Acıbadem Sigorta TSS İzmir

Acıbadem Sigorta Tss İzmir ile anlaşmaı özel hastanelerde %40'a varan devlet detseğinden faydalanın, sadece 15 TL ödeyerek muayene olun. Bizi Arayın. 0(850) 346 1130

Acıbadem Sigorta TSS İzmir

Acıbadem Sigorta Tss İzmir, tamamlayıcı sağlık sigortası olarak SGK ile anlaşmalı özel hastanelerde sağlık izmeti almanızı sağlar. İzmir’de sıklıkla tercih edilen Acıbadem Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile muayenelerde sadece 15 TL katılım payı ödersiniz. Oldukça ekonomik rakamlar ile sağlık hizmeti almanızı sağlayan Acıbadem Sigorta Tss İzmir T1 ve T2 planları ile 2’ye ayrılıyor. İçerik olarak T1 network T2 networkten daha geniş bir içeriğie sahiptir.

T1 Network: Hizmet verilen tüm bölümlerede SGK ile de anlaşmalı özel sağlık kurumlarına ilave olarak, sadece belirli bölümlerde SGK ile anlaşmalı olan özel sağlık kurumlarının da dahil olduğu geniş anlaşmalı hastaneler ağıdır.

T2 Network: Hizmet verilen tüm bölümlerde SGK ile de anlaşmalı olan özel sağlık kurumlarının yer aldığı geniş anlaşmalı hastaneler ağıdır.

Acıbadem Sigorta Tss İzmir, ayakta tedavilerde doktor muayenesi, tanı, teşhis ve tedavi planlaması için oluşan sağlık giderlerini karşılamaktadır.

Yatarak tedavi teminatı içeri ise şunları içerir;

 • Ameliyat Giderleri – Limitsiz
 • Tıbbi Tedavi İçin Yatış – Limitsiz
 • Küçük Müdahale – Limitsiz
 • Ameliyat Malzeme – 5.000
 • Yoğun Bakım – Limitsiz
 • Kroner Anjiografi – Limitsiz
 • Kemoterapi – Limitsiz
 • Radyoterapi – Limitsiz
 • Diyaliz – Limitsiz
 • Tek Kişilik Oda ve Yemek – Limitsiz
 • Refakatçi – Limitsiz
 • Yapay Uzuv – 30 seans
 • Yatış Sonrası Fizik Tedavi – 30 seans

0-55 yaş arasında bireylerin sahip olabilidiği Acıbadem Sigorta Tss İzmir,  bir tamamlayıcı sağlık sigortasıdır.

Acıbadem Sigorta TSS İzmir Doğum Teminatı

Acıbadem sigorta doğum teminatı, özel sağlık sigortası olarak sağlık hizmeti vermektedir. Tamamlayıcı sağlık sigortasında doğum teminatı bulunmayan Acıbadem Sigorta Tss İzmir, hamilelere özel sağlık sigortası ismini almıştır.

Hamilelere özel sağlık sigortası, hamileliğin rutin kontrollerini, doğumu ve bebek doğduktan sonra bazı teminatları içermektedir. Herhangi bir bekleme süresi bulunmayan bu sağlık sigortası yatarak tedavilerde aşağıdaki teminatları içerir;

• Hastane Tedavi Teminatı

• Yoğun Bakım

• Ameliyat

• Acil Ulaşım

Normal doğum veya sezaryen doğum farketmeksizin doğum eylemi, doktor ve hastane giderleri bu teminat kapsamındadır ve poliçede özel ve genel şartları dahilinde ek ücret ödenmez.

Belirlenmiş ve zamanında olan normal gebelik sürecinin doğum olayı ile sonlandırılması dışında, belirlenen zamandan önce hamileliğin sonlandırılması işlemi olan kürtaj da Acıbadem sigorta hamilelere özel sağlık sigortası kapsamındadır.

Acıbadem Sigorta TSS İzmir Anlaşmalı Hastaneler

Acıbadem Sigorta Tss İzmir Anlaşmalı Hastaneler, Acıbadem Sigorta’nın İzmirde anlaşmalı olduğu hastaneleri içerir. Muayenelerde yalnızca 15 TL SGK katılım payı ödemesi ile sağlık hizmeti alabileceğiniz Acıbadem Sigorta Tss İzmir Anlaşmalı Hastaneler bilgisini uzman sağlık ekibimizden alabilirsiniz.

Sigorta Partner AŞ. olarak, 20’den fazla şirket ve 700’ün üzerinde memnun sigortalı yorumu ile size sağlık hizmeti sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sağlık sigortası sürecinde tanıştığımız sigortalılarımızın diğer sigorta branşlarındaki ihtiyaçlarına, oto kaza branşında (Kasko, Trafik Sigortaları) içinde olması gereken teminatlar ve hizmet verdiğimiz 20’den fazla sigorta şirketi arasından en iyi fiyatla poliçe sunmaya çalışıyoruz. Detaylı bilgi için uzman sağlık ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Bizi Arayın. 0(850) 346 1130

Acıbadem Sigorta TSS İzmir Devlet Desteği

Acıbadem Sigorta Tss İzmir, diğer tamamlayıcı sağlık sigortaları gibi devlet desteğinden faydalanmanızı sağlar. Gelirinize göre, Acıbadem Sigorta Tss İzmir için ödediğiniz poliçe tutarının %15 ile %40’lık kısmını ay ay geri ödeme alarak almanızı sağlayan devlet desteği, vergi avantajı olarak sigortalılara maddi olanak sağlar. (Acıbadem Sigorta Tss İzmir Anlaşmalı Hastaneler)

Sadece kendiniz için değil, eşini ve çocuklarınız için satın alacağınız sağlık sigortalarında da faydalanabildiğiniz devlet desteği ile vergi avantajı, %40’a varan oranlarda fayda sağlamaktadır.

Devlet desteğinden faydalanabileceğiniz bir diğer sigorta ürünü ise, Çocuk Sağlık Sigortasıdır. Bebeğinizin doğumundan kısa bir süre sonra sağlık sigortası yaptırabilir, özellikle ilk yıl sıklıkla gideceği rutin hastane kontrollerinde sağlık sigortasını kullanabilirsiniz. Muayenelerde 15 TL katılım payı ödemesi yapar, SGK kapsamındaki test ve tetkiklerde özel hastanelere ek ücret ödemezsiniz. Vade farkı olmadan taksit ile ödeme imkanının olduğu Çocuk Sağlık Sigortasında sadece pediatri bölümünde kullanıma şartı yoktur. Anlaşmalı özel hastanelerin SGK anlaşmalı bölümlerinde ve hekimlerinde  sağlık sigortanızı kullanabilirsiniz. (Acıbadem Sigorta Tss İzmir Anlaşmalı Hastaneler)

Size ve ailenize en uygun sağlık sigortası planı için uzman sağlık ekibimiz ile görüşün. En uygun fiyatlarla teklif almak için hemen arayın. 0(850) 346 1130 

Soru Sor
Whatsapp
Acıbadem Sigorta TSS İzmir Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by