Doğum Paketi Fiyatları Ankara

dogum-paketi-fiyatlari

Doğum Paketi Fiyatları Ankara

Özel Hastane Doğum Fiyatları; Anne adaylarımızın doğum yapmak istedikleri özel hastaneye… Hastanenin SGK anlaşmalı olarak hizmet veren bir hastane olup olmadığına, tercih ettiği doktorun SGK anlaşmalı olup olmadığına göre farklılık gösterir. Hamilelik süreciniz başladıktan sonra ise, doğru bilgiyi hastanelerden edinmek pekte kolay değildir.  Telefonda çok net fiyat alamayacağınız gibi, aklınızdaki tüm  alternatif hastaneleri gezmek, bilgi ve fiyat almakta pek mümkün olmaz. Bu durum karşısında yeterli bilgiye sahip değilseniz,  genellikle birkaç alternatiften birine karar verilecektir.

Doğum Paketi Fiyatları ise; Yine, hastanelere, SGK anlaşmalarına ve hekime göre farklılık gösteriyor olsa da… Doğum paketleri, sigorta şirketlerimizin özel hastanelerle yapmış oldukları yıllık anlaşmalara dayanması sebebiyle, oldukça açık, fiyatları belirli ve içeriği de gayet hamilelik sürecine göre planlanmış  paketlerden oluşur.

Doğum paketlerini istediğiniz anlaşmalı özel hastanemiz için alabileceğiniz gibi, sağlık ekibimizden alacağınız detaylı bilgi ve fiyatla hastaneler arasında karar vermeniz kolaylaşır.

Ankara Doğum Paketi FiyatlarıEn Avantajlı Doğum Paketi Fiyatları

İstisnasız, en avantajlı doğum paketi fiyatını, hamilelik sürecinin başlamasını planladığınız tarihten 1 ay kadar önce sağlık ekibimizle iletişime geçerek alabileceğinizi unutmayın. Çünkü, henüz hamilelik süreciniz başlamamışken.. Önereceğimiz doğum teminatlı sağlık sigortaları oldukça ekonomik, bir o kadar da kapsamlı içeriğe sahiptir. Ayrıca doğum sağlık sigortaları için sağlanan vergi avantajı ile %15 ile %40 arasında, gelir verginize göre değişen bir oranla DEVLET DESTEĞİ alırsınız.

Hamilelik süreci başladıktan sonra, bir hastane veya doktor araştırırken sağlık ekibimizle tanışmışsanız; Bu durumda.. Oturduğunuz il, tercih ettiğiniz hastaneler, hastanelerin SGK anlaşması durumu, size sunacağımız hamileyken doğum sağlık sigortası veya doğum paketleri‘ni karşılaştırarak.. Sizin için en iyisini bulabileceğimize emin olun.

Ankara’da Hastanelere Göre Doğum Paketleri ve Fiyatları

Sizin için Ankara’da en çok tercih edilen hastanelerde geçerli doğum planları için bir liste hazırladık. Bu listede yer alan, yada yer almayıp araştırdığınız hastaneler hakkında sağlık ekibimize yazabilirsiniz. Sizi aradıklarında, merak ettiğiniz sorular, devlet desteği, ödeme seçenekleri, paket içerikleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Doğum Paketi Fiyatlarını İncele 

Ankara Dışındaki İllerde Anlaşmalı Özel Hastanelerimiz ve Doğum Paketi Fiyatları

Doğum paketleri 2010 yılında Ankara’da başladıktan sonra, aradan geçen zamanda.. Anlaşmalı hastane sayısı arttı ve projeleri devam ettirdiğimiz yeni sigorta şirketleri de eklendi. Aradan geçen 11 yıl süresince; Ankara dışında da çok sayıda ilde, doğum paketlerimiz ile anlaşmalı özel hastanelerde anne adaylarımıza hizmet sunuyoruz.

Ankara Dışındaki illerde Geçerli Doğum Paketleri

Soru Sor
Whatsapp
Doğum Paketi Fiyatları Ankara Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by