Ankara Doğum Paketi Fiyatları

Ankara Doğum Paketi Fiyatları

Hamilelik Öncesinde (Bekleme Süresi Olmadan) yada Hamileyken Ankara Doğum Paketi

Yakın zamanda hamilelik planlayan anne adaylarımız, herhangi bir bekleme süresi olmadan çok avantajlı fiyatlarla… Üstelik %20 Devlet Desteği ve vade farksız taksit seçenekleri ile; Gebelikten Hemen Önce Ankara Doğum Paketi alabilirsiniz.

Hamilelik süreciniz başladı ise; Geç kaldığınızı düşünmeyin… Hamileyken de başvuru yapabildiğiniz. Muayeneler, tahliller ve doğumu karşılayan. %20 Devlet desteği, taksitli ödeme seçeneği veya özel muayenehane için Ankara Doğum Paketi seçeneklerimizi inceleyin.

Ankara Sağlık ekibimizden hemen detaylı bilgi isteyin.

Ankara Doğum Paketi

Özel Hastaneler için Ankara Doğum Paketi

Özel Hastanelerde doktor takibine hemen başlamak ve karar verdiği doktor ile de, doğum yapmak isteyen anne adaylarımız için Ankara Doğum Paketi detaylarını, sıkça aldığımız soruları yanıtlamaya çalıştık.

Ankara Doğum Paketi ve Doğum Sağlık Sigortası Farkları & Avantajlı Yönleri

2010 yılına kadar, hamile eşiniz için bir özel hastaneden fiyat almaya çalışıyor olsaydınız… Size muayene ücretlerini verebilirlerdi. Test ve tahlilleri doktor yazacağı için neler yapılacak ne kadar tutacak fikriniz olmayacaktı. Doğum için ise, o gün için bir rakam konuşuluyor olsa da, doğumunuz yeni yılda olacaksa.. O yılın fiyatları geçerli olacaktı. Peki bu rahatsız edici belirsizlik veya daha  muhtemel sürprizler?

2010 yılında Tamamlayıcı Sağlık Sigortasının ilk yıllarıydı ve hamile anne adaylarımıza ilk kez o yıllarda, Hamileyken doğum için sigorta yapabileceklerini duyurduk. Düşünsenize… Hamilesiniz, çok uygun fiyatlarla bir sağlık sigortası alabiliyorsunuz ve istediğiniz özel hastanede artık ek ödemelere gerek kalmadan muayeneler, tahliller yapılıyor.. Doğumunuz gerçekleşiyor!

Gerçekten de o yıldan başlamak üzere bugüne kadar gelen ve yılda 18.000’den fazla anne adayı ile, hala dakikalarca telefonla konuştuğumuz, anlattığımız… Doğumu karşılayan ve hamileyken de yapabildiğimiz sağlık sigortaları böyle başladı.

Ankara Doğum Paketi

Sağlık Sigortası ile Hastanelerdeki Doğum Paketi Farkı Neydi?

2010’dan beri; MAPFRE, Halk Sigorta, Nippon Sigorta, UNICO, Sompo Japan, gibi sigorta şirketlerinin doğumu karşılayan ve hamileyken yapılabilen planlarındaki bayrak yarışı devam etti… Biri projeyi bitirirken diğeri başladı ve ta ki, projenin son sahibi Demir Sağlık ve Hayat Aş ile 2017’de projesini birlikte yaptığımız İKİCAN Hamilelik Sigortası hayat bulana kadar..

Her yıl hastanelere doğum sağlık sigortası ile giden, sayısı binleri bulan anne adayımız. Artık doğum sağlık sigortasına ne ödeyeceğini, poliçe kapsamını, muayene sayısını, testlerinin neler olduğunu… bunlara ayrıca para vermeyeceğini ve sağlık sigortalarına %15- %40 arasıdaki gelir vergisi diliminize göre değişen orandaki  devlet desteğini, biliyordu. Güven duyulan, belirsizliklerin yok olduğu bir alternatif yaratılmıştı.

Sizlere Sağlık Hizmetlerini sunduğumuz iş ortaklarımız olan özel hastanelerin bazıları ise, bu değişime uyum sağlayıp. Artık muayenelere, tahlillere ve doğuma ayrı ayrı fiyat vermek yerine, bu hizmetleri bir paketin içide tek bir fiyatla sizlere sunmaya başladılar. (Bugün Ankara dışında çoğu ilde hala, eski düzen devam ediyor olsa da… Ankara’daki anne adaylarımız için; Hastane fiyatlarına ilişkin belirsizlik perdesinin kalkmasına katkı sağladıysak mutluyuz.)

