Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Neleri Kapsar? Size uygun Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası teklifi için uzman sağlık ekibimizi Hemen Arayın. 0(850) 346 1130 

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?

Olası hastalıkların çıkması ya da ani kaza durumları, yaşamak istemeyeceğimiz ama başımıza gelebilecek olaylardır. Sağlık sigortası bu gibi durumlarda, özel hastanelerde sağlık giderlerinizi ”masraf” olmaktan çıkarıyor. Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile anlaşmalı özel hastanelerde sağlık hizmeti alabilirsiniz. (Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Neleri Kapsar)

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile;

  • Ayakta tedavi için yılda 10 muayene hakkınız olur.
  • Her muayenenin kendisini takip eden 10 gün içerisinde kontrol süreci hakkı vardır.
  • Muayenelerde sadece 15 TL katılım payı ödersiniz.
  • Test ve tetkiklerinizin SGK kapsamında olanları için ek ücret ödemezsiniz.
  • Olası yatış durumlarınız için Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sağlık giderlerinizi %100 karşılar.
  • Herhangi bir yatış gün sayısı kısıtlaması yoktur.
  • Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nı istediğiniz anlaşmalı özel hastanede kullanabilirsiniz.
  • SGK anlaşmalı doktorlar arasında tercihte bulunabilirsiniz.
  • Tüm tamamlayıcı sağlık sigortalarında olduğu gibi çocuk sağlık sigortasında da devlet desteği ile vergi avantajı vardır. (Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Neleri Kapsar)

Size ve ailenize en uygun Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası için uzman sağlık ekibimiz ile görüşün. En uygun fiyatlarla teklif almak için bizi hemen arayın. 0(850) 346 1130 

Sağlık Sigortalarında Devlet Desteği

Kendiniz, eşiniz, çocuklarınız ve diğer aile bireyleriniz adına yaptıracağınız sağlık sigortalarında gelirinize göre %15 ila %40 arasında değişen oranlarda vergi avantajından yaralanabilirsiniz. Kamu ve özel sektör çalışanlarından, iş verenlere, iş verenlerden gelir üzerinden vergi ödeyen herkes, devlet desteği ile bu vergi avantajından yaralanabilir. (Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Neleri Kapsar)

Gelirinize göre ödediğiniz poliçe tutarının %15 ila %40’ı arasındaki oranı vergi avantajı olarak geri ödeme şeklinde alabilirsiniz. Poliçenizi işyerinizde muhasebe birimine vererek, bu destekten hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Tüm sağlık sigortalarında devlet desteğinden faydalanabilirsiniz. Bebeğiniz/çocuğunuz için Çocuk Sağlık Sigortası yaptırarak,sağlığının geleceğini güvence altına alabilirsiniz. Olası kaza, hastalık durumlarında Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’ sağlık giderlerinizi karşılayacak, siz de çocuğunuzun sağlığının huzurunu yaşayacaksınız. Çocuk Sağlık Sigortaları ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için uzman sağlık ekibimiz ile iletişime geçin. 0(850) 346 1130

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hangi Hastanelerde Geçerli?

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Türkiye genelinde onlarca anlaşmalı sağlık kuruluşu ile hizmet vermektedir. Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile yalnızca yaşadığınız ilde değil, gerekmesi durumunda tatilde ya da bir iş seyahatinde sağlık sorunları yaşadığınızda, anlaşmalı öze hastanelerde hizmet almanızı sağlar. (Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Neleri Kapsar)

Muayenelerde sadece SGK katılım payı ödemesi gerçekleştirirken, rutin test ve tetkikler için ek ücret ödemeniz gerekmez. Hastane yatışları Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile %100 karşılanırken, oda ve refakatçi giderleri de poliçeye dahildir. (Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hangi Hastanelerde Geçerli)

Yıllık ekonomik rakamlarla, taksitle ödeme imkanı ile Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sahibi olabilir, dilediğiniz Anlaşmalı Hastanede, Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası‘nı kullanabilirsiniz. (Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Neleri Kapsar)

Aynı sigorta şirketinde ortalama 4 yıl sigortalı olduğunuzda Ömür Boyu Yenileme Garntisi sahibi olursunuz. ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi) hak ettiğinizde, hak ediş tarihiniz sonrası oluşabilecek tüm hastalıklarınız sigortanız tarafından anlaşmalı özel hastanelerde karşılanır ve siz tanı tedavi ve hastane yatışı gibi hizmetler için ek ücret ödemezsiniz. Bu hakkı ne kadar erken elde ederseniz o kadar avantajınıza olur. (Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hangi Hastanelerde Geçerli)

Ömür Boyu Yenileme Garantisi Nedir?

ÖBYG yani Ömür Boyu Yenileme Garantisi erken yaşlarda yaptırılması önerilen önemli bir sağlık sigortası avantajıdır.Aynı sigorta şirketinde ortalama 4 yıl sigortalı kalmanız durumunda kazanılan bir hak olan Ömür Boyu Yenileme Garantisi, Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası için de geçerlidir. (Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Neleri Kapsar)

Erken yaşlarda sigortalı olmak oldukça önemlidir çünkü ne kadar erken yaşta sağlık sigortası sahibi olursanız, tanısı konulmuş hastalığınız o kadar az olur. Medula sistemi dediğimiz, sağlık verilerinizin içinde olduğu sistemde, ne kadar az tanısı konmuş hastalığınız varsa, sağlık sigortası avantajınız da o kadar fazla demektir. Bu da olası hastalıklarınızın tamamı Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kapsamına alınabilir anlamına gelir. Sonradan çıkabilecek olan hastalıklar için ek ücret ödemek zorunda olmazsınız. Tüm bu nedenlerden dolayı da ÖBYG herkese kesinlikle önerilen bir sigorta türüdür. (Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Neleri Kapsar)

20’den fazla anlaşmalı sigorta şirketi ve 700’ün üzerinde memnun sigortalı yorumu ile Sigorta Partner AŞ. olarak, size sağlık hizmeti sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 0(850) 346 1130 (Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hangi Hastanelerde Geçerli)

Soru Sor
Whatsapp
Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Neleri Kapsar? Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by