Acıbadem Sigorta TSS Eskişehir

Acıbadem Sigorta Tss Eskişehir'de anlaşmalı özle hastanelerde ekonomik rakamlara sağlık hizmeti alın. Deatylı bilgi için uzman sağlık ekibimizi Hemen Arayın. 0850 346 1130

Acıbadem Sigorta Tss Eskişehir’de anlaşmalı özle hastanelerde ekonomik rakamlara sağlık hizmeti alın. Deatylı bilgi için uzman sağlık ekibimizi Hemen Arayın. 0850 346 1130

Acıbadem Sigorta TSS Eskişehir

Acıbadem Sigorta Tss Eskişehir,geçmişten gelmeyen, poliçe başlangıç tarihinden sonra gelişebilecek olası kaza ve hastalık durumunda, Acıbadem Sigortanın anlaşmalı olduğu Eskişehir’deki özel hastanelerde, SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) katılım payı olan 15 TL ödeyerek, sağlık hizmeti alabildiğiniz bir sağlık sigortasıdır.

Yatarak tedavi teminatı ve yatarak tedavi teminatı + ayakta tedavi teminatı ile ekonomik rakamlara sağlık sigortası sahibi olma imkanı sunan Acıbadem Sigorta Tss Eskişehir, ayakta tedavilerde yılda 10 muayene hakkı sunmaktadır. Yatarak tedavi teminatının tek başına satın alınabildiği Acıbadem Sigorta Tss Eskişehir ile olası hastane yatışlarınız teminat altına alınır.

Bebeğiniz için Acıbadem Sigorta TSS Eskişehir

Yeni doğan bebeklerin ve 18 yaş altı çocuklarınız için iki farklı tipte sağlık sigortası satın alabilirsiniz. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tercih ettiğinizde SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu)  ile anlaşması olan özel hastanelerden hizmet alabilirsiniz. Seçtiğiniz özel hastanenin SGK anlaşmalı pediatri doktorundan randevu alabilir, test ve tetkikleriniz için artı bir ücret ödemeden sadece 15 TL katılım payı ile karşılayabilirsiniz. Bu oldukça ekonomiktir. Çocuk sağlık sigortası satın almadan birkaç hastane ziyaretinizde ödeyeceğiniz tutara 1 yıl içinde kullanabileceğiniz 10 doktor muayenesine kadar faydalanmış olursunuz.

Özel Sağlık Sigortalarında ise SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) anlaşmalı hastane şartı yoktur. Hatta dilerseniz şirketlerin anlaşmalı olduğu özel muayenehane doktorlarını tercih edebilirsiniz. Yalnız özel sağlık sigortalarında SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) desteği olmadığı için primler tamamlayıcı sağlık sigortasına oranla biraz daha yüksek olabilmektedir.

Çocuğunuzun sağlığını güvence altına almak için bizimle iletişime geçin. 0850 346 1130 hatlı numaradan bize ulaşabilir, farklı birçok ürün içeriği için detaylı bilgi alabilirsiniz.

Farklı fiyatlar ve belirsizlikler yerine Sağlık Sigortamızı tercih ettiğinizde ;

  • Muayenelerde yalnızda 15 TL katılım payı ödersiniz.
  • SGK kapsamındaki test ve tetkikler için artı ek ücret ödemezsiniz.
  • Yatış ve ameliyat giderlerinizi sigortanız karşılar.
  • Devletin sağlık sigortalarında sağladığı vergi avantajından yararlanırsınız.
  • Ödediğiniz yıllık sigorta priminin %20 lik kısmını geri alırsınız.
  • Aynı sigorta şirketinde 3-4 yıl prim ödemeniz durumunda ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi) sahibi olursunuz.

Acıbadem Sigorta TSS Eskişehir Anlaşmalı Hastaneler

Acıbadem Sigorta Tss Eskişehir‘de birçok özel hastane ile anlaşmalıdır. Doğum teminatının da isteğe bağlı eklenebildiği Acıbadem Sigorta Tss Eskişehir anlaşmalı hastaneler ile ekonomik rakamlara sağlık hizmeti alabilirsiniz. Acıbadem Sigortanın özel sağlık sigortasını satın alarak hamilelik rutin kontrollerinizi, test ve tahlillerinizi, doğumunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Hamilelere özel sağlık sigortası hakkında detayı bilgi almak için Bizi Arayın. 0(850) 346 1130

Acıbadem Sigorta Tss Eskişehir Anlaşmalı Hastaneler hakkında detaylı bilgi almak için uzman sağlık ekibimizle Hemen İletişime Geçin. (Acıbadem Sigorta Tss Eskişehir Anlaşmalı Hastaneler) 0(850) 346 1130

Acıbadem Sigorta TSS Eskişehir Ömür Boyu Yenileme Garantisi

ÖBYG yani Ömür Boyu Yenileme Garantisi erken yaşlarda yaptırılması önerilen önemli bir sigorta paketidir. Erken yaşlarda yaptırılabilen bu sigorta türü aynı zamanda aynı sigorta şirketinde 3 ila 4 yıl arası bir süre sigortalı kalmanız durumunda da sağlanabilir.

Erken yaşlarda sigortalı olmak oldukça önemlidir çünkü ne kadar erken yaşta sigortalı olursanız tanısı konulmuş hastalığınız o kadar az olur. Bu da olası hastalıklarınızın tamamı sigorta kapsamına alınabilir anlamına gelir. Sonradan çıkabilecek olan hastalıklar için ek ücret ödemek zorunda olmazsınız. Tüm bu nedenlerden dolayı da ÖBYG herkese kesinlikle önerilen bir sigorta türüdür. (Acıbadem Sigorta Tss Eskişehir Anlaşmalı Hastaneler)

Sigorta şirketlerine göre değişen, ortalama 3 yıl aynı sigorta şirketinde sigortalı olmak koşulu ile Ömür Boyu Yenileme Garantisine sahip olup, ilerleyen dönemlerde ortaya çıkan hastalıklarınızı şimdiden teminat altına almanız mümkün. Ayrıca bekleme süresi olmadan hemen Ömür Boyu Yenileme Garantisi veren şirketlerin de bulunduğunu söylemeliyiz.

Ayrıntılı bilgi için uzman sağlık ekibimizi arayabilir, size uygun sağlık sigortası için Teklif Alabilirsiniz. 0(850) 346 1130

20’den fazla anlaşmalı sigorta şirketi ve 700’ün üzerinde memnun sigortalı yorumu ile Sigorta Partner AŞ. olarak, size sağlık hizmeti sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Size ve ailenize en uygun Acıbadem Sigorta Tss Eskişehir için uzman sağlık ekibimiz ile görüşün. En uygun fiyatlarla teklif almak bizi hemen arayın. 0(850) 346 1130 

Soru Sor
Whatsapp
Acıbadem Sigorta TSS Eskişehir Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by