Ankara Doğum Paketi

Hamilelik Sürecinde Doğum İçin Sağlık Sigortası Mı? Bir Hastaneden Paket Hizmet Mi Almalı?

(1) Hamilelik süreciniz henüz başlamadı ise, Tüm ülke genelinde, çok sayıda il ve özel hastanede geçerli, gebelik başlamadan önce alınabilen doğum teminatlı (doğumu karşılayan) sağlık sigortalarını her zamanki gibi, bir kez daha öncelikle öneriyoruz. Çünkü bir bekleme süresi dahi uygulamıyoruz. Çok zengin içerikli ve geniş kapsamlı olmasına rağmen bir o kadar da ekonomik sağlık sigortalarıdır.

(2) Hamilelik süreci başlamış anne adaylarımıza gelince…  Eğer hamilelik sürecinizi öğrendikten hemen sonra başlayan, doktor ve hastane araştırmalarınız sırasında bize temas etmediyseniz, sağlık ekibimizle iletişime geçmesiyseniz;

  • Hamileyken, Doğum için bir sağlık sigortası yapabileceğinizi bilmiyorsanız,
  • Aynı sağlık sigortası ile, istediğinizde; Doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızdan haberdar değilseniz..
  • Bir sağlık sigortası yapıldıktan sonra e-devletten izlenebileceğini ve bunun sağladığı güven duygusu o an aklınızdaki soru işaretlerine çözüm olmamışsa,
  • Hamilelik süreciniz için, satın alacağınız sağlık sigortasında, kamu yada özel sektör çalışanları ile,  iş yeri sahibi olanlara devletin vergi avantajı ile, %15 ile %40 oranında destek sağladığını ve bu parayı iş yeriniz aracılığı ile devletten alacağınızı bilmiyorsanız…
  • Son olarak, Sigorta şirketlerinin anlaşmalı özel hastaneleri ile yıllık yapacağı anlaşmalar ve bu safhadaki pazarlık gücünün.. Elbette sizin bir hastaneye gidip alacağınız fiyattan çok daha avantajlı olabileceği, bunun da size fiyat avantajı olarak yansıyacağı, daha uygun fiyatlara maal edeceğiniz o an aklınıza gelmediyse… Bu durumda;

Bir özel hastaneye gidip, bireysel olarak doğum fiyatı sorabilirsiniz. Bir doğum paket hizmeti için, hastaneden teklif edecekleri tutarı direkt hastaneye ödeyebilirsiniz. Belki hastane değiştirme hakkınız olmaz, belki ufak tefek olası bir aksaklıkta ödemiş olduğunuz paradan sonra sesinizi duyuramayabilirsiniz..

Ama bu kararınızla,  bir doğum sağlık sigortası almadığınız için; Bir hastaneye ödenmiş tutar için kesinlikle Devlet Desteğinden yararlanamazsınız

Sizi; Hamilelik döneminizde, sizin için en avantajlı, en geniş kapsamlı teminatlarla hazırlanmış; Doğum Sağlık Sigortası Hakkında Bilgi Almaya Davet Ediyoruz.

Bizi (0850) 346 11 30 yada (0312) 911 11 39’dan arayabilir. Yada hemen linkle Bilgi Talep edebilirsiniz.  Ankara Doğum Paketi

Hastanelere Göre Ankara Doğum Paketi Seçenekleri

Henüz hamile değilseniz… Yada hamile olduğunuzu öğrendikten sonra, tüm anlaşmalı özel hastanelerimiz için hazırlanmış doğum sağlık sigortası alternatiflerimiz için bilgi alın.

Oturduğunuz semte, gitmek istediğiniz hastaneye, ulaşım avantajları veya sizin beklentilerinize karşılık vermeyecek özelliklerine göre, sağlık ekibimizden uzmanlarımızda birlikte değerlendirin. Vergi avantajı sonrası maliyetlerinizi dikkate alın. Hamilelik gibi mucizevi bir dönemde, her şeyin sizin istediğiniz gibi olmasını sağlayacak doğru soruları gönül rahatlığı ile bize sorun. Anlaşmalı özel hastanelerimize olan eşit mesafemiz ve objektif cevaplarımızla, bunu bizden dinleyin. Doğru bir tercihi ise siz yapın. Ankara Doğum Paketi

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın. Ankara Doğum Paketi

Soru Sor
Whatsapp
Ankara Doğum Paketi Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by