Bupa Acıbadem Sigorta – Tamamlayıcı Sağlık

Bupa Acıbadem Sigorta

Bupa Acıbadem Sigorta

Acıbadem Sigorta Aş, 2018 yılında Dünya Sigorta Devi BUPA tarafından satın alındı. Böylece Türkiye’deki etkin faaliyetlerini daha da büyütmeye başladı. Daha çok kurumsal işlerde, grup sağlık sigortalarında , şirket çalışanlarının yakından tanıdığı Bupa Acıbadem, 2020 yılından sonra bireysel sigortacılıktaki ilgisini de artırdı.

Bupa Acıbadem Sigorta Çocuk Sağlık Sigortası

Hamile anne adaylarımızdan gelen hamileyken taleplere ; doğum sigortası ve doğum paketi alternatiflerimiz ile; İstedikleri özel hastanede,  doğum süreçleri için çözüm üretebiliyoruz. Elbette doğum ile birlikte bir süreç geride kalırken… Yeni Doğan Çocukları  için yep yeni bir dönem başlıyor. Her ay düzenli kontroller, testler, tetkikler hatta beklemediğimiz anlarda hastane yatışları gibi sağlık harcamaları….

İyi ki Çocuk Sağlık Sigortası Var!

Acıbadem Sigorta Çocuk sağlık sigortası;

 • Özel Sağlık yada Tamamlayıcı Sağlık olarak iki farklı alternatifle yapılabilir;
 • Tamamlayıcı Çocuk Sigortaları SGK anlaşmalı kurumlarda geçelidir ve yıllık 10 muayene hakkı sunar.
 • Muayene beraberindeki testler ve tahliller  ise; limitsiz olarak %100 karşılanır.
 • Her muayenede sadece 15TL SGK katılımıyla muayene olur başka fark ödemezsiniz.
 • Acıbadem Çocuk Sağlık Sigortası için SENCARD Mobil uygulaması ile kullanımlarınızı incelersiniz,
 • Yıllık sağlık sigortası ödemelerinizi peşin yada taksitle de yapabilirsiniz.
 • Çocuk Sigortası primlerinin de yıllık %15’i ile %40’ı arasındaki oranını Devlet Desteği ile geri alırsınız

En Önemlisi ailece sağlık sigortası yapmak istemezseniz;

Çocuklar için  tek başına sağlık sigortası yapabilirsiniz!

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

Bupa Acıbadem Sigorta - Tamamlayıcı SağlıkBupa Acıbadem Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Grup Sağlık sigortaları ve SGK anlaşması olmayan özel hastanelerde kullanılan özel sağlık sigortalarındaki yaygınlığı ardından; Bupa Acıbadem,  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile de, sektörde… Oldukça etkili ve güçlü bir oyuncudur. Ülkemizde sağlık sigortacılığı yapan, toplan sigorta prim üretiminin önemli bölümüne sahip ilk 5 sigorta şirketi arasındadır. Tamamlayıcı sağlık sigortalarında sunduğu anlaşmalı hastane ağını sahip olduğu marka; SENCARD ile yönetir.

Ülke genelindeki SGK anlaşmalı özel hastaneleri SENCARD Kişiye Özel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası T1 ve T2 Network bağlığı altında bulabilirsiniz. Bu iki network aynı zamanda Acıbadem  ile birlikte SENCARD’dan hizmet alan; Ak Sigorta, HDI Sigorta, Fiba Emeklilik ve Aegon Emeklilik ve Hayat Aş şirketlerinin de ortak anlaşmalı hastane ağıdır.

Bupa Acıbadem Sigorta Sencard T1 Network Ne Anlama Gelir?

T1 Network Bulunduğunuz ilde, tüm branşlarda SGK anlaşmalı özel hastaneler ve bazı branşlarda SGK anlaşmalı özel hastaneler (Tobb Etü, Bayındır Hastanesi, Memorial, Güven Hastanesi ….) dikkate alındığında en geniş networktür. En fazla anlaşmalı hastaneyi sunar.

Bupa Acıbadem Sigorta Sencard T2 Network Ne Anlama Gelir?

T2 Network, sigortalılarımızın bulundukları ilde, hizmet almayı tercih ettikleri özel hastaneleri dikkate alarak, anlaşmalı özel hastane sayısını bir miktar azaltarak, sigorta şirketinin sağladığı daha avantajlı fiyat fırsatından yararlanmak için tercih edilebilen bir anlaşmalı hastane ağıdır.

Satın alacağınız ve  teminatları standart  olan bir tamamlayıcı sağlık sigortası poliçesi için, T1 Network’te yer alan hastaneleri kullanmak yerine, T2 Network’te yer alan anlaşmalı özel hastanelerin ihtiyaçlarınızı karşılayacağını düşünüyorsanız…

Sağlık sigortanıza çok daha az para ödersiniz. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası teklifi almak için lütfen TIKLAYIN

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasına Vergi Avantajıyla Sağlanan Devlet Desteği

Aileniz yada çocuklarınız için satın alacağınız sağlık sigortaları ile, özel hastanelerde sağlık hizmeti alarak, hızlı, pratik ve yüksek standartlarda sağlık hizmetinden yararlanırken… Aynı zamanda kamu hastaneleri üzerindeki yükü de hafifletirsiniz. İşte bu nedenle Devlet; Tamamlayıcı sağlık sigortası yada Özel sağlık sigortası satın almış sigortalılara %15 ile %40 aralığında Devlet Desteği sağlar. Sigorta poliçesini ödeyen kişinin (SİGORTA ETTİREN) gelir vergisi oranına göre destek oranı yıllık %40’a kadar çıkar. Sigorta primini ödeyen kişi; Kendisine, eşine ve çocukları için ödediği sağlık sigortası primi için vergi avantajından yararlanır.

Devlet Desteği ile Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teklifi İsteyin.

Yeni doğum yapmış anne adaylarımızın internette en çok araştırdığı konular arasında Çocuk Sağlık Sigortası gelir.

 • 0 Yaş çocuklar anne yada baba ile birlikte sağlık sigortası kapsamına alınabilir.
 • Dilerseniz, anne yada babanın sigortalanma zorunluluğu olmadan da, çocuklarınıza tek başına sağlık sigortası yapılabilir.
 • Çocuk sağlık sigortaları çok sayıda anlaşmalı özel hastanede geçerlidir.
 • Pediatri yada farklı bir bölümde sadece 15TL SGK katılımı ile muayene olur.
 • Muayene beraberinde Sgk kapsamında istenecek, hiçbir tahlil ve teste ek ücret ödemezsiniz. %100 karşılanır.
Soru Sor
Whatsapp
Bupa Acıbadem Sigorta – Tamamlayıcı Sağlık Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by