Ak Sigorta TSS Antalya

Ak Sigorta Tss Antalya ile muayenelerde yalnızca 15 TL katılım payı ödeyin,%40'a varan vergi avantajından yararlanın. Detaylı bilgi için; Bizi Arayın. 0(850) 346 1130

Ak Sigorta TSS Antalya

Ak Sigorta TSS Antalya anlaşmalı özel sağlık kurumlarında, SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ile anlaşmalı tüm bölümlerde ek/ fark ücret ödemeden, ekonomik rakamlarla, taksitle ödeme imkanı ile sahip olabileceğiniz bir sağlık sigortasıdır. Özel hastanelerde ortaya çıkan yüksek maliyetli sağlık giderlerinize yardımcı olmak için planlanan Ak Sigorta Tss Antalya, anlaşmalı özel hastanelerde, Sağlık Bakanlığı ruhsatına sahip tüm bölümlerde ve SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) anlaşması kapsamındaki kadrolu hekimlerde sağlık hizmetlerinden faydalanmanızı sağlayacak bir sağlık sigortası ürünüdür.

Ak Sigorta TSS Antalya’ya Sahip Olmak

  • Ak Sigorta TSS Antalya, geniş kapsamlı anlaşmalı özel hastaneleri ile ihtiyacınız olan her an hiçbir ekücret ödemeden muayene ve tedavi imkanı sunar.
  • Yatarak ve Ayakta Tedavi Teminatı ile hastalık ve/veya kaza durumunda tanı ve tedavilerde sağlık giderleriniz için maddi bir güvence imkanı sunar
  • Ak Sigorta TSS Antalya‘yı 3 yıl boyunca art arda ara vermeden yenilerseniz, yapılacak risk değerlendirmesinin sonucuna göre ömür boyu yenileme garantisi hakkı kazanabilirsiniz.
  • Ödediğiniz primleri, gelir vergisi beyannamesi veya ücret bordrosunda gider göstererek %40’a varan devlet desteği ile vergi avantajından fyararlanabilirsiniz.

Ak Sigorta TSS Antalya ve Devlet Desteği

Çocuklarınız ve diğer aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarında gelirinize göre %15 – %40 arasında değişen vergi avantajından yaralanabilirsiniz. Kamu ve özel sektör çalışanlarından, iş verenlere, iş verenlerden gelir üzerinden vergi ödeyen herkes, devlet etseği ile vergi avantajından yaralanabilmektedir.

Gelirinize göre ödediğiniz poliçe tutarının %15 ila %40’ı arasındaki oranı vergi avantajı olarak geri ödeme şeklinde alabilirsiniz. Poliçenizi işyerinizde muhasebe birimine vererek, bu devlet desteğinden hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. Anlaşmalı özel hastanelerde muayenelerde sadece 15 TL katılım payı ödemesi ile sağlık hizmeti almanızı sağlarken, %40’a varan devlet desteği ile de bütçenize fayda sağlar.

Tüm sağlık sigortalarında devlet desteğinden faydalanabilirsiniz. Bebeğiniz ya daçocuğunuz için Çocuk Sağlık Sigortası yaptırarak, sağlığının geleceğini güvence altına alabilirsiniz. Olası kaza, hastalık durumlarında sigortanız masraflarınızı karşılayacak, siz de çocuğunuzun sağlığının huzurunu yaşayacaksınız. Çocuk Sağlık Sigortaları ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için uzman sağlık ekibimiz ile iletişime geçin.

20’den fazla anlaşmalı sigorta şirketi ve 700’ün üzerinde memnun sigortalı yorumu ile Sigorta Partner AŞ. olarak, size kaliteli sağlık hizmeti sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Detaylı bilgi ve teklif almak için, uzman sağlık ekbimiz ile iletişime geçin. 0(850)346 1130

Ak Sigorta TSS Antalya ve Ömür Boyu Yenileme Garantisi

Ak Sigorta Tss Antalya ile 3 yıl prim ödeyerek sigortalı olduğunuz durumunda ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi) sahibi olursunuz. ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi) hak ettiğinizde, hak ediş tarihi sonrası oluşabilecek olası hastalıklarınız sağlık sigortası tarafından anlaşmalı özel hastanelerde karşılanır ve tanı, tedavi ve hastane yatış gibi hizmetler için ek ücret ödemesi yapmazsınız. (Tamamlayıcı sağlık sigortası diş tedavisi)

Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ömür Boyu Yenileme Garantisi, 3 yıl art arda kesintisiz olarak tamamlayıcı sağlık sigortası primi ödendiğinde edinilebilmektedir. Bu hakkı ne kadar erken elde ederseniz ilerleyen yaşlarda sağlığınız için o kadar avantajınıza olur. (Tamamlayıcı sağlık sigortası diş tedavisi)

Ak Sigorta TSS Antalya 

Ak Sigorta Tss Antalya ile;

  • Muayenelerde yalnızca 15 TL katılım payı ödersiniz.
  • SGK ile anlaşmalı bölümlerde doktorunuzun isteyeceği SGK karşılıklı test ve tahliller Ak Sigorta Tss Antalya ile karşılanır.
  • Yatarak tedavi teminatı ile ameliyat, oda, refakatçi giderleri Ak Sigorta Tss Antalya ile %100 karşılanır.
  • SGK ile anlaması olan tüm bölümlerde özel ve genel şartlar dahilindeki yıllık muayene haklarınızı kullanırsınız.
  • Doktorunuzun unvanı dolayısı ile ek ücret ödemesi yapmazsınız.
  • Ak Sigorta Tss Antalya ile ödediğiniz poliçe tutarının, gelirinize oranla %15 ile %40’ı arasındaki tutarı, devlet desteği ile vergi avantajı olarak geri almış olursunuz.

Detaylı bilgi ve teklif için uzman sağlık ekibimizi Hemen Arayın. Size uygun planlar için Bizi Arayın. 0(850) 346 1130

Soru Sor
Whatsapp
Ak Sigorta TSS Antalya Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by