Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ne Kadar?

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ne Kadar? Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçe tutarı için uzman sağlık ekibimizden hemen bilgi alın. 0850 346 1130 

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ne Kadar?

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası,SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ile anlaşmalı özel hastanelerde SGK(Sosyal Güvenlik Kurumu)’nın sizin adınıza kuruma ödediği tutardan arta kalan farkı ödeyen sağlık sigortasıdır. Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nı ayakta tedavilerde yılda 10 kez, yatarak tedavilerde ise bir üst limit olmaksızın kullanabilirsiniz. Doktor muayeneleri, laboratuvar hizmetleri, görüntüleme ve tanı yöntemleri, fizik tedavi ve ileri tanı yöntemleri de Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile poliçeye dahildir. (Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ne Kadar?)

Yaşadığınız ile, ilçeye ve yaşınıza göre hesaplanan Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçe tutarı için uzman sağlık ekibimizden hemen bilgi alın. 0850 346 1130 

Axa Tamamlayıcı Sağlık Anlaşmalı Kurumlar

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Kurumlar, Türkiye genelince onlarca hastaneyi kapsar. Bulunduğunuz ilde, anlaşmalı özel hastanelerden ekonomik rakamlar ile sağlık hizmeti almanıza imkan sağlayan Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, ek teminatlarla Doğum Paketi’ne dönüştürebilirsiniz. Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Kurumlar hakkında bilgi almak için uzman sağlık ekibimiz ile Hemen İletişime Geçin.

Doğum paketleri hakkında detaylı bilgi için Bizi Arayın.

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler Ankara

Ankara’daki anlaşmalı özel hastanelerde Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nı kullanabilirsiniz. Sadece devletin zorunlu tuttuğu ve devlete ödenen 15 TL  SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) katılım payını ödeyerek tedavi olabilirsiniz.

Muayeneler, laboratuvar hizmetleri, görüntüleme ve tanı yöntemleri, fizik tedavi ve ileri tanı yöntemlerini kapsayan Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile sağlık harcamalarınız masraf olmaktan çıkıyor. (Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ne Kadar?)

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler İzmir

Türkiye’nin diğer birçok ilinde olduğu gibi İzmir’de de anlaşmalı özel hastanelerde Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nı kullanabilirsiniz. Doktor tarafından hastalıkların teşhisinde ve tedavinin takibinde yapılması gereken her türlü röntgen (direkt ve kontrastlı), mamografi, artrografi, EKG, eforlu EKG (treadmill), Holter, EEG, EMG, görme alanı, odyolojik tetkikler, solunum fonksiyon testleri, ürodinamik tetkikler, uyku testi (CPAP kalibrasyonu hariç), işitme testi ile bu incelemelerin yapılabilmesi için kullanılan ilaç, anestezi ve yatak ücreti vb. ile ileri tanı yöntemi olan koroner anjiyografi hariç diğer anjiyografi uygulamaları (göz, beyin, böbrek anjiyosu vb.), biyopsi alımı ve tetkik giderleri, manyetik rezonans (MR), sintigrafi, tomografi, endoskopi, ekokardiyografi, Doppler ve ultrasonografi tetkikleri ve bu tetkikler sırasında gereken ilaç, kontrast madde ve anestezi vs. ücretleri sağlık sigortası kapsamında yer alır. (Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ne Kadar?)

Ömür Boyu Yenileme Garantisi Nedir?

Ömür Boyu Yenileme Garantisi yani kısaca ÖBYG erken yaşlarda yaptırılması önerilen önemli bir sigorta paketidir. Erken yaşlarda yaptırılabilen bu sigorta türü aynı zamanda aynı sigorta şirketinde 3 ila 4 yıl arası bir süre sigortalı kalmanız durumunda da sağlanabilir.

Erken yaşlarda sigortalı olmak oldukça önemlidir çünkü ne kadar erken yaşta sigortalı olursanız tanısı konulmuş hastalığınız o kadar az olur. Bu da olası hastalıklarınızın tamamı sigorta kapsamına alınabilir anlamına gelir. Sonradan çıkabilecek olan hastalıklar için ek ücret ödemek zorunda olmazsınız. Tüm bu nedenlerden dolayı da ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi) herkese kesinlikle önerilen bir sigorta türüdür.

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile kesintisiz olarak 3 yıllık sigortalılık süresini doldurmuş ve bu tarihte en fazla 68 yaşında olan sigortalılar Ömür Boyu Yenileme Garantisi için medikal olarak değerlendirilirler. Yapılan değerlendirme sonucu sağlık durumu uygun bulunan sigortalılar Ömür Boyu Yenileme Garantisine hak kazanırlar. (Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ne Kadar?)

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ve Vergi Avantajı

Sağlık Sigortalarının bir diğer avantajı da Devlet Desteği ( Vergi Avantajı) dir. Kamu çalışanları, özel sektör çalışanları ve işverenlerin de dahil olabildiği, geliri üzerinden vergi ödeyen herkes sağlık sigortalarında Devlet Desteğinden yararlanabilir. (Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ne Kadar?)

Gelirinize göre ödediğiniz poliçe tutarının %15 ile %40 ı arasındaki oranı vergi avantajı olarak geri ödeme şeklinde alabilirsiniz. Sağlık sigortası poliçesini işyerinizde muhasebe birimine vererek, bu destekten hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca, Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sahibi olan anne adaylarımızın neredeyse tamamı doğumlarından sonra çocuklarını da sigortalı yapmayı tercih ediyorlar. Bebeğiniz ve kendiniz için sağlık sigortası hakkında bilgi almak ve ailenize en uygunsağlık sigortalarını öğrenmek için (0850) 346 1130 numarasını arayarak ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. (Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ne Kadar?)

Sigorta Partner AŞ. olarak, 20’den fazla şirket ve 700’ün üzerinde memnun sigortalı yorumu ile size sağlık hizmeti sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sağlık sigortası sürecinde tanıştığımız sigortalılarımızın diğer sigorta branşlarındaki ihtiyaçlarına, Oto kaza branşında (Kasko, Trafik Sigortaları) içinde olması gereken teminatlar ve hizmet verdiğimiz yirmiden fazla sigorta şirketi arasından en iyi fiyatla poliçe sunmaya çalışıyoruz. Detaylı bilgi için uzman sağlık ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.  Bizi Arayın. 0(850) 346 1130

Soru Sor
Whatsapp
Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ne Kadar? Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by