şartıyla; sigorta ettirenin şahsına, eşine ve küçük çocuklarına ait birikimli hayat sigortası poliçeleri için ödediği primlerin % 50’si ile ölüm, kaza, sağlık, hastalık, engellilik, işsizlik, analık, doğum ve eğitim gibi poliçeler için ödediği primlerin tamamı gelir vergisi matrahından düşülebilmektedir.” ibareleri yer alır.

İndirim konusu yapılacak primlerin toplamı, ödendiği ayda sigorta ettiren tarafından elde edilen ücretin %15’ini ve yıllık olarak asgari ücretin yıllık tutarını aşamayacaktır. Bu tutarı aşan primler gelir vergisi matrahından indirilememektedir.

Ayrıca düzenli olarak ortalama 3 yıl üst üste sağlık sigortası yaptırdığınızda ömür boyu yenileme garantisi (ÖBYG) sahibi olursunuz ve sağlığınız için geleceğe bir yatırım yapmış olursunuz. Erken yaşlarda sağlık sigorta sıyaptırmanın en büyük avantajı ömür boyu yenileme garantisi değerlendirilirken olabildiğince az tanısı konmuş rahatsızlığınızın bulunmasıdır.

20’den fazla anlaşmalı sigorta şirketi ve 700’ün üzerinde memnun sigortalı yorumu ile Sigorta Partner AŞ. olarak, size sağlık hizmeti sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Uzman sağlık ekibimiz ve yöneticilerimizin gerek hastane deneyimleri gerekse sigortacılık tecrübeleri olsun size ve ailenize en uygun Tamamlayıcı Sağlık Sigortası bilgisini vereceklerdir. En uygun fiyatlarla teklif almak için Bizi Hemen Arayın. 0(850) 346 1130 

Soru Sor
Whatsapp
Acıbadem Sigorta TSS Bursa Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by