Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler Nelerdir? Muayenelerde 15 TL ödeyerek Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sahibi olun. 0(850)346 1130

Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Hastalık veya maluliyet durumunda ilk akla gelen sağlık sigortası teminatıdır. Özel sağlık sigortası ve tamamlayıcı sağlık sigortası ile sigortalılar bu tür zor durumlarda kendilerini güvende hissederler. Sağlık Bakanlığı’nın açıklaması ile salgının ülkemizde görüldüğü ilk günlerde devlet hastanelerinde tedavi ve teşhis süreci yürütülüyordu. Türkiye’deki özel hastanelerin pandemi hastanesi ilan edilmesinin ardından, anlaşmalı özel hastanelerde sağlık giderlerini sağlık sigortası şirketlerinin karşılayıp karşılayamayacağı sorusu gündeme geldi. (Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler)

Mapfre Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası da Koronavirüs’ü kapsamına aldığını açıkladı. “Sağlık Bakanlığı tarafından pandemi hastanesi olarak belirlenen tüm özel hastanelerde, COVID-19 tedavisi ile sınırlı olmak üzere, ortaya çıkacak fark ücretleri ve tedavi giderlerini istisnai olarak ilgili salgın süresince mevcut poliçe teminat, network ve limitleri dahilinde jest uygulaması olarak ödeyeceğimizi belirtmek isteriz” ifadeleriyle açıklama yapan Mapfre Sigorta, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde ikamet eden, 0-60 yaş aralığındaki kişilere sağlık sigortası hizmeti sunmaktadır.

Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler İstanbul

Türkiye’de geniş anlaşmalı hastane ağı seçenekleri ile sigortalılarına konforlu sağlık hizmeti sunmayı amaçlayan Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, İstanbul’da da birçok anlaşmalı özel hastane ile sağlık hizmeti sunmaktadır. (Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler)

Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler İstanbul hakkında detaylı bilgiyi, uzman sağlık ekibimizden Hemen Alın. 0(850) 346 1130

Neden Mapfre Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası?

Mapfre Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’na anlaşmalı özel sağlık kurumlarında, SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ile anlaşmalı tüm bölümlerde ek/ fark ücret ödemeden, ekonomik rakamlarla, taksitle ödeme imkanı ile sahip olabilirsiniz. Özel hastanelerde ortaya çıkan yüksek maliyetli sağlık giderlerinize yardımcı olmak adına planlanan Mapfre Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, anlaşmalı özel hastanelerde, Sağlık Bakanlığı ruhsatına sahip tüm bölümlerde ve SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) anlaşması kapsamındaki kadrolu hekimlerde sağlık hizmetlerinden faydalanmanızı sağlayacak bir sağlık sigortası ürünüdür. (Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler İstanbul)

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Mapfre

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Mapfre, Mapfre Sigorta AŞ. ve SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ile anlaşmalı özel hastanelerde ve diğer özel sağlık kurumlarında ek/fark ücret ödemeden sağlık hizmeti almanızı sağlar. (Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler)

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Mapfre, poliçe süresi boyunca, özel ve genel şartlar dahilinde dilediğiniz zaman sağlık giderlerinizi karşılayacak bir Tamamlayıcı Sağlık Sigortasıdır.Yatarak tedavi teminatı ve yatarak tedavi teminatı+ayakta tedavi teminatı ile sunduğu ücretsiz asistans hizmetler ile sağlık giderlerini ekonomik rakamlara mal etmenizi sağlar.

Mapfre Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Yaptırmalısınız, Çünkü

  • Mapfre Sigorta Tamamlayıcı Sağlık, geniş kapsamlı anlaşmalı özel hastaneleri ile ihtiyacınız olan her an  hiçbir ek/fark ücret ödemeksizin muayene ve tedavi olmanızı sağlar.
  • Yatarak ve Ayakta Tedavi Teminatı ile hastalık ve/veya kaza hallerinde tanı ve tedavilerde sağlık giderleriniz için maddi bir güvence sağlar. (Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler İstanbul)
  • Mapfre Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nı 3 yıl boyunca kesintisiz olarak yenilerseniz, yapılacak risk değerlendirmesinin sonucuna göre ömür boyu yenileme garantisi hakkı kazanırsınız.
  • Ödediğiniz Mapfre Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası primlerini, gelir vergisi beyannamesi veya ücret bordrosunda gider göstererek %40’a varan devlet desteği ile vergi avantajından faydalanabilirsiniz. (Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler)

Mapfre Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Devlet Desteği

Çocuklarınız ve diğer aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarında gelirinize göre %15 – %40 arasında değişen vergi avantajından yaralanabilirsiniz. Kamu ve özel sektör çalışanlarından, iş verenlere, iş verenlerden gelir üzerinden vergi ödeyen herkes, devlet etseği ile vergi avantajından yaralanabilmektedir.

Gelirinize göre ödediğiniz poliçe tutarının %15 ila %40’ı arasındaki oranı vergi avantajı olarak geri ödeme şeklinde alabilirsiniz. Poliçenizi işyerinizde muhasebe birimine vererek, bu devlet desteğinden hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

20’den fazla anlaşmalı sigorta şirketi ve 700’ün üzerinde memnun sigortalı yorumu ile Sigorta Partner AŞ. olarak, size kaliteli sağlık hizmeti sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. (Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler)

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Mapfre Sigorta ile ilgili detaylı bilgi ve teklif almak için, uzman sağlık ekbimiz ile iletişime geçin. 0(850)346 1130

Soru Sor
Whatsapp
Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by